09.05.202422:39

Doménech absolvoval operaci

Jaume Doménech si minulý týden natrhl stehenní sval a dnes absolvoval operaci. Zákrok byl označen za úspěšný, brankář Valencie před sebou i tak má minimálně čtyřměsíční pauzu.

marca.com
07.05.202420:54

Doménech musí na operaci

Jaume Doménech se o víkendu dočkal šance v základní sestavě Valencie a utkání s Deportivem Alavés pro něho skončilo hodně špatně. Španělský brankář si vážně poranil stehenní sval a nemine ho operace, po níž bude následovat čtyři až pět měsíců dlouhá pauza.

football-espana.net
07.05.202413:44

Doménechovi hrozí operace

Jaume Doménech si o víkendu přivodil svalové zranění a podrobné vyšetření odhalilo trhlinu. Brankáře Valencie čeká dlouhá pauza a letošní sezona pro něho skončila, gólmanovi dokonce hrozí operace.

marca.com
05.05.202419:42

Doménech nedochytal dnešní zápas

Valencia hostí Alavés, mezi tyče se postavil Jaume Doménech a utkání si příliš dlouho neužil. Španělský brankář se v první půli zranil, střídat musel krátce po hodině hry.

marca.com
18.04.202413:59

Doménech pokračuje ve Valencii

Jaume Doménech by měl rovněž v příští sezoně plnit roli náhradního brankáře ve Valencii, španělský klub se svým gólmanem prodloužil kontrakt do června 2025.

marca.com
09.03.202312:55

Doménech vyhlíží návrat

Jaume Doménech se zotavuje a vyhlíží návrat na zelené trávníky. Brankář Valencie si začátkem září minulého roku přetrhl kolenní vazy a musel na operaci, alespoň na lavičku by rád usedl ještě před skončením sezony.

marca.com
19.12.202220:42

Doménech uzavřel nový kontrakt

Jaume Doménech podepsal novou smlouvu s Valencií, jíž se zavázal do června 2024. Brankář letos nechytá, v září si přetrhl kolenní vazy a musel na operaci.

marca.com
14.09.202214:54

Doménech se podrobil úspěšné operaci

Jaume Doménech za sebou má operaci, zákrok byl označen za úspěšný. Brankář Valencie si nedávno přetrhl kolenní vazy a s velkou pravděpodobností přijde o celý zbytek sezony.

mundodeportivo.com
12.09.202217:12

Doménech jde ve středu na operaci

Jaume Doménech se ve středu podrobí operaci. Brankář Valencie si minulý týden přetrhl kolenní vazy, mimo hru bude několik měsíců.

08.09.202215:34

Doménech si přetrhl kolenní vazy

Valencia v létě prodala Jaspera Cillessena (Nijmegen), v tuto chvíli ale bude řešit problémy s brankáři. Mimo hru je týmová dvojka Jaume Doménech, gólman si během tréninku přetrhl kolenní vazy a zřejmě ho nemine operace, určitě ho každopádně čeká několikaměsíční pauza.

31.01.202123:47

Doménech odchytal stý zápas za Valencii

Jaume Doménech si včera na své konto připsal jubilejní stý start za Valencii. Brankář je letos jasnou jedničkou mezi tyčemi Netopýrů a ve španělské lize nevynechal ani minutu, v sobotu přispěl k výhře 1:0 nad Elche.

14.11.201913:44

Valencia si pojistila brankáře Doménecha

Jaume Doménech stráví i další část kariéry ve Valencii. Španělský klub se svým brankářem prodloužil smlouvu do června 2023, součástí kontraktu je výstupní klauzule nastavená na 50 milionů eur.

marca.com
30.11.201617:29

Leganés hledá nového brankáře

Leganés před několika dny přišel o Jona Andera Serantese, který si vážně poranil koleno a přijde o zbytek sezony. Nováček španělské ligy tak hledá náhradu a v úvahu připadají tři jména - těmi jsou Jaume Domenech (Valencia), David Soria (Sevilla) a Iago Herrerín (Athletic).

fichajes.com
16.09.201618:19

Jaume Doménech spojil i svoji další budoucnost s Valencií. Ta si francouzského brankáře pojistila novým kontraktem s platností až do roku 2022.

lequipe.fr
13.09.201514:14

Valencia si pojistila Doménecha

Jaume Doménech prodloužil smlouvu s Valencií. 24letý brankář měl kontrakt do roku 2017, nyní se dohodl na jeho ročním prodloužení.