13.04.202416:38

Navrátil skóroval za Kisvárdu

Kisvárda ve 28. kole maďarské nejvyšší soutěže porazila Újpest (4:1), proti němuž otevřel skóre Jaroslav Navrátil. Pro českého křídelníka se jednalo o druhý gól v sezoně.

31.03.202412:34

Navrátil přispěl gólovou přihrávkou

Kisvárda včera hostila Debrecín a hned v úvodu se blýskl Jaroslav Navrátil. Český záložník v páté minutě asistoval u první branky maďarského klubu, jeho zaměstnavatel ale vedení neudržel a nakonec prohrál 1:3.

22.08.202310:07

Navrátil asistoval na jedinou branku

Kisvárda včera prohrála na půdě Debrecínu 1:4 a na její jediné brance se podílel Jaroslav Navrátil. Český záložník asistoval u trefy Krisztófera Vidy z 52. minuty.

24.10.202222:14

Navrátil rozhodl o výhře Kisvárdy

Kisvárda vyhrála na půdě Debrecínu 3:2 a hrdinou duelu se stal Jaroslav Navrátil. Ofenzivně laděný český fotbalista ve službách maďarského klubu přišel na trávník v 63. minutě, po čtyřech minutách pak vstřelil vítěznou branku.

31.08.202219:04

Navrátil přispěl k výhře Kisvárdy

Kisvárda vyhrála 3:1 na půdě Paksi SE a svůj podíl na tom měl i Jaroslav Navrátil. Český záložník nastoupil v základní sestavě maďarského klubu, v sedmnácté minutě pak otevíral skóre.

02.04.202221:08

Navrátil přidal další gól za Kisvárdu

Kisvárda po přestřelce prohrála na půdě MOL Fehérvár (3:5), proti němuž skóroval i Jaroslav Navrátil. Pro českého křídelníka se jednalo o šestý ligový gól v sezoně.

31.10.202115:08

Navrátil otevíral skóre za Kisvárdu

Jaroslav Navrátil si v barvách Kisvárdy připsal už svou čtvrtou branku v sezoně, dnes otevíral skóre proti Zalaegerszégu - a ihned vzápětí přidal ještě jednu.

28.08.202117:29

Navrátil se opět trefil v Maďarsku

Český krajánek v Maďarsku Jaroslav Navrátil si připsal druhý letošní gól za Kisvárdu, tentokrát zvyšoval na 2:0 proti Mezőkövesdi.

31.07.202120:02

Navrátil se prosadil za Kisvárdu

Ferencváros v generálce na středeční zápas 3. předkola Ligy mistrů se Slavií Praha prohrál v prvním ligovém kole s Kisvárdou, na čemž se podílel Jaroslav Navrátil. Český křídelník po hodině hry vstřelil vítězný gól na 2:1.

07.03.202117:58

Kisvárda vyhrála 1:0 na půdě Honvédu a hrdinou duelu maďarské ligy se stal Jaroslav Navrátil, ten dal ve druhé minutě nastavení jedinou branku zápasu.

24.02.202119:16

Kisvárda postoupila zásluhou Navrátila

Jaroslav Navrátil jediným gólem rozhodl o postupu Kisvárdy do osmifinále Maďarského poháru přes Haladás. Pro devětadvacetiletého ofenzivního hráče, který v předešlých letech působil v Nizozemsku, se jednalo o čtvrtou branku ve svém působišti.

08.11.202017:36

Navrátil pomohl k vítězství Kisvárdy

Český záložník Jaroslav Navrátil se podílel na vítězství Kisvárdy na půdě Zalaegerszegu 2:1. V 52. minutě rozhodl duel vítěznou brankou.

03.10.202019:02

Záložník Jaroslav Navrátil se střelecky prosadil v maďarské lize. Za Kisvárdu skóroval ve 14. minutě zápasu na hřišti Mezőkövesdu. Jeho tým si odvezl vítězství 2:1.

07.07.201810:05

Navrátil má namířeno do Go Ahead Eagles

Jaroslav Navrátil bude i nadále hrát v Nizozemsku. Českému útočníkovi vypršela smlouva v Heraclesu a má za sebou neúspěšné testy v Plzni, jeho další kroky pak povedou do druholigového Go Ahead Eagles, s vedením je domluven na dvouleté smlouvě a čeká ho zdravotní prohlídka.

vi.nl
03.12.201609:14

Navrátil včera asistoval

Český krajánek Jaroslav Navrátil se konečně zase jednou podílel na gólu svého Heraclesu Almelo. Včera přišel po hodině hry z lavičky a nahrával na druhou branku Armenterosovi. Navrátil dosud v této sezoně jen jednou skóroval.

07.08.201618:47

Navrátil posílal Heracles do vedení

Naposledy pětigólový český útočník Jaroslav Navrátil si v tomto ročníku otevřel střelecký účet ihned při první příležitosti. Hnedka v rámci prvního poločasu svého Heraclesu v této sezoně Eredivisie poslal celek z Almela do vedení a ve výsledku tak pro tým zařídil alespoň remízu 1:1.

19.03.201619:48

Navrátil zajistil Heraclesu vedení

Jaroslav Navrátil dal svůj letošní čtvrtý gól v nizozemské lize, český útočník Heraclesu ve 33. minutě otevřel skóre duelu na půdě Heerenveenu.

06.02.201622:27

Navrátil zaznamenal třetí branku sezony

Heracles hraje s Zwolle a krátce před koncem vede 2:0, pod což se podepsal i Jaroslav Navrátil. Český útočník přišel na trávník v průběhu druhé půle jako střídající hráč, v 81. minutě pak dal druhou branku svého týmu.

30.10.201520:54

Navrátil se trefil podruhé v sezoně

Heracles vede v nizozemské lize nad Willemem II o poločase 2:0 a zásluhu na tom má i Jaroslav Navrátil. Český útočník otevíral skóre zápasu už ve třetí minutě, zaznamenal tak svou druhou branku sezony.

26.09.201522:31

Navrátil rozvlnil síť Alkmaaru

Jaroslav Navrátil zaznamenal první gól v letošní sezoně, český útočník ve službách nizozemského Heraclesu se prosadil v duelu na půdě Alkmaaru.