Deschamps: Věděli jsme, že to bude hodně komplikované

10.01.2011, 13:05
Aktuality
Olympique Marseille si včera trochu zalaškoval s přízní svých fanoušků, úřadující francouzský mistr totiž vypadl z národního poháru. Jeho katem se stal lídr Ligue 2 Évian Thonon Gaillard, trenér OM Didier Deschamps se po utkání snažil vzít si z porážky nějaká pozitiva...

Évianu vyšel vstup do zápasu a po šestnácti minutách vedl o dvě branky. Nevykolejila ho ani vlastní branka z úvodu druhé půle, čtyři minuty před koncem naopak pečetil jeho výhru 3:1 Berigaud.

Olympique tak navázal na nepovedený konec roku 2010. Z posledních pěti zápasů hned čtyřikrát remizoval a jednou prohrál, když nestačil na Nice.

"Věděli jsme, že to bude hodně komplikované, stejné to měly i další prvoligové kluby. Nebylo to zase tak špatné, zvláště v prvním poločase jsme si vypracovali nějaké šance. Ale prohrávali jsme 0:2, soupeř proměnil své šance a nám chyběla větší agresivita," řekl po zápase Deschamps, jehož tým se stal již desátým vyřazeným klubem hrajícím Ligue 1.

"Ve druhé půli jsme se snažili dostat soupeře pod tlak a z toho plynula třetí inkasovaná branka. Gratuluji domácím, pro nás to znamená konec v soutěži. Budeme muset hrát lépe a myslet na zápas v Ligue 1, který nás čeká v neděli proti Bordeaux," dodal.

Autor: Tomáš Pavlík / goal.com