14.07.201221:22

Kozák přispěl k debaklu Auronza

Lazio dnes v přátelském utkání vyzvalo Auronzo a svému soupeři nadělilo čtrnáct branek, jednou trefou se na výhře 14:0 podílel i český útočník Libor Kozák.

13.05.201222:42

Vacek a Kozák pomohli k vítězstvím

Kamil Vacek vstřelil svůj premiérový gól v dresu Chieva, kterým rozhodl o hubené výhře nad Lecce. Trefil se také Libor Kozák, útočník Lazia nasměroval svůj tým k obratu v utkání proti Interu, který římský celek nakonec vyhrál 3:1.

06.05.201215:40

Kozák poslal Lazio do vedení

Lazio vede v Bergamu nad tamní Atalantou 1:0 a velký podíl na tom má Libor Kozák, český útočník ve 35. minutě otevřel skóre a zaznamenal tak třetí ligovou trefu sezony.

11.04.201222:40

Kozák vyloučen

Libor Kozák nebude v dobrém vzpomínat na dnešní zápas Lazia na půdě Juventusu, kde jeho tým podlehl 1:2. Český útočník přišel na hřiště v 74. minutě jako střídající hráč a stihl dostat dvě žluté karty.

19.02.201222:43

Kozák zmírnil debakl Lazia

Libor Kozák si dnes připsal svůj druhý gól v této sezóně Serie A, příliš oslavovat ho ale patrně nebude. Český útočník do duelu v Palermu naskočil o poločase za Miroslava Kloseho a v 85. minutě se trefil, zmírnil ovšem jen porážku římského Lazia na 1:5.

09.02.201222:26

Zajímavý zápas se hraje v Římě, kde Lazio hostí Cesenu. Domácí po první půli prohrávali 0:2 a hráli o deseti, skvěle jim ale vyšel začátek druhé půle a od 62. minuty vedou 3:2. Vedoucí branku dal český útočník Libor Kozák.

30.12.201114:51

Kozák je lehce zraněný

Libora Kozáka čeká přibližně desetidenní odpočinek. Útočník Lazia má problémy se stehenním svalem.

27.12.201116:32

Kozák do Lecce?

Lecce hledá posilu do útoku a kádr italského klubu by mohl posílit jeden český fotbalista, v jeho hledáčku je Libor Kozák z římského Lazia.

14.12.201119:51

Libor Kozák se poprvé v letošní sezóně objevil v základní sestavě Lazia a hned se trenérovi Edymu Rejovi odvděčil brankou. Ve dvaačtyřicáté minutě český útočník otevřel skóre zápasu Evropské ligy proti Sportingu a zařídil římskému klubu poločasové vedení 1:0.

08.05.201116:51

Kozák snížil náskok Udinese

Libor Kozák se po delší odmlce znovu zapsal mezi střelce italské Serie A, útočník Lazia v 76. minutě snižoval stav zápasu na půdě Udinese na 1:2 z pohledu římského klubu.

13.02.201121:40

Kozák dnešní gól příliš neoslavoval

Libor Kozák dnes pojistil výhru Lazia na hřišti Brescie a trefil se tak proti týmu, v němž strávil minulou sezonu na hostování. "Proto jsem gól příliš neoslavoval. Jen jsem udělal takové gesto ve stylu Pinocchia, jako že mi narostl nos. To bylo pro kamarády," řekl Kozák italským novinářům. "Dnes jsme do toho dali všechno. To chceme v každém zápase, protože náš cíl je zůstat v tabulce na předních příčkách," dodal.

13.02.201116:18

Kozák pojistil vedení Lazia

Libor Kozák si na své konto připsal další přesnou trefu, útočník Lazia v 58. minutě pojistil vedení svého týmu na půdě Brescie na 2:0.

30.01.201121:35

Kozák do Bologně definitivně nejde

Libor Kozák si dvěma góly v sobotním utkání proti Fiorentině zřejmě zajistil setrvání v kádru Lazia. Podle italských serverů definitivně padla možnost, že by jednadvacetiletý útočník putoval na hostování do konkurenční Bologně, která o něj usilovala. "Kozák zůstává v Laziu," uvedl pro Sky Sport Carmine Longo z vedení boloňského klubu.

29.01.201119:41

Kozák dal dvě branky

Ve velmi dobrém světle se v dnešním utkání s Fiorentinou ukazuje Libor Kozák. Mladý český útočník ve službách Lazia v 69. minutě z penalty otevřel skóre, o čtyři minuty později pak zvyšoval na 2:0.

16.01.201116:44

Libor Kozák se může stát hrdinou zápasu Lazio - Sampdoria, český útočník ve službách římského klubu v 84. minutě utkání otevřel skóre.

04.01.201114:31

Odejde Kozák na hostování?

Lazio shání posilu do útoku. Pokud se v Římě nový hráč objeví, zamíří nejspíš Libor Kozák na hostování. O českého útočníka se podle italských médií zajímají Pescara, Crotone, Modena a Boloňa.

19.11.201009:18

O Kozáka stojí Boloňa

Boloňa by ráda získal na hostování Libora Kozáka, který se v Laziu moc často na hřiště nedostane. "Zájem tam je, kontakt proběhl. Chtěli mě už v létě. Teď záleží na postoji Lazia," uvedl pro deník Sport mladý útočník.

27.10.201023:29

Kozák se trefil v poháru

Lazio uspělo ve třetím kole Italského poháru, když porazilo Portogruaro 3:0. Jednou brankou se na postupu podílel Libor Kozák.

18.09.201019:39

Kozák zvýšil vedení Lazia

Český útočník Libor Kozák se v utkání Lazia na půdě Fiorentiny v 67. minutě gólově prosadil a poslal svůj tým do vedení 2:1. Do konce zápasu zbývá dvanáct minut.

23.06.201020:33

Brescia i nadále stojí o Kozáka

Vedení Brescie by se rádo dohodlo na prodloužení hostování mladého českého útočníka Libora Kozáka. Ten je kmenovým hráčem Lazia a Brescii letos pomohl k postupu do Serie A.