Aktuality

Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.

Autor: ČTK

Komentáře (28)

Taky jsem viděl nedostatky,hlavně jak posledních 20 minut hráli zaňdoura a nesnažili se vůbec vstřelit další góly

Asi si náročnej fanoušek.. 5:1 stačí ne ?

ne

Mělo to skončit 10:0 je to ostuda našeho klubového fotbalu!!!

FC Porto FC

tolik to být nemuselo,ale kdyby se snažili hrát celý zápas,tak by určitě minimálně 2 góly přidali a aspoň těch 7:1 to být mohlo

Ano, vždyť píšu že je to ostuda, vždyť hráli neskutečného zaďoura

právě,to mě štve,ten jejich systém,že když vedou velkým rozdílem,tak místo,aby pokračovali dál v útočné hře,tak to zabalí a začnou si přihrávat celý zápas dozadu nebo v basketbalu dokonce jen stojí a drží míč,třeba celou minutu a v hokeju je to podobné, to mě strašně štve,takový přístup ke hře

A oni ho navíc hráli celý zápas!!! Ani jsem si nevšiml že by se chvíli udrželi na půlce soupeře SKANDÁL!

Bez ironie,průměrný výkon a ta návštěva ostudná.

Na to jaká je tam situace a jak velký město to je byla návštěva ještě dobrá. A výkon byl docela ovlivněn podmínkamy, kdyby bylo slunečno, tak by to rozhodně vypadalo jinak... to že posledních 20 minut odehráli bez 100% nasazení je věc jiná...

ondrasch77

Nechápu, co se ti nezdá. Když tým vede 4:1 + vyhrál venku 2:0, nemá potřebu dávat dalších 5 golů a unavovat se. Zbytečně riskovat zranění, únavu nebo nějaké brejky soupeře, to nemá smysl.

osobnostx

Píšeš kraviny. V basketu nemůžeš držet minutu míč vzadu, protože když do 24 vteřin nevystřelíš, balon je ti sebrán.

tak ne,tak asi 5 sekund,ale i tak

V basketu stát a držet míč celou minutu? Trošku blbost, když je držení míče omezené na 24 sekund.

8lampard8

nechápu, buďte rádi za 5:1, velice dobrej výsledek, taky už to mohli hrát jenom na remízu 0:0. Baník třeba v pohárech venku vyhrál 6:0 a doma to bylo už jenom 0:0. Čili buďte rádi, že jim nastříleli pěknejch 5 kousků a vylepšili koeficient, taky mohli prohrát 0:3 a Alkmár ani nemuseli potkat.

Tohle se mi na Frantovi neskutečně líbí! On se ani při vysoké výhře neplácá po zádech, ale snaží se najít způsob, jak být příště ještě lepší. Tohle moc trenérů v Čechách neumí a taky to hraje nějakou roli v neúspěších. Někdo porazí Příbram 1:0 a je spokojenej s body, ale od Franty jsem snad neslyšel zápas bez výtky

ondrasch77

bruchy

Toho kouče mám rád ...

Výkon překvapivě dobrý, čekal jsem výhru 1-0 nebo i remízu (a to českým týmům v Evropě přeju)

Tak pro mě zatím velké překvapení, že české tymy takhle jedou Je to sice proti slabým týmům, ale ruku na srdce, kdo by čekal, že dokažou dát za 4 zápasy 16 gólů

Trenér Komňacký nezklamal, opět je k sobě a týmu potřebně náročný ....