Statistiky v reprezentaci
Česko31510000000
Reprezentační kariéra hráče

Češi v zahraničí: Trefil se Novák v Turecku, Vaclík vede se Sevillou ligu

Gólově úrodný víkend mají za sebou čeští fotbalisté v zahraničí. Skórovat se podařilo v turecké lize Filipu Novákovi, v Polsku Michalu Papadopulosovi, či na slovensku obránci Filipu Kašovi. Brankář Tomáš Vaclík vede se Sevillou španělskou LaLigu a totéž navzdory první porážce v sezóně platí pro Zdeňka Zlámala a jeho Hearts ve Skotsku...
08.10. | Aktuality | 30 komentářů

Češi v zahraničí: Poprvé se trefil Vydra, Čech překonal tisícovku a Vaclík chytil penaltu

Dva čeští brankáři-legionáři mají za sebou obzvlášť povedený víkend. Petr Čech přispěl k vítězství Arsenalu 2:0 nad Evertonem a zapsal se do dějin Premier League jako první brankář, který dosáhl na 1000 úspěšných zákroků. Tomáš Vaclík ze Sevilly zase zlikvidoval penaltu na hřišti Levante a se spoluhráči mohl oslavit vítězství 6:2. Drobnou oslavu si zaslouží i útočník Matěj Vydra.
24.09. | Aktuality | 58 komentářů

Češi v zahraničí: Ondrášek i Papadopulos skórovali v Polsku, Jedlička dostal kuriózní gól

Dva čeští útočníci se prosadili v polské lize. Zdeněk Ondrášek se drží na čele tabulky střelců a Wisle Krakov pomohl k výhře ve šlágru s Lechií Gdaňsk. Prosadil se také další český hroťák Michal Papadopulos z Gliwic. Bláznivý gól dostal na Slovensku český brankář Martin Jedlička ve šlágru, který jeho Dunajská Streda prohrála v Bratislavě se Slovanem.
17.09. | Aktuality | 41 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
02.08. Pospíšil přispěl k postupu Jagiellonie
Jagiellonia Białystok před týdnem porazila doma Rio Ave 1:0, nyní v Portugalsku remizovala 4:4 a postoupila do třetího předkola Evropské ligy. Svůj podíl na tom měl i Martin Pospíšil, český fotbalista v 72. minutě srovnal na průběžných 3:3.
07.04. Pospíšil prohru Jagiellonie neodvrátil
Jagiellonia Białystok prohrála s Wislou Plock 1:3 v utkání, v němž se do listiny střelců zapsal Martin Pospíšil. Ten v 54. minutě snižoval na průběžných 1:2.
23.02. Pospíšil znovu mířil přesně
Jagiellonia Białystok porazila 4:1 Lechii Gdańsk, posunula se do čela polské ligy a zásluhu na tom měl i Martin Pospíšil. Český záložník v 53. minutě zvyšoval na průběžných 3:1, trefil se přitom ve třetím utkání v řadě.
17.02. Pospíšil rozhodl o výhře Jagiellonie
Jagiellonia Białystok vyhrála 1:0 nad Cracovií a velký podíl na tom měl Martin Pospíšil, český záložník dal v šedesáté minutě jedinou branku utkání.
12.02. Bialystoku pomohla branka Pospíšila
Záložník Martin Pospíšil pojistil druhým gólem v polské lize vítězství Bialystoku v Gliwicích. Domácí celek po porážce 0:2 klesl na poslední místo tabulky, Bialystok je po 22 kolech druhý a na vedoucí Legii Varšava ztrácí dva body. Šestadvacetiletý Pospíšil přestoupil do týmu polského vicemistra Bialystoku loni v létě z Jablonce. První ligový gól vstřelil v srpnu, pak se ale na půl roku střelecky odmlčel. Dnes si v 55. minutě naběhl do pokutového území na přízemní centr Šwiderského a jeho střela se od tyče odrazila do sítě. (ČTK)
31.08.2016 Hořavu na srazu reprezentace střídá Pospíšil
Záložník Tomáš Hořava ze zdravotních důvodů vypadl z nominace fotbalové reprezentace na dnešní zápas s Arménií. Trenér Karel Jarolím místo něj povolal Martina Pospíšila z Jablonce. Plzeňský Hořava už přitom byl náhradníkem, když dostal pozvánku dodatečně místo zraněných Bořka Dočkala a Jakuba Rady. (ČTK)
07.12.2012 Olomouc prodloužila s Pospíšilem
Reprezentant Martin Pospíšil podle očekávání podepsal s Olomoucí novou smlouvu s platností do konce června 2017. Čtvrtý celek podzimní části první ligy o tom dnes informoval na svých webových stránkách. "Jsem rád, že jsme se takto domluvili. Odehrál jsem v lize jeden rok, vzpomeňte si, kde jsem byl před rokem. Hrajeme na špici, měl bych ještě nějaký čas tady přesvědčit. Bylo by dobré zahrát si poháry tady v Olomouci," uvedl jednadvacetiletý Pospíšil.
04.12.2012 Olomouc si pojistí Pospíšila
Vedení fotbalistů Sigmy Olomouc si pojistí služby reprezentačního záložníka Martina Pospíšila novou dlouhodobou smlouvou do konce června 2017. Čtvrtý celek podzimní části první ligy to dnes oznámil na svém webu.