04.08.201823:48

Portugalský Superpohár bere FC Porto

Výsledek utkání o Portugalský Superpohár: FC Porto - Aves 3:1 (25. Brahimi, 68. M. Pereira, 84. Corona - 14. Claudio Falcao).

05.08.201723:48

Portugalský Superpohár patří Benfice

Výsledek utkání o portugalský Superpohár: Benfica - Vitória SC Guimarães 3:1 (6. Jonas, 11. Seferović, 83. Jiménez - 43. Raphinha).

05.08.201714:55

César nebude k dispozici Benfice

Benficu Lisabon čeká utkání domácího Superpoháru s Vitórií Guimarães, do kterého nezasáhne Júlio César. Zkušený brazilský gólman má blíže neupřesněné zdravotní problémy.

abola.pt
07.08.201623:29

Benfica opanovala Superpohár

Výsledek portugalského Superpoháru: Benfica - Braga 3:0 (10. Cervi, 75. Jonas, 90+2. Pizzi).

10.08.201508:20

Super Taça pro Sporting

Výsledek zápasu o portugalský Superpohár: Benfica - Sporting 0:1 (53. Carrillo).

11.08.201400:31

Super Taça pro Benficu

Výsledek utkání o portugalský Superpohár: Benfica - Rio Ave 0:0 i po prodloužení, na penalty 3:2.

10.08.201323:40

Super Taça pro FC Porto

Výsledek utkání o Portugalský superpohár: FC Porto - Vitória SC Guimarães 3:0 (4. Lica, 17. Martinez, 45. Lucho).

12.08.201209:17

Super Taça znovu kořistí FC Porto

Portugalský superpohár má počtvrté v řadě stejného vítěze. Zisk trofeje slaví zásluhou trefy Jacksona Martíneze z 90. minuty FC Porto po výhře nad Académicou Coimbra.

07.08.201123:55

Porto má potřetí v řadě Superpohár

Už potřetí v řadě ovládlo bitvu o portugalský Superpohár Porto. Draci si tento rok smlsli na hráčích Guimaraes. Porto - Guimaraes 2:1 (4., 41. Rolando - 33. Toscano).

07.08.201023:42

Porto slaví portugalský Superpohár

Porto slaví zisk portugalského Superpoháru. V dnešním večerním utkání porazilo lisabonskou Benficu 2:0. Benfica - Porto 0:2 (4. Rolando, 67. Falcao).

10.08.200908:05

Portugalský Superpohár pro Porto

Portugalský Superpohár: FC Porto - Pacos Ferreira 2:0 (0:0). Branky: 60. Farías, 89. B. Alves.

17.08.200808:06

Superpohár vyhrál Sporting

Držitelem portugalského Superpoháru je podruhé v řadě Sporting, který stejně jako loni zdolal mistrovské Porto. Výsledek: Porto - Sporting 0:2 (45. a 58. Djalo)

16.08.200818:35

Quaresma není v nominaci

Portugalská média znovu mluví o přestupu Ricarda Quaresmy z FC Porto jako o hotové věci. Reprezentační záložník totiž chybí v nominaci mistra na dnešní zápas o portugalský Superpohár proti Sportingu. Quaresma se prý brzy přesune do milánského Interu.