Jaroslav Plašil Expres zprávy

16.09.201819:45

Plašil se podílel na vítězství Bordeaux

Bordeaux se naladilo na čtvrteční zápas Evropské ligy se Slavií jen remízou 3:3 s nováčkem francouzské ligy Nimes. Na třetí branku domácích nahrál bývalý český reprezentant Jaroslav Plašil, jeho tým ale vedení neudržel a se čtyřmi body je po pěti kolech předposlední v tabulce.

ČTK
17.05.201815:18

Bordeaux prodloužilo smlouvu s Plašilem

Jaroslav Plašil bude i během nadcházející sezóny hrát za Bordeaux. Bývalý český reprezentant bude u Girondins začínat jubilejní desátou sezónu.

lequipe.fr
12.05.201816:52

Bordeaux prý stále počítá s Plašilem

Jaroslav Plašil by měl rovněž v příští sezoně hrát za Bordeaux. Již 36letému záložníkovi končí smlouva, podle francouzských médií ale bude kontrakt prodloužen o jeden rok.

lequipe.fr
12.01.201820:03

Plašil nebude hrát v pěti zápasech

Trest na pět zápasů dostal od disciplinární komise Jaroslav Plašil. Bývalý český reprezentant nastupující za Bordeaux pyká za vyloučení v pohárovém utkání s Granville (1:2 po prodloužení).

lequipe.fr
07.01.201817:14

Plašil vyloučením nepomohl Bordeaux

Hráči Bordeaux vypadli i kvůli třem červeným kartám z Francouzského poháru s Granville. Tým ze čtvrté ligy zvítězil 2:1 po prodloužení. Za Girondins nastoupil v 59. minutě český záložník Jaroslav Plašil, v 110. minutě ale musel po vyloučení hřiště opustit.

ČTK
07.06.201715:15

Plašil prodloužil smlouvu s Bordeaux

Bordeaux si zavázalo Jaroslava Plašila. Girondins s českým záložníkem podepsali kontrakt i pro nadcházející sezónu.

lequipe.fr
04.01.201710:59

Bordeaux bez nemocného Plašila

Bordeaux se na druhou polovinu sezony připravuje bez svého kapitána, záložník Jaroslav Plašil je nemocný a nemůže trénovat s týmem.

lequipe.fr
14.12.201620:59

Plašil pomohl gólem k výhře Bordeaux

Český záložník Jaroslav Plašil se gólově prosadil v osmifinále francouzského Ligového poháru a pomohl fotbalistům Bordeaux k výhře 3:2 nad Nice. Pro čtyřiatřicetiletého bývalého reprezentanta šlo o první zásah v sezoně. Kromě něj se do sítě lídra francouzské ligy dvakrát trefil Gaëtan Laborde, branky hostů vstřelili Alassane Pléa a z penalty Mario Balotelli. Plašil otevřel skóre ve 14. minutě, když po Malcomově pasu obhodil vybíhajícího brankáře Beníteze. Hostující obránce Souquet se sice snažil za již překonaného gólmana zaskočit, míč ale odkopl až těsně za brankovou čárou a Plašil mohl oslavit první branku za Bordeaux od 12. ledna, kdy se prosadil v téže soutěži.

ČTK
18.06.201613:42

Plašil odehrál 100. reprezentační zápas

České ve včerejším zápase na mistrovství Evropy remizovalo s Chorvatskem (2:2), pro jednoho hráče se však jednalo o jubilejní zápas. Pro Jaroslava Plašila se jednalo o 100. reprezentační utkání, čímž rozšířil počet hráčů, kterým se podařilo dosáhnout tohoto počtu, na čtyři (Čech, Rosický a Poborský).

transfermarkt.de
05.06.201617:25

Plašil odehrál 100. zápas v reprezentaci

Jaroslav Plašil jako čtvrtý český fotbalista v historii dosáhl na hranici 100. startů za národní tým. Povedlo se mu to v dnešním přípravném utkání s Koreou (1:2), když nastoupil do druhého poločasu. Před ním na tuto metu dosáhli jen Tomáš Rosický, Karel Poborský a současný rekordman Petr Čech. Čtyřiatřicetiletý záložník Bordeaux debutoval v březnu 2004 v přípravě v Irsku. Hned při druhém startu s Bulharskem zaznamenal první ze svých sedmi reprezentačních gólů. V soutěžním duelu nastoupil poprvé proti Německu na mistrovství Evropy 2004.

Německo - Kicker (nejlepší 1, nejhorší 6):
Theodor Gebre Selassie (Werder) -- 3 -- odehrál celý zápas; Brémy - Wolfsburg 3:2
Pavel Kadeřábek (Hoffenheim) -- 3,5 -- nastoupil v 53. minutě a dostal ŽK; Hoffenheim - Hertha Berlín 2:1
Vladimír Darida (Hertha) -- 4 -- odehrál 85 minut; Hoffenheim - Hertha 2:1
Jaroslav Drobný (Hamburk) -- 5 -- nastoupil v 54. minutě; Dortmund - Hamburk 3:0

ČTK
11.04.201616:43

Hodnocení českých fotbalistů v zahraničí:

Jaroslav Plašil (Bordeaux) -- 3,5 -- odehrál celý zápas; Marseille - Bordeaux 0:0

Pavel Kadeřábek (Hoffenheim) -- 3,5 -- odehrál celý zápas; Frankfurt - Hoffenheim 0:2
Vladimír Darida (Hertha) -- 3,5 -- nastoupil v 57. minutě; Hertha Berlín - Hannover 2:2
Theodor Gebre Selassie (Werder) -- 5 -- odehrál celý zápas a dostal ŽK; Brémy - Augsburg 1:2

ČTK
03.04.201621:45

Plašil: Bordeaux bude příští rok lepší

Bordeaux se aktuálně nachází až na 12. příčce francouzské Ligue 1, Jaroslav Plašil však v rozhovoru pro televizní stanici Canal+ nepochybuje o tom, že v příští sezoně Girondins půjdou opět nahoru. "Nahradit Khazriho se Saivetem je složité. Hráči jsou mladí, ale v příštím ročníku uvidíte odlišný tým," prohlásil odhodlaně český veterán s tím, že je prý v Bordeaux spokojen a užívá si možnost pomoci mladým puškám s vývojem.

Canal+
31.03.201612:57

Plašil hlásí návrat na hřiště

Jaroslav Plašil je v pořádku po problémech s kolenem, kvůli němuž absentoval od poloviny února - záložník Bordeaux se objevil v nominaci na utkání proti AS Monaco.

lequipe.fr
16.02.201612:53

Plašil na šest týdnů mimo hru

Ze sestavy Bordeaux vypadne na šest týdnů Jaroslav Plašil, český záložník má zraněné koleno.

lequipe.fr
12.01.201622:00

Plašil zajistil Bordeaux vedení

Bordeaux má dobře nakročeno do semifinále francouzského Ligového poháru, když po první půli dnešního čtvrtfinále vede 1:0 nad Lorientem. Největší zásluhu na tom má český záložník Jaroslav Plašil, který ve 44. minutě otevřel skóre.

26.09.201521:29

Plašil dal další branku

Střeleckou formu má tento týden Jaroslav Plašil, který skóroval ve druhém zápase v řadě. Dnes se český reprezentant a záložník Bordeaux trefil do sítě Lyonu.

23.09.201519:44

Plašil skóroval za Bordeaux

Bordeaux hraje další ligový duel na půdě Nice, kde se záhy ujalo vedení, když se trefil Jaroslav Plašil. Na premiérový letošní zásah českého reprezentanta však ještě do přestávky domácí hned dvakrát odpověděli a do druhého dějství tak půjdou s náskokem.

13.05.201517:30

Plašil pokračuje v Bordeaux

Jaroslav Plašil bude i nadále hrát za Bordeaux, francouzský klub s českým záložníkem prodloužil smlouvu do června 2017.

lequipe.fr
01.02.201518:46

Bordeaux musí dohrávat bez Plašila

Jaroslav Plašil v dnešním utkání s Guingampem (zatím 1:1) oslabil Bordeaux, český záložník viděl v 78. minutě utkání červenou kartu.