Krejčí: Villarreal nám ukázal, že španělskou ligu vede právem

Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.

Autor: ČTK

Komentáře (56)

aither

To v Plzni soutěží o hlášku dne?

jak to jako mysli pravem? tim, ze podali nic moc vykon a vyhrali 1:0? co si teda v tom pripade mysli o Barce, Realu a Arletech? vi neco o Evropskym fotbale?

C-M@ster

Viděl jsem to od cca 65. minuty a ti hráči byli neuvěřitelní. Naprosto jistí i ve složitých situacích, hrozně rychle přistupovali k Plzeňákům, parádní stopping i technika a sebrat míč jim skoro nešlo.

no proste prumerny tym La Ligy..

C-M@ster

Ono je jedno jestli průměrný, nadprůměrný, nebo podprůměrný. Důležitý je, že se jim momentálně výsledkově daří a to mají hráči v hlavě.

Kdyby to byl ten samý tým, ti samí hráči, ale byli by o 15 příček v lize níž, tak by si tolik nevěřili a kazili by daleko víc.

proste si v tom prispevku vys popsal normalni tym Spanelsky ligy..

fuj ta hrubka, sorry

*poharovy tym

PP

toto rozhodně nebyl výkon průměrného týmu La Ligy.. VIllareal bývá průměrným mužstvem, ale letos to zatím neplatí. Jsou v laufu a i když po tom golu zvolnili, tak hráli s naprostým přehledem.

Já jsem tam teda nic ,co by mělo ukazovat na lídra PD neviděl,zápas kontrolovali až po vyloučení, šancí bylo taky pomálu, Plzeň to odkopala slušně, neumím si představit ,že by takovou vyrovnanou partii odehrála s Realem nebo Barcou.

Nic se neděje, prohrát 1:0 s prvním týmem suvereně nejlepší ligy světa není nic tak hroznýho... jinak naše kluby paráda, Sparta vyhrával docela očekávaně a Liberec zázračně ubránil OM, takže spokojenost

aneb jak zbytečně vecpat do komentáře zas nějaký kecy o tom, která liga je nejlepší

vadí ti to?

Prvnich 30 minut katastrofa. Od 30. minuty do golu, jsme byli dokonce lepsi, ten gol prisel v nejmene vhodnou dobu a pak uz jsme byli zase horsi.

PP

Tak tuto větu v článku nikde nemůžu najít a pravda to není.. Kde jsi to vzal?

taws

lepší?

Ano, lepsi. Villarreal ani nedrzel balon, ani nekontroloval hru, ani nemel sance, my je tlacili a meli jsme spoustu centru, rohu a primaku..

Hristo Stoichkov

Hokaido

tady bych se Dolara teda zastal, od cca tý 30. minuty do konce poločasu bych řekl, že byli o trochu lepší.

já taky

Hokaido

tys byl vždycky frajer

a ty dobrej chlap

taws

od 30. minuty do konce poločasu, jsem to radši přepnul na BBT, protože plzen byla totalne marna a villareal nepromenoval sance, ale pochybuju ze by je nejak prehravali

Hokaido

aha

taws

nevim no od zacatku druhyho polocasu je tam motali jak na kolotoci...mozna to nebyl od villareal takovej tlak jak prvni pul hodinu, ale rict, ze plzen byla lepsi?

Tak je super, ze zrovna tu pasaz hodnotis

taws

no podle statistik jste neměli ani jednu střelu na branku...to jsou pak ty rohy celkem k hovnu když neohrozíte branku. i když vybavuju si jeden centr do vápna od vůcha, kdy neomylně našel rukavice domácího brankáře

Hokaido

a tohle nějak vyvrací jeho tvrzení?

taws

tak po pojmem lepsi tym se predstavim neco jinyho no

Jak souvisi Vuchuv centr v 90. minute s tim, ze jsme byli od 30. minuty do golu lepsi?

taws

ze ten udajne lepši tym, ktery celou dobu tlacil a posilal jeden centr za druhym z primaku nebo z rohu, ani neohrozil branku a jedina sance byla az na konci?

A kdyz ti reknu, ze v ty pasazi hry, o ktere mluvim, nemel ani Villarreal strelu na branu, nemel ani balon a branil se, uklidnis se?

taws

v té pasazi nez dali gol jo? klidne si to rekni, ale ja jsem teda videl neco jinyho

Vzdyt jsi to nevidel. Ty ses marnej

taws

tak ses blbej? psal jsi ze v pasazi nez dali gol...tudiz by od zacatku druhyho polocasu mela byt plzen lepsi, ale to mi nejak neprislo

Sundej si ty rudé brýle. Plzeň byla místy jasně lepším týmem a vstřelila i několik branek, které rozhodčí kvůli spornému ofsajdu zkrátka neuznal. Kdyby tam vyhrála, tak nikdo nemohl říci ani popel.

Hokaido

PP

jako jestli těch pár rohů a přímáků co měli tzn. těch 5-8 minut co měli sérii a dělat z nich lepší mužstvo? Ani náhodou.. nebyl to propadák, ale neměli šanci. A věřím tomu, že i kdyby jeden gol dali, dostanou další 2..

PP

Wow! To sem netušil že je takový znalec Španělské ligy..

Plzeň vyrovnanou partií na půdě vedoucího Villarealu dokázala, že by se rozhodně neztratila ani v Primera Division. Ukazuje se, že vítězství s Atleticem Madrid z nedávné doby nebyla náhoda.

Jediný co se ukazuje je, že španělská liga je +/- ná úrovní český.

Tak La Liga ma prednos, nejaka europska liga...

Villarreal hrál skvěle

Sanelsky mistr by mel na konci sezony povinne hrat jeste finalovy zapas sLibercem, aby se ukazalo, ze si ten titul zaslouzi

teda Plzni

ACSPARTAPRAHA

Zase se Krejčí mírni s tím ,,top evropským klubem,,

Co ten Baránek, pořád na Plzeň nemá?

Bohuzel porad spatny..

Asi mám smůlu na zápasy Plzně, protože podle mě hraje dobře.

Co asi čekaly, že je porazí 0:5 a odvezou tři body do ČR notak, Ponorka je jinde i když uhrát to 0:1 a dostat redku je dobré mám pocit ale že to bylo dvacet minut před koncem, ta redka i tak