26.05.201320:13

Taça de Portugal pro Guimarães

Výsledek finále Portugalského poháru: Vitória SC Guimarães - Benfica 2:1 (79. Soudani, 81. Ricardo - 30. Gaitán).

15.04.201322:56

Benfica ve finále Taça de Portugal

Benfica je prvním finalistou letošního ročníku Portugalského poháru, po výhře 2:0 ve Ferreiře jí k postupu stačila domácí remíza 1:1. O trofej se utká s lepším z dvojice Guimarães - Belenenses, prvně jmenovaný tým půjde do domácí odvety s náskokem 2:0.

20.05.201220:18

Taça de Portugal pro Académicu

Académica Coimbra slaví zisk portugalského poháru, v dnešním finálovém utkání porazila 1:0 díky gólu Marinha lisabonský Sporting.

22.05.201120:06

Porto má další trofej

Porto, vítěz portugalské ligy a Evropské ligy, korunovalo veleúspěšnou sezonu triumfem v domácím poháru. Ve finále v Lisabonu dnes favorit přehrál Guimaraes. Guimaraes - Porto 2:6 (21. vlastní Pereira, 23. Edgar - 3., 45. a 73. Rodríguez, 22. Varela, 36. Rolando, 43. Hulk).

16.05.201020:37

Porto obhájilo pohár

Porto si na konci nepovedené sezóny udobřilo fanoušky triumfem v Portugalském poháru. Obhájce trofeje v dnešním finále porazil překvapení soutěže druholigový Chaves 2:1 a ze zisku domácího poháru se radoval podevatenácté v historii.

25.01.201017:10

Los čtvrtfinále Portugalského poháru

Los čtvrtfinále Portugalského poháru: FC Porto - Sporting, SC Braga - Rio Ave, FC Paços de Ferreira - GD Chaves, CD Pinhalnovense - A. Naval 1º Maio.

12.11.200917:03

Portugalský pohár ohrozily myši

Včerejší zápas Portugalského poháru mezi Portimonense a Coimbrou se nedohrál z kuriózního důvodu. Na stadionu v Portimau zhasly v 51. minutě reflektory, jelikož myši překousaly elektrické kabely. Rozhodčí po půlhodině čekání zápas předčasně ukončil.

31.05.200920:10

Porto vyhrálo i pohár

FC Porto slaví zisk portugalského double, k ligovému titulu přidalo i triumf v poháru. Ve finále porazilo Ferreiru 1:0, jedinou branku dal již v šesté minutě Lisandro Lopez.

23.04.200913:35

Porto přišlo i o Hulka

Hulk možná přijde o zbytek sezony, útočník Porta si ve včerejším pohárovém utkání poranil koleno. Na marodce se tak přidal k Luchu Gonzalezovi.

20.01.200914:56

Los semifinále Portugalského poháru

Los semifinále Portugalského poháru: Sporting CP - FC Porto, Benfika - Guimaraes.

17.12.200817:50

Los čtvrtfinále Portugalského poháru: FC Porto - Leixões SC, FC Paços de Ferreira - Naval 1º Maio, Vitória SC - CF Estrela da Amadora, CA Valdevez - CD Nacional.

10.11.200808:23

Porto vyřadilo Sporting

Úřadující mistr proti obhájci pohárovéh vítězství takový douboj o víkendu nabídlo páté kolo portugalského poháru. FC Porto v repríze loňského finále vyhrálo na půdě Sportingu po penaltovém rozstřelu a oplatilo tak rivalovi květnovou porážku. V zápase udělil rozhodčí tři červené karty, jednu domácím a dvě hostům. Výsledek: Sporting - Porto 1:1, na penalty 4:5.

18.05.200820:46

Portugalský pohár pro Sporting

Vítězem Portugalského poháru se stali fotbalisté Sportingu Lisabon, který v prodloužení porazili mistrovské Porto. Výsledek: FC Porto - Sporting Lisabon 0:2 po prodloužení (110. a 117. Tiui).

15.05.200821:06

Sportingu bude chybět Liedson

Sportingu bude chybět ve finále Portugalského poháru útočník Liedson. 30letý Brazilec má problémy s kolenem.