Teplice si pojistily Lukáše Marečka. Severočeský klub s 33letým defenzivním univerzálem prodloužil smlouvu do roku 2026.

twitter.com/FK_Teplice
01.12.201808:49

Mareček se trefil za Lokeren

Záložník Lukáš Mareček se v pátečním zápase Lokerenu s Gentem střelecky prosadil. Na konci první půle poslal svůj tým do vedení. Lokeren, který je na chvostu tabulky pak vedl ještě v 87. minutě 2:0, jenže o výhru v závěru přišel a pouze remizoval 2:2.

04.11.201823:32

Mareček gólem pomohl k výhře Lokerenu

Záložník Lukáš Mareček svým prvním gólem v sezoně pomohl ve 14. kole belgické ligy Lokerenu k výhře 2:0 nad Eupenem. Trojnásobný český reprezentant otevřel v 10. minutě skóre zápasu krásnou střelou z rohu pokutového území. I díky Marečkově trefě ukončil Lokeren po pěti utkáních sérii bez výhry. KSC se neradoval z vítězství celý říjen a v tabulce mu s deseti body ze 14 zápasů patří čtrnácté místo, třetí od konce.

ČTK
23.05.201823:18

Mareček dal gól, pak zahodil penaltu

Záložník Lukáš Mareček skóroval v dresu Lokerenu v semifinále play-off o Evropskou ligu na hřišti Waregemu. Po remíze 1:1 v základní hrací době, se trefil v 96. minutě a poslal svůj tým do vedení. Nicméně šest minut před koncem domácí podruhé v utkání srovnali a rozhodoval penaltový rozstřel. V něm bývalý fotbalista Sparty jako jeden ze dvou hráčů Lokerenu svůj pokus neproměnil. O Evropskou ligu si tak s Genkem zahraje Waregem.

11.01.201817:23

Mareček necestuje na soustředění

Sparta do budoucna nepočítá ani s defenzivním univerzálem Lukášem Marečkem, ten nejede na soustředění do Španělska a může si hledat nové angažmá.

sparta.cz
07.07.201715:24

Sparta prodloužila s Marečkem

Sparta Praha si pojistila služby záložníka Lukáše Marečka. Letenský klub prodloužil se sedmadvacetiletým středopolařem smlouvu do roku 2020, hráčův původní kontrakt měl vypršet za rok. Pražané o tom informovali na svém webu.

ČTK
27.10.201615:56

Sparta se musí obejít bez Marečka

Spartě bude v nadcházejícím ligovém utkání s Příbramí chybět Lukáš Mareček, který dostal za vyloučení v pohárovém duelu ve Zlíně trest na jeden zápas. Stejně potrestala komise příbramského Marca Ferraru. Nejbližší kolo vynechá i Milan Kerbr ze Slovácka, jenž dostal čtyři žluté karty.

ČTK
23.08.201523:15

Mareček a Janíček budou pykat za karty

Lukáš Mareček ze Sparty a Tomáš Janíček ze Zlína jako první v této sezoně nejvyšší soutěže dostali čtyři žluté karty a čeká je automatický trest na jedno utkání.

ČTK
13.08.201319:36

Mareček posílí Spartu Praha

Záložník Lukáš Mareček odejde z Anderlechtu a stane se novou posilou Sparty, informaci o dohodě o přestupu českého záložníka přinesly internetové stránky belgického klubu.

07.04.201316:31

Mareček zmírnil prohru Heerenveenu

Lukáš Mareček dnes vstřelil svůj druhý gól v sezóně. Český záložník z něj ale příliš velkou radost mít nebude, jeho Heerenveen totiž prohrál 1:3 v Groningenu.

09.02.201321:45

Mareček přispěl k remíze

Heerenveen doma v nizozemské lize remizoval 2:2 s Venlem a podíl na tom měl i Lukáš Mareček. Český záložník v 69. minutě snižoval na 1:2.

27.02.201212:41

Jednadvacítka bez tří hráčů

Trenér jednadvacítky Jakub Dovalil musel před středečním přípravným duelem v Rumunsku udělat tři vynucené změny v nominaci. Kvůli zdravotním problémům se omluvili záložníci Tomáš Přikryl ze Sparty, jablonecký Ondřej Vaněk a Lukáš Mareček z Anderlechtu Brusel, které nahradili olomoucký Jan Navrátil se Zdeňkem Folprechtem ze Sparty.

27.01.201020:35

Mareček podepsal smlouvu s Anderlechtem

Lukáš Mareček odchází z Brna do Anderlechtu Brusel. Oba kluby dnes večer podepsaly smlouvu. Mareček uzavře podle svého manažera Pavla Zíky s Anderlechtem smlouvu na 4,5 roku ve čtvrtek dopoledne. Brno za něj podle belgických novin dostane 1,2 milionu eur (31,3 milionu korun) a jedno procento z dalšího prodeje. Už dnes by měl devatenáctiletý záložník podstoupit zdravotní testy, po nichž by měl následovat podpis kontraktu.

28.12.200910:24

Mareček v hledáčku Anderlechtu

Česká komunita v belgickém Anderlechtu se možná rozroste. Slavný bruselský klub má podle místního tisku zájem o mladého brněnského záložníka Lukáše Marečka. Podle dnešního vydání listu Le Soir by ho chtěl současný lídr belgické ligy získat na šest měsíců na hostování s možností následné koupě.

02.06.200916:04

Dovalil musí dělat změny

Trenér české jednadvacítky Jakub Dovalil musel udělat první změny v nominaci na kvalifikační zápas ME proti San Marinu. Z nejrůznějších důvodů budou chybět Milan Černý ze Slavie, Jan Morávek z Bohemians 1905, Marek Štěch z West Hamu United a otazník visí i nad startem Martina Zemana ze Sparty. Místo nich Dovalil povolal Jana Hanuše ze Sparty Krč, Lukaše Marečka z Brna a Jiřího Valentu z Jablonce.

08.04.200815:40

Konec sezony pro Marečka

Brnu v letošní sezoně již nepomůže Lukáš Mareček, 18letý fotbalista si zlomil zánártní kůstku a boj svých spoluhráčů o účast v příštím ročníku evropských pohárů bude sledovat pouze z tribuny.