05.12.2015 17:00 CET
1 : 1
(1:1)

FK Senica - Zemplín Michalovce 1:1

V poslednom jesennom kole Fortuna ligy remizovala Senica doma s Michalovcami 1:1 (1:1).

V 3. minúte vypichol loptu pred brankárom hostí Mráz a nahrával Kalabiškovi. Asistent rozhodcu signalizoval, že lopta už opustila hraciu plochu. V 9. minúte potiahol po ľavej strane Koscelník a našiel nabiehajúceho Danka. Ten loptu vrátil a po centri strieľali hráči druhej vlny. Nasledoval roh. V 17. minúte po priamom kope Kosorin nezakončil z prvej. Po ňom zakončoval Pavlík, ale protihráčov okolo neho bolo veľa. V 28. neúspešne vyskúšal lob Kunca. Za obranu dostal prihrávku Mráz. Senický útočník trafil mimo tri žrde. V 33. minúte Sedlák v šestnástke prihral Kuncovi a jeho strela zblízka prešla dnu - 1:0 pre Zemplín. O štyri minúty nato Klec vystrelil spoza šestnástky a lopta sa rovnako dogúľala až do brány - 1:1. Po jednej nadstavenej minúte prvý polčas skončil.

Dve minúty po obrátke Dankovu strelu Junas vytlačil nad brvno. Vengřinek ani na dvakrát nedokázal prepasírovať loptu do siete, nasledoval roh. V 54. minúte Hamuľák prevzal loptu od Kuncu a Junas vytesňoval na roh. V 68. minúte na loptu po rohu vyskočil Pillár a trafil brvno. Kalabiškova strela bola tečovaná na roh. V 73. minúte po priamom kope opäť zakročil gólman domácich. Osem minút pred koncom riadneho hracieho času sa Kalabiška predral do šance, ale Kelemen ho ľahko odzbrojil.

Senica remizovala v 19. kole Fortuna ligy s hosťami zo Zemplína 1:1 (1:1) a zimovať tak bude na siedmom mieste. Michalovce zazimujú na 10. priečke.

Autor: Dušan Guman / onlajny.eu