Penaltového hrdinu Hrušku mrzel hlavně první gól z Lisabonu

Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.

Autor: ČTK

Komentáře (22)

Kempes12

Moc nechápu ty pravidla o gólech.Plzeň venku prohrála 0:2 po 90 minutách hry.Doma zase vyhrála 2:0 po 90 minutách hry. Tak prodloužení by mělo být zase od nuly a né,že Sporting vstřelí venku gól a Plzeň už musela dát dva.Sporting aby dal jeden gól měl na to 120 minut hry venku,ale Plzeň jen 90 min.,aby dala tem jeden gol.Je jasné,že tohle oba soupeři věděli předem,tak to nic nevyřeší,ale nezdá se mi to tak úplně fér zrovna v tomto případě

castelL

ty si ale blbý

Kempes12

Pro blbého,každý blbý

Josifek

Taky mi tohle pravidlo příjde dementní a bylo by smysluplnější, kdyby se goly z prodloužení už do té "pohárové" matematiky nezapočítávaly, tj. ve včerejším zápase, kdyby prodlužko skončilo 1:1, tak by pak následovaly penalty..

luismiksak

Souhlas, je to divny

Blasphemer

Rovnou jít na penalty nebo zlatý gól by bylo rozhodně lepší řešení. I když to druhé by nám včera tak jako tak nepomohlo.

Zase hrála o 30 minut déle doma. To bys to prodloužení musel sehrát na neutrální půdě, aby to bylo spravedlivé.

FCBjhonysFCB

Seydou Doumbia

Takze jet nekde do Francie a tam to dohrat.

Trapný diskutér

je to vyřešeno naprosto geniálně - výhoda domácího prostředí je vykompenzována tím pravidlem o gólu venku.

je to nefer ale napriklad zlatej gol by zas vic prispel k vetsimu taktizovani. z jinyho uhlu pohledu to maze onu nevyhodu losu doma / venku i kdyz ne zrovna stastne. za me by bylo nejlepsi reseni zruseni venkovnich golu a timpadem by se prodlouzeni urcitym zpusobem "narovnalo".

napriklad:

spo - plz 3:1

plz - spo 2:0 - 4:2 et - 5:4 p

luismiksak

Fakt jsem prekvapenej jak chytá Hruška perfektně.

V tuhle chvíli by měl být jednička i v lize. Matúš zpomalil a přibral ...

Hiko

Hruška v repre formě

Beros

Úplně bych zrušil výhodu gólů z venku... Když doma vyhraju 3:1 a venku prohraju 0:2, prodloužení na zlatý gól ( 2x 15 minut )... Když nepadne, penalty!!!

nesmysl, to by se prodlužovalo strašně moc dvojzápasů - na to v už tk nahuštěný sezoně neni čas, síly, nálada... pravidlo o gólu venku je jeden z nejgeniálnějších nápadů ve fotbale.