Aktuality

Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.

Autor: ČTK

Komentáře (11)

jaký (by) byl kurz na to, že Příbram vyrovná v šesté minutě nastavení na 3:3 gólem zpoza vápna?

ACSMan

5

100

Axelrose

Spíš by bylo zajímavé vysledovat:

Příbram - vedení po poločase a střelení dvou branek do první půlky, potom vedení Plzně a nakonec to vyrovnání v 96 minutě.

Něco podobného bylo u nás v hokeji- Pardubice - Třinec. Z 0:3 otočit na 5:3, potom dostat gol v poslední půlminutě a nakonec vyhrát v prodloužení. To byla taky jízda.

Je to traged a hraje hrozne. Ale, aspon je na nem videt, ze se to snazi zlomit a maka. Kezby to tak bylo i u ostatnich.

bartes

on to nikdy nebyl žádný sniper, když odcházel z Budějovic, tak ho tady skoro nikdo neznal. Pak udělal slušnou kariéru v cizině a najednou byl tady za hvězdu a dostal se i do repre. Nikdy to nebyl tahoun, ale pár gólů za sezónu dá