25.04.202310:41

Beauguel vystavil stopku Al Nassru

Portugalské hvězdě Cristianu Ronaldovi hrozí, že první sezonu v lukrativním angažmá v Saúdské Arábii zakončí bez trofeje. S Al Nassrem vypadl v semifinále národního poháru po porážce 0:1 s Al Wahda, kterému zařídil postup bývalý plzeňský útočník Jean-David Beauguel. Někdejší nejlepší střelec české ligy rozhodl pondělní zápas akrobatickou střelou v 23. minutě. Jeho tým udržel těsný náskok, i když hrál téměř celý druhý poločase v deseti.

ČTK
14.06.202022:30

Fanoušci rasisticky uráželi Beauguela

V zápase 30. kola první ligy mezi Olomoucí a Plzní (0:1) několik domácích fanoušků na Andrově stadionu rasisticky uráželo hostujícího útočníka Jeana-Davida Beauguela. Francouzský hráč tmavé pleti incident ostře odsoudil na svém twitteru, za Beauguela se postavil trenér Viktorie Adrian Guľa i celý západočeský klub. Beauguel v 19. minutě po souboji s dvěma olomouckými hráči vybojoval pro hosty rohový kop. Když procházel pod kotlem, začaly se ozývat zvuky imitující opici. Rodák ze Štrasburku udělal na diváky gesto rukou, hned ho přišel uklidňovat spoluhráč Jan Kopic a poté i plzeňský kapitán Jakub Brabec.

ČTK
22.02.202021:20

Guľa si cenil týmovosti Plzně

Trenér Plzně Adrian Guľa byl po zápase s Příbramí (4:0) spokojen nejen s výsledkem, ale i s týmových charakterem, který jeho hráči ukázali při penaltě za stavu 3:0. "Odehrály se tam velmi silné momenty. Jeden z nich, který velmi oceňuji, je týmovost mužstva. Určený střelec na pokutový kop Beauguel nechá míč hráči, který má dát hattrick. Buchův hattrick mě těší, ale ještě důležitější je pro mě ta týmovost, která se dnes ukázala" řekl Guľa.

17.04.201719:58

Slavii bude kvůli kartám chybět Barák

Slavistům bude v příštím kole první ligy chybět Antonín Barák, který dostal čtvrtou žlutou kartu v sezoně. Ze stejného důvodu čeká jednozápasový trest i dvojici z Bohemians 1905 Daniela Krcha s Josefem Jindřiškem, brněnského Jakuba Řezníčka, mladoboleslavského Marka Matějovského a Jeana-Davida Beauguela ze Zlína.

ČTK
01.11.201417:42

Beauguel vstřelil nejrychlejší gól sezóny

Pražská Dukla udolala České Budějovice, základ ke třem bodům dal přitom již po 51 vteřinách francouzský útočník Jean-David Beauguel. Jeho trefa byla vůbec nejrychlejším gólem této sezóny.

ČTK
07.08.201214:34

Rezervu Toulouse opouští dva hráči

Rezervní mužstvo druholigového Toulouse opouští dva hráči. 20letý útočník Jean-David Beauguel, jenž v uplnulé sezoně naskočil k jednomu pohárovému utkání a hned si připsal branku, se na tři roky upsal tuniskému Espérance ST. To Anthony Looustallot, jenž si soutěžní start připsal naposledy v sezoně 2009/2010, si vybral francouzský amatérský celek Rodez.