Odvolací soud snížil Izzovi trest za ovlivňování výsledků

19.05.2017 21:47 - Aktuality
 
Italský obránce Armando Izzo uspěl s odvoláním proti trestu za ovlivňování zápasů. Pětadvacetiletý fotbalista Janova si místo osmnáctiměsíčního zákazu činnosti odpyká půlroční trest a místo pokuty 50 tisíc eur zaplatí 30 tisíc (asi 800 tisíc korun).

"Byl to těžký rok a hodně jsem trpěl, ale nikdy jsem se nebál. Vždycky jsem věřil a nikdy jsem nepřestal bojovat za pravdu," napsal na facebooku stoper, který byl v polovině dubna potrestán za prohřešek ze sezony 2013/14. Tehdy ještě působil v druholigovém Avellinu a podle vyšetřovatelů nenahlásil pokus o zmanipulování výsledku.

Do Janova přišel Izzo před třemi lety, před tím působil v Terstu a Neapoli. Janovu patří dvě kola před koncem italské ligy šestnácté místo a od sestupových příček ho dělí pouhé dva body.
Autor: ČTK
Počet zobrazení: 830
Komentáře (2 / 0 nových)
Spalovač šancí
19.05.2017 22:11
#
"Společně se snížením zákazu činnosti a peněžitého trestu uložil soudce hráči podmínku, aby ho s dostatečným předstihem informoval o všech zápasech, které budou předmětem manipulace."
Coubertin
19.05.2017 22:50
#
"Byl to těžký rok a hodně jsem trpěl, ale nikdy jsem se nebál. Vždycky jsem věřil a nikdy jsem nepřestal bojovat za pravdu,"

co je tohle za kec? Tak bud pravdu má a nulovej trest nebo pravdu nemá a plnej trest. To měl pravdu na 60% nebo jak?
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.