Celé jméno:Lucas Rodrigo Biglia
Používané jméno:Lucas Biglia
Národnost: Argentina
Datum narození:30.01.1986
Výška:178 cmVáha:63 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:0
Klub:AC Milán (ITA)
Aktuální statistiky v klubu AC Milán (ITA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Argentina5132281000700
Reprezentační kariéra hráče
 

AC Milán nepřestává posilovat. Jako další přišel Biglia

Lucas Biglia se nakonec přece jen stěhuje z Lazia do AC Milán. Argentinský reprezentant, jehož přestup se dlouho nedařilo dotáhnout, vyšel Rossoneri na 17 milionů eur a podepsal smlouvu na tři roky...  
16.07. | Aktuality | 204 komentářů
 

Biglia jedná o nové smlouvě, v Laziu možná ukončí kariéru

Lucas Biglia stále neposkytl definitivní odpověď na otázku ohledně své budoucnosti, ze současného stavu věcí ale budou mít radost fanoušci Lazia. Argentinský reprezentant se chystá spojit i další část kariéry s klubem z hlavního města Itálie, jehož dres by na sobě mohl mít i během posledního zápasu kariéry...  
07.04. | Aktuality | 7 komentářů
 

Biglia je po zranění zpět, v prosinci bude jednat o budoucnosti

Lazio včera vyhrálo 2:1 nad Sassuolem a vedle tříbodového zisku mohl jeho fanoušky těšit ještě jeden fakt. Na trávníku se znovu objevil argentinský záložník Lucas Biglia, jihoamerický fotbalista doléčil svalové zranění a nyní se bude koncentrovat na své výkony, v prosinci se pak na pořad dne dostane jeho další budoucnost...  
31.10.2016 | Aktuality | 11 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
15.07. Biglia i Bonucci podstupují prohlídku
AC Milán by měl dnes naráz oznámit hned dva přestupy. Do Milanella včera pozdě večer dorazil také záložník Lucas Biglia, když byl ihned na letišti okraden. Jak on, tak Bonucci potom dnes už od 7:30 ráno absolvují zdravotní testy. (football-italia.net)
10.07. Biglia si svou budoucností není jistý
Lucas Biglia ani v tuto chvíli netuší, zdali s Laziem odcestuje na předsezónní soustředění. Jeho agent je místo toho v úterý očekáván v Miláně, tamější AC nicméně stále nenašlo společnou řeč s římským celkem - ten dál požaduje 20 milionů eur, zatímco Rossoneri nabízí patnáct. (football-italia.net)
08.07. Laziu na začátku přípravy chybí Biglia
Lucas Biglia vynechal začátek přípravy Lazia. To absolvovalo nezbytné lékařské testy, kterých se argentinský záložník, jenž se dohodl na podmínkách přestupu do AC Milán, ten se však následně nedohodl s Biancocelesti, neúčastnil. (football-italia.net)
24.06. Biglia by měl nakonec prodloužit s Laziem
Lazio se zřejmě bude moci i nadále spoléhat na Lucase Bigliu. Zkušený záložník měl namířeno do AC Milán, ten však odmítl zaplatit přestupovou sumu ve výši 25 milionů eur, načež se má reprezentant Argentiny vrátit k jednání s Biancocelesti, od kterých dříve odmítl návrh na prodloužení kontraktu do roku 2020. (football-italia.net)
21.06. Biglia zřejmě neposílí AC Milán
AC Milán je dlouhodobě spojovaný s příchodem Lucase Biglii, ten však k Rossoneri zřejmě nepřijde. Problémem je přestupová suma, neboť Lazio za svoji oporu požaduje 25 milionů eur, zatímco protistrana nabízí o celých 5 milionů méně. (football-italia.net)
08.06. AC Milán mají posílit Biglia a Keita
Lucas Biglia a Balde Diao Keita by se měli stát dalšími posilami AC Milán. Rossoneri se údajně dohodli s Laziem, kterému za zmíněnou dvojici zaplatí 50 milionů eur a další možné bonusy, oficiální potvrzení však zatím nespatřilo světlo světa. (football-italia.net)
31.05. AC Milán prý uspěl s nabídkou za Bigliu
Lucas Biglia jednal o nové smlouvě s Laziem a byl připraven v římském klubu případně i uzavřít svou aktivní kariéru, vše nakonec ale může dopadnout úplně jinak. Argentinský záložník se možná bude stěhovat do AC Milán, kluby se údajně dohodly na přestupové sumě 18 milionů eur, k nimž mohou další čtyři miliony přibýt díky bonusům. (football-italia.net)
13.04. Laziu se mají vrátit Biglia a Lulić
Lucas Biglia a Senad Lulić by měli být v sestavě Lazia pro sobotní duel v Janově. Argentinský záložník doléčuje zraněný stehenní sval, zatímco bosenského reprezentanta již netrápí lýtko. (football-italia.net)
09.04. Lazio možná bez Biglii a Immobileho
Lucas Biglia a Ciro Immobile možná nebudou k dispozici Laziu pro večerní utkání s Neapolí. Oba zmíněné hráče trápí svalové problémy a jejich možné využití zůstává nejisté. (football-italia.net)
06.04. Biglia bude brzy v pořádku
Lucas Biglia nedohrál úterní pohárové derby proti AS Řím. Záložník Lazia si přivodil svalové zranění, nemělo by se ovšem jednat o nic vážného a Argentinec možná nastoupí již o víkendu proti Neapoli. (football-italia.net)
Další expres zprávy