Do konečné nominace švédské "21" se dostal Zeneli

Dalším týmem, který před blížícím se mistrovstvím Evropy do 21 let zveřejnil konečnou nominaci, jsou Švédové. Jeden z papírových outsiderů do Česka dorazí s nejsilnějším kádrem...

Jednadvacítka remizovala v přípravě se Švédskem 1:1

Český výběr do 21 let remizoval v posledním letošním utkání v přípravě se Švédskem 1:1. Nově se rodící tým dnes v prvním zápase po říjnové neúspěšné baráži vedl od 54. minuty, kdy ztrestal velkou chybu hostujícího brankáře Jiří Mareš. Osm minut před koncem ale vyrovnal nekrytý Hrgota.

Jednadvacítku na prahu nové éry prověří v přípravě Švédsko

Česká jednadvacítka stojí na prahu nové éry. Poté co vypadla v říjnové baráži o účast na evropském šampionátu s Ruskem, začíná trenér Jakub Dovalil budovat nové mužstvo s výhledem na Euro 2015, jehož pořadatelem bude Česká republika. Jako první mladíky prověří ve středu v přípravném utkání Švédsko.

Švédové obrat nedotáhli, z finále se radují Angličané

O titul mistra Evropy do 21 let budou hrát Angličané. Ti měli s výborně hrajícími Švédy mnoho problémů, a ačkoliv díky skvěle zvládnuté první půli vedli již o tři branky, nakonec utkání skončilo po 90 i 120 minutách 3:3. Hrdinou se stal Joe Hart, který se hlavní měrou podílel na výhře Albionu při penaltách...

STARTUJE ME DO 21 LET

Dnes 27. května 2004 začíná v německých městech Bochum, Oberhausen, Mainz a Mannheim mistrovství Evropy hráčů do 21 let. Bohužel po nepovedeném odvetném barážovém utkání se Švýcarskem chybí na turnaji obhájci zlatých medailí z roku 2002, reprezentanti Česka.