21.09.201622:35

Novákův gól zachránil Midtjyllandu remízu

Český fotbalista Filip Novák vstřelil třetí gól v této sezoně dánské ligy a Midtjyllandu jím zachránil remízu 1:1 v Aarhusu. Jeho týmu patří po deseti zápasech v tabulce čtvrté místo. Aarhus šel do vedení v 48. minutě, Novák krátce nato vyrovnal. Reprezentační obránce má v tomto ročníku vedle tří ligových zásahů na kontě i tři branky v předkolech Evropské ligy, do základní skupiny se však Midtjylland neprobojoval.

ČTK
21.08.201621:35

Novák se trefil proti Sönderjyske

Hráči Sönderjyske remizovali v šestém kole dánské ligy na hřišti Midtjyllandu 2:2. Soupeř Sparty ze 4. předkola Evropské ligy směřoval po gólu českého obránce domácích Filipa Nováka z 57. minuty k porážce, v nastavení však získal teprve třetí bod v sezoně díky vlastní brance Kiana Hansena. V základní sestavě Midtjyllandu nastoupil také Václav Kadlec.

ČTK
04.08.201620:16

Novák nasměroval Midtjylland k postupu

Midtjylland je blízko k postupu do čtvrtého předkola Evropské ligy a velký podíl na tom má Filip Novák. Dánský celek před týdnem vyhrál 1:0 na půdě Videotonu a dnes stejným poměrem po základní hrací době podlehl, aktuálně se hraje prodloužení a v tom český obránce srovnal na 1:1.

28.07.201622:37

Novák zařídil výhru Midtjyllandu

Midtjylland vyhrál v prvním zápase třetího předkola Evropské ligy na půdě maďarského Videotonu 1:0 a velký podíl na tom má Filip Novák, český obránce dal v 55. minutě jediný gól duelu.

24.07.201620:00

Novák pečetil výhru Midtjyllandu

Český levý bek Filip Novák se dnes dočkal své třetí ligové branky v dresu dánského Midtjyllandu. Svým gólem do sítě Nordsjaellandu přitom pouze pojišťoval vedení svého mužstva, když v 89. minutě stanovoval konečné skóre 0:4.

20.03.201614:02

Novákům gól na body nestačil

Filip Novák se dnes zapsal mezi střelce v dánské nejvyšší soutěži. Český obránce ve službách Midtjyllandu už v 7. minutě otevřel skóre zápasu na půdě Sonderjyske a o 14 minut později připravil druhou branku, domácí ovšem výsledek otočili a nakonec vyhráli 3:2.

18.02.201621:13

Novák s Kadlecem pomohli Midtjyllandu

Václav Kadlec si odbyl soutěžní debut za Midtjylland a dánský mistr v úvodním duelu 2. kola Evropské ligy porazil Manchester United 2:1. Bývalý útočník Eintrachtu Frankfurt či Sparty Praha odehrál 85 minut, po celý zápas byl na hřišti jeho spoluhráč Filip Novák. Basilej s Tomášem Vaclíkem a kapitánem Markem Suchým prohrála na půdě St. Etienne 2:3.

ČTK
10.12.201521:35

Novák oslavil postup s Midtjyllandem

Hráči Midtjyllandu s Filipem Novákem v sestavě po remíze 1:1 v závěrečném duelu základní skupiny Evropské ligy s Bruggami postoupili do play off. Společně s bývalým obráncem Jablonce může do jarní fáze zasáhnout také útočník Václav Kadlec, který do dánského klubu v lednu přestoupí z Eintrachtu Frankfurt

ČTK
08.11.201519:11

Novák gólem přispěl k výhře Midtjyllandu

Obránce Filip Novák prvním ligovým gólem přispěl k výhře Midtjyllandu v 15. kole dánské nejvyšší soutěže 5:1 nad Esbjergem. Midtjylland po dvou porážkách v řadě naplno bodoval a za vedoucím FC Kodaň zaostává pouze o skóre, lídr tabulky má ale zápas k dobru.

ČTK
01.10.201522:38

Novák pojistil vedení Midtjyllandu

Filip Novák si na své konto připsal první gól v dresu Midtjyllandu. Dánský klub dnes hraje na půdě Clubu Bruggy a ve druhém poločase po trefě českého obránce vede už 3:0. Novák se do statistik zápasu v 74. minutě nezapsal poprvé, už dříve totiž jednu branku svého týmu připravil.

28.08.201511:32

Novák z Jablonce do Midtjyllandu

O jednu ze svých největších opor dnes přišel Jablonec, do dánského Midtjyllandu přestoupil reprezentační obránce Filip Novák.

ČTK
30.08.201115:24

Lvíčata bez Nováka

Česká jednadvacítka se dnes v Praze sešla před kvalifikačním utkáním s Arménií. Trenér Jakub Dovalil však bude mít zpočátku nekompletní kádr, jelikož Mladá Boleslav, Hradec Králové, Olomouc a Sparta uvolní své hráče až po zápasech Ondrášovka Cupu. K týmu se navíc nepřipojí jablonecký obránce Filip Novák, který má zraněný kotník.

14.06.201116:39

Jablonec posílí záložníci Novák a Kopic

Fotbalisty Jablonce posílí dva mladí záložníci z druhé ligy. Ze Zlína získal severočeský klub vysokého středopolaře Filipa Nováka, který s vedením Baumitu podepíše čtyřletou smlouvu. Na stejný post angažoval Jablonec také Jana Kopice z Jihlavy. Hostování sparťanského útočníka Lukáše Třešňáka se od léta změní v přestup. Informoval o tom klubový web.