12.07.201508:48

Kozák se trefil poprvé od prosince 2013

Aston Villa prohrála v přátelském duelu s Fulhamem 1:3 a její jedinou branku zaznamenal Libor Kozák. Český útočník se gólově prosadil poprvé od 21. prosince 2013, kdy se trefil do sítě Stoke City, následně utrpěl zlomeninu nohy a na trávník se vrátil až letos v dubnu v dresu juniorského celku.

soccerway.com
03.01.201410:38

Vrba s Kozákem pro první zápasy počítal

Nový trenér české reprezentace Pavel Vrba začne své působení u národního týmu bez Libora Kozáka, útočník Aston Villy má zlomenou nohu a bude chybět v přípravách s Norskem (5. března) a pravděpodobně i s Finskem (21. května). "Libora jsem samozřejmě chtěl zapojit v přátelských zápasech, byl to jeden z hráčů, s nimiž jsem do nejbližších utkání počítal. Co nejdříve se s ním pokusím spojit. Teď nezbývá, než abych mu popřál co nejrychlejší uzdravení," citovaly Vrbu internetové stránky FAČR.

ČTK
21.12.201317:45

Kozákův čtvrtý gól v Premier League

Libor Kozák si dnes na své konto připsal čtvrtou trefu v anglické lize, když v 66. minutě zápasu Aston Villy na půdě Stoke vyrovnával na 1:1. Villans ale radost dlouho nevydržela, za čtyři minuty poslal domácí znovu do vedení Peter Crouch.

09.12.201314:46

Kozák má problém s prstem

Libor Kozák kvůli zranění prstu na noze nezasáhl do zápasu proti Fulhamu. Je možné, že se útočník Aston Villy nestihne zotavit do dalšího utkání proti Manchesteru City.

skysports.com
04.12.201322:18

Kozák poslal Villans do vedení

Libor Kozák zaznamenal třetí ligový gól v sezoně. Útočník Aston Villy poslal svůj tým v 64. minutě do vedení 2:1 na hřišti Southamptonu.

livesport.cz
09.11.201317:54

Kozák pečetil výhru Aston Villy

Aston Villa vyhrála nad Cardiffem 2:0 a podíl na tom měl i Libor Kozák, český útočník v 84. minutě pojistil vedení domácích.

21.09.201315:39

Kozák zařídil výhru Aston Villy

Libor Kozák dal svou první branku v dresu Aston Villy. Český útočník naskočil do zápasu s Norwichem ve 28. minutě jako střídající hráč, po dvou minutách pak otevřel skóre. Výsledkem 0:1 zápas také skončil.

17.09.201319:34

Benteke chválí Kozáka

Christian Benteke věří, že se mu bude v útoku Aston Villy s letní posilou Liborem Kozákem dařit. "Zatím se moc neznáme, ale hned jsem si všiml, že je to kvalitní hráč. Myslím, že nám hodně pomůže. Věřím, že se nám oběma bude dařit a že budeme střílet hodně gólů," prohlásil Benteke.

03.08.201310:28

Kozáka prý sleduje anglický Wigan

Do Anglie by mohly vést další kroky Libora Kozáka, podle informací Sky Sport Italia se o útočníka Lazia zajímá druholigový Wigan.

29.05.201312:58

S reprezentací i Suchý a Kozák

Část české reprezentace dnes opět trénovala na Strahově před kvalifikačním utkáním s Itálií. K pětici Michal Kadlec, Theo Gebre Selassie, Tomáš Sivok, Tomáš Kalas a Petr Jiráček se přidali také Marek Suchý a Libor Kozák. Kapitán Tomáš Rosický se nadále věnoval především regeneraci. Osmička krajánků už má po povinnostech v klubu. Proto fotbalisté využili možnost připravovat se společně pod vedením realizačního týmu reprezentace, než bude v neděli 2. června oficiální sraz, aby jejich pauza nebyla příliš dlouhá.

15.05.201322:57

Kozák nejlepším střelcem Evropské ligy

Útočník Lazia Libor Kozák je s osmi brankami nejlepším střelcem letošního ročníku Evropské ligy. O jednu trefu méně zaznamenali Edinson Cavani (Neapol) a Oscar Cardozo (Benfica).

18.03.201313:47

Bílek dodatečně povolal Kozáka

Útočník Lazia Libor Kozák byl dodatečně povolán do reprezentace před zápasy kvalifikace o postup na mistrovství světa s Dánskem a v Arménii. Na dnešním srazu národního týmu to řekl trenér týmu Michal Bílek.

14.03.201322:52

Kozák popravil Stuttgartu hattrickem

Lazio potvrzuje výhru 2:0 ze Stuttgartu a nad německým soupeřem vede rovněž dnes, a to 3:1. Všechny jeho branky dal Libor Kozák, který se trefil v 6., 8. a 87. minutě.

14.02.201322:57

Kozák vystřílel pro Lazio remízu

Lazio si do odvety Evropské ligy s Mönchengladbachem veze nadějnou remízu 3:3 a do velké míry za to může vděčit Liboru Kozákovi. Český útočník nejprve v 64. minutě otáčel průběžné skóre na 2:1 a ve čtvrté minutě nastavení pak rozhodl o konečném výsledku.

01.01.201319:27

Kozák výměnou za Quintera?

Libor Kozák by mohl zamířit z Lazia do Pescary coby protihodnota za Juana Fernanda Quintera. Možnost výměny českého útočníka a kolumbijského záložníka potvrdil prezident Pescary Daniele Sebastiani.

10.12.201222:49

Kozák nedohrál duel s Bolognou

Libor Kozák dnes nastoupil v základní sestavě Lazia k utkání na půdě Boloni, na které nebude mít nejlepší vzpomínky. Český útočník zápas nedohrál, v 86. minutě dostal druhou žlutou kartu.

06.12.201221:29

Kozák otevřel skóre

Libor Kozák se letos už potřetí zapsal v dresu Lazia do střeleckých statistik Evropské ligy. Dnes otevřel v 16. minutě svým gólem skóre proti Mariboru.

08.11.201222:05

Kozák ničí Panathinaikos

Libor Kozák nastoupil v základní sestavě Lazia pro dnešní zápas s Panathinaikosem a zatím je klíčovou postavou zápasu, český útočník dal dvě branky a římský tým vede 2:0.

30.08.201222:24

Kozák dal druhou branku

Lazio vede v odvetě 4. předkola Evropské ligy nad slovinským celkem ND Mura 3:0 a gólově se o to postaral i Libor Kozák, český útočník otevíral skóre ve 30. minutě, na 3:0 pak zvyšoval v 55. minutě.

28.08.201222:30

Chievo stále stojí o Kozáka

Vedení Chieva se snaží získat posilu do útoku. "Jednali jsme s Laziem o Emilianu Alfarovi, Libora Kozáka zkoušíme získat už dva roky, je to ale téměř nemožné. Rádi bychom ještě někoho do útoku přivedli," uvedl sportovní ředitel Chieva Giovanni Sartori.