16.12.202216:13

Frankfurt musí zaplatit pokutu

Pokutu ve výši 87 500 eur zaplatí Eintracht Frankfurt. Bundesligový klub pyká za chování fanoušků v zápase 1. kola DFB-Pokalu proti Magdeburgu (4:0).

kicker.de
14.12.202223:34

Magdeburg bude platit za fanoušky

Pokutu ve výši 96 tisíc eur zaplatí 1. FC Magdeburg. Nováček 2. Bundesligy pyká za chování fanoušků v srpnovém zápase DFB-Pokalu s Eintrachtem Frankfurt (0:4).

kicker.de
24.10.202214:58

DFB-Pokal - los třetího kola

Los osmifinále Německého poháru: Sandhausen - Freiburg, Paderborn - Stuttgart, Union Berlín - Wolfsburg, Frankfurt - Darmstadt, Bochum - Dortmund, Mainz - Bayern, RB Lipsko - Hoffenheim, Norimberk - Düsseldorf.

vi.nl
21.10.202220:59

Wimmer nebude hrát proti Leverkusenu

Wolfsburg se musí v zítřejším zápase s Leverkusenem obejít bez Patricka Wimmera. Rakouský křídelník si z pohárového zápasu s Eintrachtem Braunschweig (2:1) odnesl zraněný kotník.

kicker.de
20.10.202219:23

Sommer bude připravený na MS

Švýcarskou branku by měl na mistrovství světa hájit Yann Sommer. Dlouholetá opora reprezentace a Borussie Mönchengladbach laboruje s kotníkem, do začátku turnaje však bude v pořádku.

vi.nl
20.10.202218:59

Drewes na marodce Sandhausenu

Sandhausen bude do dalšího oznámení postrádat Patricka Drewese. Brankářská jednička druholigového německého klubu si ze včerejšího utkání 2. kola DFB-Pokalu proti Karlsruher SC (3:2 po penaltách) odnesla zraněný stehenní sval.

kicker.de
20.10.202211:11

Müller vyrovnal Votavův rekord

Opora Bayernu Mnichov Thomas Müller si ve středečním utkání Německého poháru na hřišti Augsburgu připsal další rekord. Německý fotbalový reprezentant, který strávil na trávníku jen závěrečných jedenáct minut, vyhrál 52. zápas v soutěži, čímž vyrovnal bilanci legendy Werderu Brémy Mirka Votavy. I během krátké doby stihl Müller v nastavení přihrát na gól obránci Alphonsu Daviesovi, který překonal českého brankáře Tomáše Koubka a zpečetil výhru favorita na 5:2.

ČTK
19.10.202221:34

V Mannheimu rezignoval hlasatel

Dlouholetý hlasatel třetiligového Mannheimu po 29 letech skončil na vlastní žádost ve funkci hlasatele. Stephan Christen se tak rozhodl po pohárovém utkání s Norimberkem, ve kterém před utkáním věnoval hlášení sestav dvěma zesnulým lidem, z nichž jeden měl být v minulosti neonacistou a také byl několikrát souzený za obchodování s drogami. Takovou chybu považoval osobně a z profesního hlediska za nepřijatelnou.

kicker.de
19.10.202214:57

Dortmund znovu postrádá Reuse

Marco Reus se v neděli vrátil do sestavy Dortmundu, z níž nyní opět vypadne. Kapitán a ofenzivní fotbalista německého klubu nedokončil včerejší trénink, do kabiny zamířil o třicet minut dříve než jeho spoluhráči a autem následně odcestoval domů. Reus dnes navíc neodjel s týmem k pohárovému duelu do Hannoveru.

kicker.de
19.10.202208:16

Dvě nová zranění pro Mönchengladbach

Přímo strašidelně dopadlo pro Mönchengladbach pohárové utkání na půdě Darmstadtu. Už po pár minutách hry musel být stažen z placu brankář Yann Sommer, který si zcela nezaviněně podvrtnul kotník, a do druhého poločasu nenastoupil také jeho spoluhráč Jonas Hofmann. Ten podstoupil zhruba po půlhodině hry nešťastný souboj, po němž se držel za levé rameno.

kicker.de
18.10.202223:44

Kadeřábek skóroval v DFB-Pokalu

Střídající Pavel Kadeřábek se podílel gólem na vysokém vítězství fotbalistů Hoffenheimu ve druhém kole Německého poháru nad Schalke 5:1. Bývalý český reprezentant přišel na hřiště v 54. minutě a po bezmála deseti minutách zvýšil na pětigólový rozdíl.

ČTK
18.10.202223:27

Ducksch nenastoupí proti Paderbornu

Brémy se v pohárovém měření sil na půdě Paderbornu budou muset obejít bez svého základního stavebního článku sestavy Marvina Ducksche. Klub ho totiž na určitou dobu suspendoval, nesdělil však přesné důvody. Na vině tedy nejsou zdravotní problémy, jak se očekávalo, potvrzeny jsou však také ty informace, že by se hned na ligové klání s Freiburgem měl vrátit.

kicker.de
18.10.202216:28

Bayern na Augsburg i s Müllerem

Thomas Müller nebude chybět Bayernu Mnichov v zítřejším pohárovém zápase proti Augsburgu. Ofenzivní univerzál se zbavil problémů se zády.

kicker.de
18.10.202213:58

Bayern i nadále bez Neuera

Manuel Neuer nepomůže Bayernu Mnichov ani ve středečním zápase 2. kola DFB-Pokalu proti Augsburgu. Kapitán bavorského velkoklubu stále laboruje se zraněným ramenem.

kicker.de
17.10.202212:07

Sané vypadne ze sestavy Bayernu

Bayernu Mnichov v nadcházejících zápasech nebude k dispozici Leroy Sané. Šestadvacetiletý křídelník si ze včerejšího zápasu s Freiburgem (5:0) odnesl natržený stehenní sval a podle informací deníku "Bild" má vynechat tři týdny, což by znamenalo, že se uzdraví do MS v Kataru.

transfermarkt.de, sport-express.ru
17.10.202210:10

Nkunku je po operaci zápěstí

Úspěšnou operaci zápěstí absolvoval Christopher Nkunku, jenž bude RB Lipsko chybět minimálně v zítřejším zápase 2. kola DFB-Pokalu proti Hamburku. Čtyřiadvacetiletý ofenzivní hráč utrpěl na pravé ruce vlasovou zlomeninu člunkové kosti.

twitter.com/rbleipzig
16.10.202223:46

Kramarič by mohl nastoupit do DFB-Pokalu

Andrej Kramarič v páteční předehrávce na půdě Schalke vynechal poprvé v sezóně bundesligové utkání, a to kvůli lehkému poranění kotníku, jeho start v pohárovém utkání proti stejnému soupeři by ovšem mohl vyjít. Hoffenheim nastoupí proti soupeři z Gelsenkirchenu v úterý.

kicker.de
15.10.202215:43

Kramer zatím odvolaný nebude

Schalke po návratu do Bundesligy nezaznamenalo špatný start do sezóny, jeho výkonnost se ovšem postupně zhoršovala, a tak se zjevily spekulace, že by mohl z Gelsenkirchenu odejít kouč Frank Kramer. Vedení klubu si nicméně situaci dopodrobna analyzovalo a rozhodlo, že minimálně pro nadcházející utkání v Hoffenheimu v rámci DFB-Pokalu bude na lavičce stále přítomný.

kicker.de
14.10.202214:18

Mannheim platí za neukázněné fanoušky

Německá disciplinárka bude bohatší o 17 300 eur. Pokutu totiž udělila třetiligovému Mannheimu, a to sumárně za dva případy nesportovního chování jeho příznivců, kteří používali pyrotechniku a vhazovali předměty na hrací plochu, a to během klání s Kielem v rámci Německého poháru a proti Elversbergu.

kicker.de
06.10.202222:29

Hertha musí zaplatit pokutu

Pokutu ve výši 24 tisíc eur zaplatí Hertha BSC. Berlínský klub pyká za chování fanoušků v prvním kole DFB-Pokalu proti Eintrachtu Braunschweig a v ligovém souboji s Borussií Mönchengladbach.