07.05.2016 19:00 CET
0 : 1
(0:1)

FK Senica - ŠPORT Podbrezová 0:1

Senica nevyhrala ani tentoraz, keď v 31. kole podľahla na domácom trávniku hosťom z Podbrezovej 0:1 (0:1).

V deviatej minúte Hušek skrotil loptu v strede ihriska a poslal ju vzduchom Dolnému. 'Jojo' skúsil strelu z hranice 16-ky, ale lopta mu nesadla ideálne a pre Kuciaka to bola "malina". V 21. minúte mali hostia veľkú šancu a svoj tím podržal Šulla. Zdalo sa však, že sa pri tom zranil. Po zákroku lekárov gólman pokračoval v hre ďalej. V 27. minúte sa po priamom kope dostal k hlavičke Dordević. Mieril príliš vysoko. Po polhodine hry sa hlavou presadil Rendla a otvoril skóre - 1:0 pre hostí. V 37. minúte prešiel do šestnástky ľahko Dolný, namieril však veľmi nepresne vedľa brány. V nadstavenom čase prvého polčasu hľadal vpredu Čunta Almásiho, pri lopte bol ako prvý Kuciak.

V druhom polčase bola hra často prerušovaná. V 54. minúte sa po priamom kope dostali k lopte viacerí hráči. Kuciak po strele jedného z nich zasiahol. V tej istej minúte zakončoval po odraze Pavlík na ľavej strane 16-ky. Vybojoval iba rohový kop. V 59. minúte priamy kop zahral Leško, no tradičný exekútor netrafil tentoraz priestor medzi tromi žrďami. V 68. minúte sa lopta po rohu dostala k Pavlíkovi. Jeho prudká strela bola tečovaná na roh. V 69. minúte sa dral do koncovky stopér Pillár a Kuciak včas pokryl loptu. V 85. minúte sa z pravej strany 16-ky do lopty oprel Almási. Pálil do stredu brány, kde bol pripravený Kuciak. Po štyroch nadstavených minútach zápas skončil.

Senica prehrala na domácej tráve s Podbrezovou 0:1 (0:1). Bolo to už štrnásty krát v rade, čo nebodovala naplno.

Autor: Dušan Guman / onlajny.eu