13.10.202320:24

Český výběr do 21 let stále nevyhrál

Česká fotbalová reprezentace do 21 let remizovala ve druhém kole kvalifikace na mistrovství Evropy na Střeleckém ostrově s Walesem 1:1. Po aktivním výkonu v prvním poločase poslal domácí do vedení Matěj Jurásek, ve druhé půli však Lvíčata polevila a připustila srovnání, o které se postaral po uplynutí nastaveného času Clan Ashford. Čeští fotbalisté tak svým fanouškům náladu nespravili a na první výhru ve skupině si musí počkat minimálně do úterý.

livesport.cz
13.10.202319:59

Kvalifikace ME 2025 do 21 let - výsledek

Třetí utkání skupiny I kvalifikace mistrovství Evropy hráčů do 21 let: Česko - Wales 1:1 (38. M. Jurásek - 90+6. Ashford).

13.10.202309:37

Jednadvacítka bude hrát o první body

Čeští reprezentanti do 21 let se dnes v kvalifikačním utkání o postup na mistrovství Evropy 2025 utkají s Walesem. "Lvíčata" budou v Českých Budějovicích usilovat o první body ve skupině I, na úvod kvalifikace před měsícem prohráli svěřenci trenéra Jana Suchopárka na Islandu 1:2. Zápas má výkop v 18:00.

ČTK
10.09.201219:22

ČR "21" - Wales "21" 5:0

Utkání kvalifikace mistrovství Evropy do 21 let:
Česká republika - Wales 5:0.
Branky:
73. z pen. a 79. Tecl, 17. Novák, 60. Wágner, 68. Vaněk.
Rozhodčí: Aranovskij - Andrejev, Alochin (všichni Ukr.). ŽK: Pospíšil (ČR). Diváci: 2138.
Sestavy: ČR: Valeš - Holeš, Frydrych, Čmovš, Novák - Daníček - Kopic (67. Tecl), Pospíšil, Pavelka (46. Vaněk), Vůch (75. Pázler) - Wágner. Trenér: Dovalil. Wales: Cornell - Henley (77. Meades), Alfei, A. Taylor, Freeman - Bodin, Huws (77. Doughty), Lucas, Edwards (60. Bradshaw) - J. Taylor - Cassidy. Trenér: Pace.

10.07.201214:23

Waleskou "21" přebírá Williams

Geraint Williams se stal novým trenérem waleské reprezentace do jednadvaceti let. Padesátiletý kouč se stal nástupcem Briana Flynna, kterému v květnu vypršel kontrakt po osmi letech ve funkci.

11.10.200808:22

ME U21 baráž - výsledky

Anglická reprezentae do 21 let vyhrála v baráži ME ve Walesu a vykročila směrem k závěrečnému turnaji, který se koná příští rok ve Švédsku. Úvodní zápas vyhráli také mladí Rakušané a Turci, naopak zaváhali Němci, kteří jen remizovali s Francií.Výsledky: Rakousko - Finsko 2:1 (2:0), Turecko - Bělorusko 1:0 (1:0), Německo - Francie 1:1 (1:1), Wales - Anglie 2:3 (2:2).