09.08.202323:54

Benfica vyhrála domácí Superpohár

Výsledek dnešního Superpoháru v Portugalsku: SL Benfica - FC Porto 2:0 (61. Di María, 68. Musa).

09.08.202322:55

Jurásek debutuje za Benficu

Benfica v Superpoháru po poločase hraje s Portem bez gólu, což bude chtít změnit i za pomoci Davida Juráska. Český reprezentant při debutu za "Orly" vystřídal Mihaila Ristiće.

09.08.202322:36

Poločas: Benfica - Porto 0:0

Poločasový výsledek dnešního Superpoháru v Portugalsku: SL Benfica - FC Porto 0:0.

09.08.202321:14

Jurásek začíná na lavičce

Základní sestavy pro Portugalský superpohár:

Benfica: Vlachodimos - Bah, Otamendi, António Silva, Ristič - Di María, Joao Neves, Kökcü, Aursnes - Joao Mário - Rafa

Porto: Diogo Costa - Pepe Aquino, Pepe, Iván Marcano, Sanusi - Otávio, Eustáquio, Grujič, Galeno - Namaso, Taremi

01.08.202213:13

Porto ztratilo Evanilsona

Evanilson se ocitl na marodce FC Porto. Brazilský útočník vinou zranění hýžďového svalu nedohrál sobotní zápas domácího Superpoháru proti CD Tondela (3:0).

abola.pt
30.07.202223:43

Porto ovládlo domácí Superpohár

Výsledek Portugalského Superpoháru: Porto - Tondela 3:0 (30. a 82. Taremi, 33. Evanilson).

28.06.202219:59

Portugalský Superpohár na konci července

Předposlední červencový den se odehraje Superpohár v Portugalsku. FC Porto jako vítěz ligy i poháru v něm přivítá Tondelu, která je poraženým finalistou Taça de Portugal.

abola.pt
01.08.202118:19

Gonçalves dostal cenu pro hráče zápasu

Pedro Gonçalves byl zvolen nejlepším hráčem včerejšího utkání o portugalský Superpohár, v němž jeho Sporting vyhrál 2:1 nad Bragou. Reprezentační záložník si na své konto připsal vítěznou branku.

abola.pt
01.08.202114:22

Braga ukázala mladíčka Fernandese

Roger Fernandes se stal v dresu Bragy včera večer nejmladším hráčem, který kdy zasáhl do finále portugalského superpoháru. Bylo mu 15 let a 252 dní. Pokud nastoupí i v ligovém utkání, překoná i rekord Primeira ligy.

transfermarkt.de
31.07.202123:48

Sporting vyhrál superpohár

Portugalský superpohár se stal kořistí Sportingu Lisabon. Ve finále porazil Bragu 2:1. O góly se podělili Cabral a Pedro Goncalves, kteří ještě v prvním poločase otočili skóre po vedoucím zásahu Fransergia.

29.07.202110:38

Superpohár v Portugalsku odřídí Pinheiro

Sezonu v Portugalsku už zahájil Ligový pohár, o víkendu se pak hraje Superpohár a na trávníku u toho bude i rozhodčí João Pinheiro. O trofej si to rozdají Sporting s Bragou, hrát se bude v sobotu od 21:45.

abola.pt
27.12.202020:18

Mbemba chyběl na tréninku Porta

Portu na dnešním tréninku chyběl Charles Mbemba. Reprezentant DR Kongo stále nevyléčil zdravotní potíže, které si přivodil ve středečním utkání Super Taça s Benficou (2:0).

abola.pt
24.12.202008:35

Mbemba musel střídat se zraněním

Porto včera vyhrálo Super Taça s Benficou (2:0), přišlo však o Charlese Mbembu. Obránce z DR Kongo musel ve druhém dějství střídat ze zdravotních důvodů.

abola.pt
23.12.202023:48

Portugalský Superpohár vyhrálo Porto

Výsledek portugalského Super Taça: Porto - Benfica 2:0 (25. z penalty Sergio Oliveira, 90. Luis Díaz).

21.12.202017:57

Portugalský Superpohár odřídí Hugo Miguel

Do práce půjde ve středu večer Hugo Miguel, rozhodčí byl delegován jako hlavní sudí portugalského Superpoháru, o který budou bojovat FC Porto a Benfica.

abola.pt
21.12.202013:57

Gabriel ve středu neohrozí Porto

Benfica ve středečním utkání Super Taça s Portem bude postrádat Gabriela. Brazilský záložník na tréninku utrpěl nespecifikované zranění, kvůli čemuž vynechal i ligové utkání s Gil Vicente (2:0).

abola.pt
02.07.202012:59

Portugalci zrušili Superpohár

Příští sezona v Portugalsku nezačne Superpohárem, tamní svaz tento duel zrušil. V utkání by proti sobě nastoupily FC Porto a Benfica jakožto nejlepší týmy ligové tabulky a finalisté národního poháru.

lequipe.fr
04.08.201923:42

Benfica vítězem domácího Superpoháru

Výsledek dnešního utkání Portugalského Superpoháru: Benfica - Sporting 5:0 (40. R. Silva, 60. a 75. Pizzi, 64. Grimaldo, 90+1. Chiquinho).

05.08.201812:56

Pereira s cenou pro nejlepšího hráče utkání

Porto včera porazilo Aves 3:1, získalo Superpohár a jedno ocenění navíc si domů odnesl Maxi Pereira - uruguayský obránce dal ve druhém poločase vítěznou branku a i za to byl zvolen nejlepším hráčem utkání.

abola.pt
05.08.201809:59

Brahimiho čeká podrobné vyšetření

Yacine Brahimi včera v utkání o Superpohár srovnal na průběžných 1:1 a přispěl tak k výhře FC Porto nad Aves 3:1, nejlepší vzpomínky na duel ale mít nebude. Alžírské křídlo se v závěru prvního poločasu zranilo, muselo střídat a čeká ho podrobné vyšetřená.