Jaroslav Plašil bude v letošní sezoně hrát za Bordeaux a vyloučen není ani podpis nové smlouvy. Český záložník kvůli setrvání ve francouzském klubu už odmítl nabídku tříletého kontraktu z belgických Brugg.

lequipe.fr
21.08.201414:36

Plašil má poraněný kotník

Jaroslav Plašil nenastoupí do sobotního zápasu Bordeaux na hřišti Nice, zkušeného českého záložníka trápí od vítězného utkání s Monakem poraněný kotník.

lequipe.fr
21.05.201421:44

Plašil se vrací do Bordeaux

Jaroslav Plašil letos hostoval z Bordeaux v Catanii, nyní se vrací zpět, v případě českého záložníka nebude uplatněna opce na prodloužení angažmá v Itálii.

sport-express.ru
30.10.201323:14

Plašil na měsíc mimo hru

Catanii při dnešní prohře na Juventusu chyběl Jaroslav Plašil. Český záložník má poraněný přitahovač levé nohy a čeká ho měsíční pauza. Přijde tak mimo jiné o závěrečný letošní zápas reprezentace 15. listopadu proti Kanadě.

29.09.201315:55

Plašil zajistil Catanii vedení

Catania vede v poločase nad Chievem 1:0 a velkou zásluhu na tom má Jaroslav Plašil, český záložník dal ve 22. minutě svou první branku v dresu italského klubu.

02.09.201315:05

Plašil údajně na odchodu do Catanie

Jaroslav Plašil by na poslední chvíli mohl změnit působiště, podle italských médií je blízko přestup českého záložníka z Bordeaux do Catanie.

12.08.201314:28

V Maďarsku bude kapitánem Plašil

Záložník Jaroslav Plašil bude kapitánem reprezentace ve středečním přípravném utkání v Maďarsku. Rozhodl o tom trenér Michal Bílek, který bude v Budapešti postrádat tradičního kapitána Tomáše Rosického i jeho zástupce Petra Čecha.

16.06.201316:48

Plašila prý sledují čínské kluby

Jaroslav Plašil má několik nápadníků, podle francouzského deníku L'Equipe se o českého záložníka a kapitána Bordeaux několik čínských klubů.

13.04.201320:33

Plašil navýšil vedení Bordeaux

Bordeaux vede nad Montpellierem už 3:0 a zásluhu na tom má i Jaroslav Plašil, český záložník dal ve 26. minutě zatím poslední branku svého týmu.

03.03.201322:02

Plašil zařídil vedení

Jaroslav Plašil zaznamenal první branku v letošní sezoně Ligue 1. Záložník Bordeaux v 31. minutě utkání v Lille proměnil penaltu a poslal svůj tým do vedení 1:0.

07.05.201220:50

Plašil se trefil při výhře Bordeaux

Bordeaux dnes zvítězilo 4:2 v Auxerre a podíl na tom měl i Jaroslav Plašil. Český reprezentační záložník zvyšoval dvě minuty po přestávce, když vstřelil čtvrtý gól svého Girondins.

10.03.201220:08

Plašil pojistil vedení Bordeaux

Bordeaux vede v Brestu 2:0 a zásluhu na tom má i Jaroslav Plašil, český záložník krátce po změně stran navýšil vedení svého týmu.

04.12.201120:17

Plašil dal nejrychlejší branku sezony

Reprezentační záložník Jaroslav Plašil vstřelil nejrychlejší gól této sezony francouzské ligy. Český fotbalista pomohl Bordeaxu k vítězství 2:0 nad Nancy a hráči Girondins se posunuli v tabulce o dvě místa. Fotbalisté Bordeaux se krátce po úvodním výkopu dostali k brance soupeře. Střelu Belliona sice brankář Assembé vyrazil na tyč, jenže míč do sítě svou první brankou v ročníku poslal z dorážky devětadvacetiletý kapitán domácích Plašil. Od úvodního hvizdu uplynulo jen 16 sekund.

12.06.201115:13

Lille prý chystá nabídku za Plašila

Přestože Lille již získalo záložníka Benoîta Pedrettiho z Auxerre, nechystá se francouzský mistr spokojit pouze s jednou posilou záložní řady. Podle informací francouzských médií se LOSC chystá nabídnout za 29letého českého reprezentanta Jaroslava Plašila, který zatím odmítá prodloužit smlouvu v Bordeaux.

24.04.201117:59

Plašil poslal Bordeaux do vedení

Bordeaux po prvním poločase vede nad St. Etienne 1:0 a postaral se o to Jaroslav Plašil, český záložník otevřel skóre utkání v 15. minutě.

06.03.201118:27

Jaroslav Plašil ve Francii znovu mířil do černého, český záložník ve službách Bordeaux v 66. minutě pojistil vedení na půdě Brestu na 2:0.

26.02.201122:44

Plašil zvyšoval vedení

Bordeaux vede nad Auxerre 3:0 a do listiny střelců se zapsal i Jaroslav Plašil, český záložník v 79. minutě zvyšoval na tříbrankový rozdíl.

16.11.201009:56

Plašila prý chce WBA

Český reprezentant Jaroslav Plašil je podle informací listu Daily Mail v hledáčku kouče anglického týmu West Bromwich Albion. Italský trenér Roberto di Matteo by chtěl získat osmadvacetiletého záložníka Bordeaux v lednovém přestupním období, hráč by prý stál dva miliony liber (58 milionů korun). V dvanáctém týmu Premier League už působí Plašilův reprezentační kolega Roman Bednář, který ale téměř nehraje a mohl by údajně odejít do druholigového Hullu. Daily Mail už koncem září uvedl, že o Plašila se zajímá také Sunderland.

13.11.201021:01

Plašil zařídil výhru Bordeaux

Jaroslav Plašil rozhodl o výhře Bordeaux nad Nancy 2:1, český záložník dal vítězný gól v poslední minutě.

30.09.201008:48

Sunderland sleduje dva Čechy

Skauti Sunderlandu se pečlivě chystají na kvalifikační utkání České republiky proti Skotsku. V hledáčku Black Cats totiž podle listu Daily Mail jsou Jaroslav Plašil (Bordeaux) a Jan Polák (Anderlecht).