Další články

Remízu ve vršovickém derby zařídili odchovanci soupeře

Remízu 1:1 ve vršovickém derby mezi fotbalisty Slavie a Bohemians 1905 zajistili svými brankami odchovanci soupeřova klubu. Skóre ve čtvrté minutě otevřel stoper "klokanů" Michal Šmíd, který vyrostl v Edenu, a dělbu bodů zařídil vyrovnávací trefou o devět minut později Milan Škoda. Ten přišel do Edenu z Ďolíčku.

Obránce Šmíd prodloužil o dva roky smlouvu s Bohemians 1905

Obránce Michal Šmíd prodloužil o dva roky kontrakt s Bohemians 1905. Osmadvacetiletý zadák je nyní v pražském klubu smluvně vázaný do konce sezony 2016/17.

Bohemians 1905 trápí velká marodka, mimo jsou všichni stopeři

Bohemians Praha 1905 trápí rozsáhlá marodka. Před středečním zápasem přípravné Tipsport ligy jsou kvůli zdravotním problémům mimo hru všichni tři obvyklí stopeři pražského týmu Michal Šmíd, Daniel Krch i Martin Cseh.