Zasloužili jsme si lepší výsledek, litoval Schaaf zahozených šancí

19.02.2009, 14:20
Aktuality
Werder Brémy patřil v minulosti ke gólově nejproduktivnějším týmům Evropy, na začátku roku 2009 pro něho ale vstřelit gól někdy znamená neřešitelný rébus. Ukázalo se to i včera a trenér Thomas Schaaf moc dobře ví, že jeho tým si za výkon v úvodním utkání třetího kola Poháru UEFA proti AC Milán zasloužil více, než jenom remízu 1:1...

Werder začal zápas dobře a v úvodní pětiminutovce hned třikrát zahrozil. Branku nedal, Rossoneri poté vyrovnali hru a ve 36. minutě šli po chybě Fritze, následném centru Flaminiho a zakončení Inzaghiho do vedení. O to nakonec hosté přišli až v 84. minutě po trefě Diega.

"Remíza 1:1 s AC Milán na první pohled není špatná, ale není to dostatečná odměna za naše úsilí. Bohužel jsme nebyli schopní přetavit naše šance na góly. Ve druhé půli se vlastně hrálo na jednu bránu, a to na tu AC Milán. To nám stále dává naději," řekl po utkání Schaaf.

To Carlo Ancelotti byl pochopitelně spokojenější. Jeho tým mohl dokonce vyhrát o dva góly, několik minut před vyrovnáním z kopačky Diega ale Inzaghi v samostatném úniku po lahůdkovém pasu Seedorfa nastřelil jenom břevno. "Odehráli jsme dobrý zápas. Ale nepoučili jsme se a dostali stejný gól jako proti Interu, všemu opět předcházel dlouhý míč a prohraná hlavička. Výsledek je každopádně dobrý, do odvety hledíme s optimismem," pochvaloval si kouč AC Milán.

Autor: Tomáš Pavlík / sportinglife.com