K bizarnímu přestupu se možná schyluje v případě veterána Mladé Boleslavi Rudolfa Skácela. Šestatřicetiletý záložník má dle informací polských médií namířeno do čtvrté polské ligy, konkrétně pod křídla Stilonu Gorzów.

Rudolf Skácel by už brzy měl najít nového zaměstnavatele, zkušený český záložník má podepsat krátkodobý kontrakt s druholigovým skotským klubem Alloa Athletic.

bbc.co.uk
15.12.201216:25

Skácel pojistil vedení Dundee United

Fantastický nástup má Dundee United do zápasu s Invernessem, když od osmé minuty vede už 3:0. Zatím poslední branku dal český fotbalista Rudolf Skácel.

24.09.201216:27

Hearts s návratem Skácela nepočítají

Britská média rozvířila spekulace o návratu Rudolfa Skácela do Heart of Midlothian, manažer edinburského klubu John McGlynn ale nadšení fanoušků mírní. "Nemyslím si, že bychom se měli nechat unést. Počítám jen s hráči, které mám tady," uvedl McGlynn.

11.05.201220:57

Skácel se chce rozloučit pohárem

Rudolf Skácel s největší pravděpodobností v létě opustí Hearts a podruhé se chce s klubem rozloučit ziskem domácího poháru. "Udělám vše proto, abych odcházel s trofejí v rukou. Z roku 2006 na to mám skvělé vzpomínky. Pokud se to podaří, budu moc být velmi hrdý," řekl český záložník, jehož tým ve finále čeká příští sobotu Hibernian.

06.05.201216:53

Skácel zajistil Hearts vedení

Hearts hrají o evropské poháry a dnes jim k jejich dosažení znovu pomohl Rudolf Skácel, český internacionál ve 21. minutě otevřel skóre duelu se St. Johnstone.

28.04.201215:28

Skácel přispěl k zisku jednoho bodu

Rudolf Skácel si na své konto připsal jubilejní desátou ligovou branku letošní sezony. Český internacionál v dresu Hearts ve 35. minutě duelu na půdě Dundee United srovnal na průběžných 1:1, zápas nakonec skončil výsledkem 2:2.

15.04.201215:12

Skácel přiblížil Hearts finále

Ve Skotsku se dnes hraje druhé semifinále tamního národního poháru a blíže k postupu mají Hearts, kteří vedou 1:0 nad Celtikem. Skóre otevřel na začátku druhé půle Rudolf Skácel.

31.03.201223:19

Sergio vychvaluje Skácela

Rudolf Skácel dnes pomohl Hearts dvěma góly k vítězství nad Aberdeenem a manažer edinburského klubu Paulo Sergio pěl na českého záložníka ódy. "Jeho první gól byl skvělý, ale myslím, že na to jsme už od něj zvyklí. Raději ale budu mluvit o tom druhém, protože takhle si se situací umí poradit hráči světové kvality," prohlásil Sergio.

31.03.201217:53

Skácel si připsal dvě branky

Hearts dnes hráli doma s Aberdeenem a vyhráli, druhou branku dal v 53. minutě Rudolf Skácel, který chvíli před koncem pečetil výhru svého týmu na konečných 3:0.

21.03.201222:47

Skácel přispěl k postupu

Rudolf Skácel přispěl brankou k postupu Hearts do semifinále Skotského poháru. Po remíze v úvodním utkání tým z Edinburghu vyhrál opakované utkání na půdě St. Mirren 2:0, Skácel dal výsledku v 86. minutě konečnou podobu.

31.01.201219:37

Skácel zůstává v Hearts

Rudolf Skácel dohraje letošní sezonu v Hearts, český fotbalista prodloužil smlouvu do června.

14.01.201217:40

Skácel zaznamenal hattrick

Rudolf Skácel si dnes řádně vylepšil střeleckou bilanci v letošní sezoně, český fotbalista ve službách skotských Hearts ve 23. minutě duelu se St. Mirrenem srovnal na 2:2, po změně stran pak v 64. minutě poslal svůj tým do vedení, které o čtyři minuty později ještě pojistil.

02.01.201215:08

Skácel pečetil výhru Hearts

Rudolf Skácel si na své konto připsal čtvrtou ligovou branku v letošní sezoně, český záložník ve službách Heart of Midlothian dnes v nastavení pečetil výhru svého klubu 3:1 na půdě Hibernianu.

17.12.201117:59

Heart of Midlothian si snadno poradil s Dunfermline a zásluhu na tom měl i Rudolf Skácel, ten v nastavení pečetil výsledek na konečných 4:0.

26.11.201117:38

Skácel otevřel skóre

Rudolf Skácel si na své konto připsal druhou ligovou branku v sezoně, český internacionál dnes po změně stran otevřel skóre zápasu mezi Hearts a Inverness.

02.10.201115:21

Skácel poslal Hearts do vedení

Hearts v dnešním utkání skotské ligy vedou nad Celtikem 1:0 a zásluhu na tom má Rudolf Skácel, někdejší český reprezentant dal v 58. minutě zatím jedinou branku zápasu.

05.08.201110:13

Skácel do ledna v Hearts

Rudolf Skácel prodloužil smlouvu s Hearts. Nový kontrakt platí do konce ledna příštího roku.

30.04.201117:39

Skácel se opět trefil

Rudolf Skácel zaznamenal už třináctou branku v probíhající sezoně skotské ligy. Opora Hearts dnes v 67. minutě utkání v Kilmarnocku srovnala na 1:1.

23.04.201117:05

Skácel pojistil vedení Hearts

Rudolf Skácel vstřelil další branku za Hearts. Český záložník v dnešním ligovém utkání proti Motherwellu v 36. minutě zvýšil na 2:0.