Statistiky v reprezentaci
Česko5038943000610
Reprezentační kariéra hráče

Podle Gebre Selassieho se Šilhavý k reprezentaci ideálně hodí

Obránce Theodor Gebre Selassie před sedmi lety vyhrál v Liberci s trenérem Jaroslavem Šilhavým ligový titul. Má na něj výborné vzpomínky, a proto uvítal, že se stal novým koučem české fotbalové reprezentace. Jednatřicetiletý zadák německých Brém je připraven, že by měl pod Šilhavým plnit roli jednoho z lídrů národního týmu.
09.10. | Aktuality | 4 komentáře

Češi v zahraničí: Trefil se Novák v Turecku, Vaclík vede se Sevillou ligu

Gólově úrodný víkend mají za sebou čeští fotbalisté v zahraničí. Skórovat se podařilo v turecké lize Filipu Novákovi, v Polsku Michalu Papadopulosovi, či na slovensku obránci Filipu Kašovi. Brankář Tomáš Vaclík vede se Sevillou španělskou LaLigu a totéž navzdory první porážce v sezóně platí pro Zdeňka Zlámala a jeho Hearts ve Skotsku...
08.10. | Aktuality | 30 komentářů

Češi v zahraničí: Necid se poprvé trefil v lize, Čech se zranil

Útočník Tomáš Necid vstřelil první ligový gól za ADO Den Haag v nizozemské lize a navázal tak na dvě trefy z poháru. O poznání horší víkend zažil brankář Petr Čech, který musel střídat kvůli zranění. Tomáš Vaclík v dresu Sevilly byl zase svědkem zřícení tribuny v Eibaru, kde jen díky štěstí nedošlo k vážným zraněním.
01.10. | Aktuality | 173 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
25.08. Gebre Selassie se zapsal do listiny střelců
Werder hraje doma těsně před koncem 1:1 s Hannoverem a velkou zásluhu na tom má Theodor Gebre Selassie, český reprezentant v 85. minutě srovnával.
14.05. Gebre Selassie v sestavě kola bundesligy
Český obránce Theodor Gebre Selassie z Werderu Brémy se dostal do ideální sestavy 34. kola podle magazínu Kicker.
Ideální sestava 34. kola německé bundesligy: Zieler (Stuttgart) - Gebre Selassie (Brémy), Stambouli (Schalke), Pavard (Stuttgart) - Höfler (Freiburg), Aranguiz (Leverkusen) - Donis (Stuttgart), Lookman (Lipsko), Ginczek (Stuttgart), Brekalo (Wolfsburg) - Augustin (Lipsko). (kicker.de)
12.05. Gebre Selassie zajistil Werderu vedení
Theodor Gebre Selassie dal svou třetí bundesligovou branku v letošní sezoně, obránce Werderu zajistil svému týmu vedení na půdě Mainzu, a to jedenáct minut před koncem.
02.03. Gebre Selassie chybí kvůli chřipce
Brémy za pár desítek minut vyběhnou k utkání na půdě Gladbachu, kde se nepředstaví Theodor Gebre Selassie. Oporu Werderu skolila chřipka. (werder.de)
13.01. Gebre Selassie srovnal za Brémy
Brémy po změně stran srovnaly stav utkání s Hoffenheimem, který pokořil Theodor Gebre Selassie. Pro českého reprezentanta jde o druhou trefu v letošním bundesligovém ročníku.
09.12.2017 Gebre Selassie přispěl k výhře Werderu
Theodor Gebre Selassie se výraznou měrou zapsal do statistik dnešního utkání mezi Dortmundem a Werderem. Hostující tým vyhrál 2:1, český obránce dal v 65. minutě vítěznou branku.
11.07.2017 Gebre Selassie prodloužil s Brémami
Werder Brémy se dohodl na prodloužení kontraktu s Theodorem Gebre Selassiem. Zkušený obránce, jenž měl původně smlouvu do konce nadcházejícího ročníku, podepsal na soustředění v Zillertalu blíže neupřesněný kontrakt. (transfermarkt.de)
13.05.2017 Gebre Selassie skóroval za Brémy
Werder Brémy ve 33. kole německé ligy podlehl Hoffenheimu, první gól severoněmeckého klubu přitom zaznamenal Theodor Gebre Selassie. Pro českého reprezentanta se jednalo o pátý ligový gól v tomto ročníku.
04.04.2017 Gebre Selassie poslal Brémy do vedení
Werder Brémy o poločase vede nad Schalke, jediný gól pak zaznamenal Theodor Gebre Selassie. Pro českého reprezentanta se jedná o třetí branku v letošní sezóně.
05.02.2017 Gebre Selassie otevřel skóre za Brémy
Brémy vedou na hřišti Augsburgu, zásluhu na tom pak má i Theodor Gebre Selassie. Český univerzál před půlhodinou hry otevřel skóre, za domácí však záhy srovnal krok Jonathan Schmid, nyní Werder znovu těsně vede zásluhou proměněné penalty Maxe Kruseho.