19.03.2017 17:30 CET
1 : 1
(0:0)

AS Trenčín - FK Senica 1:1

V nedeľnej dohrávke 24. kola Fortuna ligy majster z Trenčína iba remizoval so Senicou 1:1 (0:0).

Vo štvrtej minúte sa Trenčín dostal do prvého nebezpečného zakončenia. Beridze sa uvoľnil na ľavej strane, odcentroval a v šestnástke z dobrej pozície hlavičkoval nepresne Adekunle. V 27. minúte Trenčín dlhšie kombinoval pred pokutovým územím. Zakončoval Paur, keď mu loptu priťukol Lawrence, ale bývalý hráč Žiliny tesne minul. Minútu pred obrátkou si veľkú streleckú príležitosť vypracovala Senica. Na konci rýchleho brejku bol Brigant. Jeho strela ľavačkou mierila z hranice veľkého vápna nad bránu Šemrinca. V nadstavenom čase prvého dejstva sa nepríjemne po zrážke hlavami zrazili Ranko a Paur. Ranka odviezla sanitka.

V 47. minúte vystrelil Beridze po prihrávke Ubbinka. Po teči Pajera skončila lopta na brvne senickej brány. V 51. minúte mali hostia druhú veľkú šancu otvoriť skóre. Po rohovom kope AS sa do brejku dostal Brigant a išiel sám na bránu. Pri snahe o lob ju však netrafil. V 54. minúte do pokutového územia vnikol Beridze.V prieniku pokračoval, až naservíroval loptu Jangovi, ktorému stačilo nastaviť nohu - 1:0. Po necelej minúte na trávniku mohol v 88. minúte skórovať Mance. Ubbink prešiel stredom poľa a centrom našiel spoluhráča, ale chorvátsky útočník hlavičkoval vedľa. V nadstavenom čase Turyna vyhral hlavičkový súboj pred šestnástkou a Brigant prestrelil Šemrinca - 1:1. AS Trenčín remizoval v 24. kole Fortunaligy na domácom trávniku so Senicou 1:1 (0:0).

Autor: Dušan Guman / onlajny.eu