Výsledky vyhledávání výrazu "Charakter"

13.05.202415:11

Ruiz de Galarreta se uzdravil

V nominaci Athleticu pro víkendové utkání se Sevillou by neměl chybět Iñigo Ruiz de Galarreta, jenž se zbavil problémů svalového charakteru. Třicetiletý záložník vynechal poslední dva zápasy.

marca.com
08.05.202417:34

Seville se zotavil Pedrosa

Adrià Pedrosa v závěru sezony pomůže Seville. Pětadvacetiletý obránce se zbavil potíží svalového charakteru.

marca.com
27.04.202414:04

AC Milán již diskutuje s Lopeteguiem

Čím dál více se v médiích objevuje zpráva, že v AC Milán v příští sezóně nezůstane trenér Stefano Pioli. A podle informací novináře Mattea Moretta ze španělského serveru Relevo je vedení italského klubu pevně připraveno zacílit na příchod Julena Lopeteguie, který naposledy loni v létě vedl Wolverhampton. O jeho příchodu se již začalo jednat a první kontakty měly mít pozitivní charakter. O španělského stratéga se mimochodem zajímá také West Ham, Lopetegui je ale údajně připravený nabídku z Ostrovů odmítnout na úkor té z Milána.

twitter.com/MatteMoretto
26.04.202421:50

AC Milán proti Juventusu bez Joviće

Luka Jović nepomůže AC Milán ve šlágru s Juventusem. Srbského útočníka do hry nepustí problémy svalového charakteru.

football-italia.net
24.04.202410:41

Liverpool musí jednat s Feyenoordem

Není žádným tajemstvím, že Liverpool rukuje do svých řad trenéra Arneho Slota. Ten se stává potenciálním nástupcem číslo jedna za Jürgena Kloppa, který po skončení sezóny opustí řady anglického celku. Italský novinář Fabrizio Romano nyní doplnil, že jednání mezi zúčastněnými stranami mají pozitivní charakter. A dodal, že na Ostrovech se budou muset domluvit na odstupném se současným Slotovým zaměstnavatelem z Feyenoordu, neboť pětačtyřicetiletý kouč nemá ve smlouvě, která je platná do roku 2026, žádnou výstupní klauzuli.

twitter.com/FabrizioRomano
17.04.202420:58

Nübel chybí na tréninku Stuttgartu

Stuttgartu i na středečním tréninku chyběl Alexander Nübel, jenž má problémy svalového charakteru. Zatím není jasné, zda bude brankářská jednička švábského klubu připravena na víkendové střetnutí v Brémách.

kicker.de
15.04.202415:30

Kjaer nepomůže ve čtvrtek AC Milán

AC Milán se musí v odvetě čtvrtfinále Evropské ligy s AS Řím obejít bez Simona Kjaera, jenž má po víkendovém zápase se Sassuolem (3:3) potíže svalového charakteru. Podrobné vyšetření neodhalilo vážnější problém, dánského obránce přesto čeká minimálně týdenní pauza.

01.04.202410:22

Karviné se nelíbilo vyloučení

Karviná i vinou poločas dlouhého oslabení odjela s prázdnou z Hradce Králové, což se jejímu realizačnímu týmu kousalo těžce. "Zápas se mi těžko hodnotí. Celou reprezentační přestávku se na něco připravujeme, pak se nám to v závěru prvního poločasu rozbije. Červená karta byla strašně přísná, na faul jsem se koukal. (Náš hráč) chtěl soupeře předskakovat a došlápl mu možná trochu na lýtko. Bral bych žlutou kartu, kterou sudí původně udělil, pak do toho ale vstoupil videorozhodčí. Za stavu 1:1 šel Regáli sám na branku, kdyby proměnil, měl by to Hradec hodně těžké. Musím hráče pochválit, ukazují charakter a chuť do fotbalu. O deseti jsme šli do rizika a bod jsme si zasloužili. Proto teď někteří třicátníci sedí v šatně a mají slzy v očích. Brečet ale nebudeme. Fotbal je takový, jednou vám dá a jednou vezme," ujišťuje Marek Bielan, asistent trenéra Vlka.

ČTK
31.03.202422:10

Aké by měl chybět delší dobu

Manchester City v dnešním šlágru Premier League s Arsenalem (0:0) ztratil Nathana Akého, jenž si zřejmě nezahraje delší dobu. Manažer Pep Guardiola uvedl, že svalové zranění je vážnějšího charakteru.

vi.nl
18.03.202416:33

Kalulu si nezahraje měsíc a půl

Pierre Kalulu si včera poranil kolenní vazy a podle prvních zpráv si na marodce pobude zhruba měsíc a půl. Obránce AC Milán v letošní sezoně naskočil jenom k osmi zápasům, na vině zatím byly problémy svalového charakteru.

gazzetta.it
13.03.202418:51

Porto by mohlo postrádat Varelu

Alan Varela nemusí být k dispozici Portu pro ligový zápas s Vizelou. Argentinský záložník kvůli problému svalového charakteru nedohrál včerejší odvetné utkání osmifinále Ligy mistrů s Arsenalem (0:2 po penaltách) a nyní čeká na výsledek podrobného vyšetření.

abola.pt
02.03.202421:23

Kováč: Kluci ukázali charakter

Těžký zápas za sebou mají fotbalisté Pardubic, kteří museli proti Plzni od šesté minuty hrát v oslabení. Trenér Radoslav Kováč nicméně chválil charakter hráčů, kteří z třígólové ztráty ještě udělali dramatický závěr. "Když jdete v šesté minutě do deseti proti Plzni, je to obrovská komplikace. Navíc jsme pak dostali hodně laciné góly. V prvním poločase jsme dostali branku do šatny, což je škoda. V šatně jsme si řekli, že musíme jako tým skvěle pracovat v bloku, pořád čekat na příležitost a hlavně hned nedostat gól. Hned jsme dostali dva, v tomhle to bylo na ručník. Kluci se pak neskutečně zvedli, dali jsme Daňkem krásně na 1:3 a ještě jsme dali druhý gól. Plzeň měla svoje šance, jednoznačně. Hlavně mě mrzí, že jsme se připravovali na Šulcíka (Šulce) a ten je tam třikrát sám a dá dva góly. Jeho forma je úžasná. Chtěl bych kluky pochválit, že to nezabalili. Za stavu 0:3 jsme se samozřejmě báli i většího výsledku, to říkám na rovinu. Kluci ale ukázali charakter, vymáčkli ze sebe absolutní maximum a Plzeň byla do poslední minuty nervózní. Nakonec z toho není nic, ale věřím, že to klukům pomůže. Příští týden máme derby s Hradcem Králové. Zkusíme si vzít z druhého poločasu největší pozitiva a snad je přeneseme je do dalšího zápasu," nabádá Kováč.

ČTK
27.02.202410:57

Coventry dohraje sezonu bez Sakamota

Tatsuhiro Sakamoto se minulý týden zranil a letošní sezona pro něho skončila. Japonský záložník hraje za druholigové anglické Coventry a to neoznámilo charakter zranění, jisté je, že se jedná o vážný problém.

sports.yahoo.com
26.02.202410:28

Martino: Ukázali jsme svůj charakter

Lionel Messi vstřelil svůj první gól ve druhém zápase sezony za Inter Miami v severoamerické MLS, a to proti Los Angeles Galaxy. Duel nakonec skončil smírně. Gerardo Martino, kouč klubu z Floridy, přitom nebyl s výkonem svých svěřenců úplně spokojený. "V prvním poločase nás soupeř rozebral, mohli jsme jít do šaten s gólovým mankem," hodnotil. "Ale po inkasovaném gólu jsme ukázali charakter," dodal.

livesport.cz/SID
25.02.202411:56

Zaragoza postrádala Bakışe

Sinan Bakış nenastoupil za Real Zaragoza do včerejšího utkání s Villarrealem B (0:0), na vině přitom bylo zranění svalového charakteru.

marca.com
13.02.202421:58

Grealish se v prvním poločase zranil

Manchester City musel v utkání Ligy mistrů na půdě Kodaně sáhnout ke střídání už v průběhu první půle. Anglický křídelník Jack Grealish byl po pár minutách sražen k zemi po souboji s protivníkem Viktorem Claessonem, trefen byl zároveň do oblasti pravého stehna, a pravděpodobně tenhle moment způsobil jeho rezultující zdravotní potíže, zřejmě svalového charakteru. Z trávníku odcházel po svých, na první dobrou každopádně stěží odhadovat, jak vážné jeho zranění je.

uefa.com
05.02.202409:28

Oyarzabal a Odriozola jsou v pořádku

Real Sociedad už brzy podstoupí osmifinálový duel Ligy mistrů proti PSG a dost mu zatrnulo po sobotním utkání na půdě Girony. Zranění totiž hned na začátku duelu hlásil obránce Álvaro Odriozola, který musel být vystřídán, a také útočník Mikel Oyarzabal, ten každopádně zápas dohrál. Fanoušci baskického klubu tak jako tak mohou být v klidu, zdravotní potíže obou hráčů nejsou vážného charakteru a oba pocestují už k úternímu střetu Španělského poháru na půdu Mallorky.

lequipe.fr
24.01.202415:45

Zlín dotáhl hostování Schánělce

Tomáš Schánělec odešel ze Sparty, kde nastupoval hlavně za druholigovou rezervu, na půlroční hostování do Zlína. Součástí dohody mezi oběma kluby není opce.

"Tomáš je talentovaný kluk, který má zajímavé parametry, velmi dobrý charakter. Hlavní je, že má zájem a ochotu na sobě dál pracovat, rozvíjet svůj talent, potenciál. Věřím, že se mu bude u nás ve Zlíně líbit, probojuje se do základní sestavy, pomůže nám hlavně v mistrovských zápasech a bude pro nás posilou. My mu na oplátku pomůžeme nastartovat jeho kariéru," řekl k očekávané posile trenér Bronislav Červenka.

twitter.com/footballzlin, fczlin.com
04.01.202415:18

Silva opět na marodce Realu Sociedad

Realu Sociedad znovu vypadne ze sestavy André Silva, jehož po zápase s Alavésem (1:1) trápí svalové zranění. Portugalský útočník má po příchodu do nového působiště potíže svalového charakteru opakovaně.

marca.com
24.12.202315:11

Alex Sandro a Locatelli mají potíže

Juventus včera zvítězil 2:1 na půdě Frosinone Calcio, dohrával však bez zraněných Alexe Sandra a Manuela Locatelliho. Zmíněnou dvojici shodně vyřadily problémy svalového charakteru, a přestože se ani v jednom případě nejedná o zranění vážnějšího charakteru, start v nadcházejícím duelu s AS Řím je u obou jmenovaných v ohrožení.