ZMGGPVGOGŽKŽČČK
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče

Češi v zahraničí: Trefil se Novák v Turecku, Vaclík vede se Sevillou ligu

Gólově úrodný víkend mají za sebou čeští fotbalisté v zahraničí. Skórovat se podařilo v turecké lize Filipu Novákovi, v Polsku Michalu Papadopulosovi, či na slovensku obránci Filipu Kašovi. Brankář Tomáš Vaclík vede se Sevillou španělskou LaLigu a totéž navzdory první porážce v sezóně platí pro Zdeňka Zlámala a jeho Hearts ve Skotsku...
08.10. | Aktuality | 30 komentářů

Češi v zahraničí: Necid se poprvé trefil v lize, Čech se zranil

Útočník Tomáš Necid vstřelil první ligový gól za ADO Den Haag v nizozemské lize a navázal tak na dvě trefy z poháru. O poznání horší víkend zažil brankář Petr Čech, který musel střídat kvůli zranění. Tomáš Vaclík v dresu Sevilly byl zase svědkem zřícení tribuny v Eibaru, kde jen díky štěstí nedošlo k vážným zraněním.
01.10. | Aktuality | 173 komentářů

Češi v zahraničí: Poprvé se trefil Vydra, Čech překonal tisícovku a Vaclík chytil penaltu

Dva čeští brankáři-legionáři mají za sebou obzvlášť povedený víkend. Petr Čech přispěl k vítězství Arsenalu 2:0 nad Evertonem a zapsal se do dějin Premier League jako první brankář, který dosáhl na 1000 úspěšných zákroků. Tomáš Vaclík ze Sevilly zase zlikvidoval penaltu na hřišti Levante a se spoluhráči mohl oslavit vítězství 6:2. Drobnou oslavu si zaslouží i útočník Matěj Vydra.
24.09. | Aktuality | 58 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
07.07. Navrátil má namířeno do Go Ahead Eagles
Jaroslav Navrátil bude i nadále hrát v Nizozemsku. Českému útočníkovi vypršela smlouva v Heraclesu a má za sebou neúspěšné testy v Plzni, jeho další kroky pak povedou do druholigového Go Ahead Eagles, s vedením je domluven na dvouleté smlouvě a čeká ho zdravotní prohlídka. (vi.nl)
03.12.2016 Navrátil včera asistoval
Český krajánek Jaroslav Navrátil se konečně zase jednou podílel na gólu svého Heraclesu Almelo. Včera přišel po hodině hry z lavičky a nahrával na druhou branku Armenterosovi. Navrátil dosud v této sezoně jen jednou skóroval.
07.08.2016 Navrátil posílal Heracles do vedení
Naposledy pětigólový český útočník Jaroslav Navrátil si v tomto ročníku otevřel střelecký účet ihned při první příležitosti. Hnedka v rámci prvního poločasu svého Heraclesu v této sezoně Eredivisie poslal celek z Almela do vedení a ve výsledku tak pro tým zařídil alespoň remízu 1:1.
19.03.2016 Navrátil zajistil Heraclesu vedení
Jaroslav Navrátil dal svůj letošní čtvrtý gól v nizozemské lize, český útočník Heraclesu ve 33. minutě otevřel skóre duelu na půdě Heerenveenu.
06.02.2016 Navrátil zaznamenal třetí branku sezony
Heracles hraje s Zwolle a krátce před koncem vede 2:0, pod což se podepsal i Jaroslav Navrátil. Český útočník přišel na trávník v průběhu druhé půle jako střídající hráč, v 81. minutě pak dal druhou branku svého týmu.
30.10.2015 Navrátil se trefil podruhé v sezoně
Heracles vede v nizozemské lize nad Willemem II o poločase 2:0 a zásluhu na tom má i Jaroslav Navrátil. Český útočník otevíral skóre zápasu už ve třetí minutě, zaznamenal tak svou druhou branku sezony.
26.09.2015 Navrátil rozvlnil síť Alkmaaru
Jaroslav Navrátil zaznamenal první gól v letošní sezoně, český útočník ve službách nizozemského Heraclesu se prosadil v duelu na půdě Alkmaaru.
20.05.2015 Navrátil i nadále za Heracles
Nizozemský Heracles si pojistil služby Jaroslava Navrátila, s českým útočníkem podepsal kontrakt na další dvě sezony. (eredivisie.nl)
04.10.2014 Navrátil se podílel na demolici Bredy
Jaroslav Navrátil se v dnešním utkání proti Bredě dočkal premiérové branky v nizozemské lize. Mladý český útočník, který od loňského ledna hraje za Heracles, přispěl k vysokému vítězství svého týmu v poměru 6:1.