Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 8.30 - 4.60 - 1.38
15.07.2017 21:46
#
Hned první zápas a nejvzádelenější kluby v Evropě se sebou hrajou
16.11. Lunev byl propuštěn z nemocnice
Do domácího ošetřování byl propuštěn Andrej Lunev. Ruský brankář Zenitu Petrohrad byl v nemocnici hospitalizován od úterý, z přátelského souboje se Španělskem si odnesl otřes mozku. (sport-express.ru)
15.11. Lunev utrpěl otřes mozku
Andrej Lunev strávil dnešní noc v nemocnici. Brankář Zenitu Petrohrad nedochytal včerejší přátelský zápas se Španělskem, ruský reprezentant inkasoval úder do hlavy a utrpěl otřes mozku. (sport-express.ru)
14.11. Zobnin trénuje se spoluhráči
Na tréninku Spartaku Moskva se po dlouhé době objevil i Roman Zobnin. Ruský záložník je v pořádku po vážném zranění kolenních vazů, které utrpěl začátkem června. (sport-express.ru)
11.11. Ari: Do konce listopadu budu připraven
Lokomotiv Moskva prožívá úspěšný podzim a v jeho závěru by mohl využít služeb jednoho hráče. Návrat na trávníky chystá útočník Ari Ferreira, který bude dle svých slov připraven do konce tohoto měsíce. 31letý fotbalista je mimo hru od poloviny července, kdy si natrhl kolenní vazy. (sport-express.ru)
07.11. Golovin si na několik dní odpočine
Klidnou reprezentační přestávku před sebou má Aleksandr Golovin, záložník CSKA Moskva laboruje se svalovým zraněním a bez fotbalu bude minimálně do poloviny příštího týdne. (sport-express.ru)
04.11. Balažić autorem jubilejní trefy
Gregor Balažić se včera zapsal do historických statistik ruské nejvyšší soutěže, obránce Uralu otevřel skóre zápasu s Dinamem Moskva (2:2) a zaznamenal jubilejní 16000. gól ruské nejvyšší soutěže. (sport-express.ru)
03.11. Lokomotiv se musí obejít bez Guilhermeho
O první minuty v letošní sezoně přichází Guilherme. Brankář Lokomotivu Moskva nedochytal zápas se Šeriffem, v průběhu prvního poločasu si přivodil svalové zranění. (sport-express.ru)
02.11. Éder má zraněný stehenní sval
Zraněný stehenní sval si z dnešního utkání se Sheriffem (1:2) odnesl Éder, útočníka Lokomotivu Moskva čeká podrobné vyšetření. (sport-express.ru)
01.11. Zenit do Norska bez Kuzjajeva
Zenitu Petrohrad v utkání Evropské ligy na půdě Rosenborgu nepomůže Daler Kuzjajev, ruský záložník má problémy s ramenem. (sport-express.ru)
01.11. Berezučtí odehráli za CSKA už tisíc zápasů
Vasilij Berezuckij a jeho dvojče Aleksej včera odehráli zápas Ligy mistrů v Basileji a dohromady za CSKA Moskva nastoupili již k tisícovce utkání. Vasilij má za armádní klub na kontě 511 startů, Aleksej o 22 méně. (sport-express.ru)