Kypr - Kypello Kyproy - zprávy

nenalezeny žádné články
24.05.2017 Apollon Limassol vítězem Kyperského poháru
Výsledek finále Kyperského poháru: APOEL Nikósie - Apollon Limassol 0:1 (79. Vinicius).
20.05.2015 Kypello Kyproy pro APOEL Nikósie
Výsledek finále Kyperského poháru: APOEL Nikósie - AEL Limassol 4:2 (31. De Vincenti, 45. a 53. Efrem, 60. Riise - 11. Sema, 90. Sielis).
20.01.2015 Kyperští rozhodčí chtějí bojkotovat zápasy
Kyperští rozhodčí budou podle agentury AP minimálně týden bojkotovat zápasy tamní ligy a poháru. Důvodem je nedělní bombový útok na dům matky jednoho ze sudích v Limassolu. Jde už o čtvrtý podobný incident v probíhající sezoně. O protestu informoval šéf komise rozhodčích Michalis Argyru s tím, že o možném prodloužení bojkotu se bude jednat na dalším zasedání výkonného výboru. Na něm budou zástupci svazu informováni o průběhu policejního vyšetřování všech dosavadních útoků. (ČTK)
21.05.2014 Kyperský pohár vybojoval APOEL Nikósie
Výsledek finále Kyperského poháru: Ermis - APOEL 0:2 (6. De Vincenti, 27. Sheridan).
22.05.2013 Kypello Kyproy pro Apollon
Výsledek finále Kyperského poháru: AEL Limassol - Apollon 1:2 po prodloužení (120. Vouho - 95. Cardozo, 119. Surdu z penalty).
16.05.2012 Kypello Kyproy pro Omonii Nikósie
Omonia Nikósie slaví vítězství v kyperském poháru, ve finálovém utkání porazila zásluhou branky Andreho Alvese ze 17. minuty 1:0 AEL Limassol.
01.02.2012 Rezek pomohl k pohárové výhře
Anorthosis Famagusta v rámci prvního utkání druhého kola Kyperského poháru vyhrál na půdě APOP Kinyras Peyias 3:2 a přispěl k tomu i Jan Rezek, český reprezentant v závěru první půle zvyšoval na průběžných 2:0 pro svůj tým.
18.05.2011 Kypello Kyproy pro Omonii Nikósie
Výsledek finále kyperského poháru: Apollon Limassol - Omonia Nikósie 1:1, na penalty 3:4 (85. Charalambous - 13. Konstantinou).
26.07.2009 Middendorp na Kypru skončil
Ernst Middendorp strávil u kormidla Anorthosisu Famagusta jen necelé tři měsíce, vedení kyperského klubu se po vypadnutí z Evropské ligy 50letého trenéra vyhodit.
17.05.2009 Kyperský pohár pro APOP
APOP/Kinyras Peyias FC je vítězem Kyperského poháru, ve finále vyhrál 2:0 nad AEL Limassol.