22.03.201422:23

Belgický pohár kořistí Lokerenu

KSC Lokeren slaví zisk belgického poháru, v dnešním finále hraném na King Baudouin Stadium v Bruselu vyhrál 1:0 nad Zulte Waregem. Jediný gól utkání vstřelil v 57. minutě Alexander Scholz.

09.05.201322:44

Belgický pohár bere Genk

Genk se dnes stal vítězem Belgického poháru, ve finále přehrál Cercle Bruggy. Cercle - Genk 0:2 (84. Kumordzi, 90. Vossen).

02.03.201322:22

Divoký rozstřel v Genku

Neskutečných 20 penalt dnes rozhodovalo v odvetě semifinále Belgického poháru mezi Genkem a Anderlechtem. Na řadu museli přijít dokonce i oba brankáři - a zatímco Silvio Proto neuspěl, jeho protějšek Köteles ano. Do finále tak postupuje Genk.

24.03.201223:00

KSC Lokeren slaví triumf v domácím poháru, někdejší zaměstnavatel českého útočníka Jana Kollera porazil ve finálovém utkání KV Kortrijk 1:0. Vítěznou branku zaznamenal v 77. minutě Hamdi Harbaoui.

21.05.201122:46

Belgický pohár pošesté pro Lutych

Finále Belgického fotbalového poháru: Standard Lutych - Westerlo 2:0 (33. Camara, 61. Corstjens).

26.10.201022:14

Polák zmešká šlágr proti Genku

Záložník Jan Polák přijde kvůli vyloučení v nedělním zápase belgické ligy o příští dvě utkání Anderlechtu. Český reprezentant bude druhému týmu tabulky chybět v nedělním šlágru proti vedoucímu Genku. První část trestu si odpyká ve středečním zápase Belgického poháru proti třetiligovému celku URS Centre.

15.05.201023:03

Belgický pohár pro Gent

Finále Belgického poháru se stalo jasnou záležitostí pro Gent. Jeho soupeř Cercle Bruggy nestačil a prohrál 0:3.

23.05.200923:30

Pudil vyhrál s Genkem pohár

Racing Genk a s ním i český záložník Daniel Pudil se mohou radovat ze zisku Belgického poháru. Dnes porazili ve finále 2:0 Mechelen a díky tomu si zahrají v předkole Evropské ligy.

18.05.200818:51

Polák přispěl k pohárovému triumfu

Belgický pohár získali fotbalisté Anderlechtu, když ve finále porazili Gent 3:2. K triumfu pomohl první brankou česká záložník Jan Polák.