15.08.2015 19:00 CET
1 : 1
(0:1)

FK Senica - Slovan Bratislava 1:1

Zápas bývalého slovenského pohárového zástupcu s donedávnym skončil zmierlivo 1:1 (0:1). Podľa priebehu hry je deľba bodov zaslúžená.

Hlohovský pálil vysoko nad bránu, nezahrmelo ani po páde Kosorína v šestnástke Slovana, keďže penalta sa nepískala. Vo 8. minúte opäť strieľal Filip Hlohovský, na opačnej strane zachraňoval Šulla pred Vittekom. Hra sa prelievala zo strany na stranu, nepresne to skúšal zase Hlohovský. V 32. minúte odcentroval Milinkovič z priameho kopu do vápna, lopta padla medzi hráčov a domáci nechávali odkop jeden na druhého. Gorosito ju teda doklepol do siete - 1:0 pre belasých. V 37. minúte na krídle vysunul Sekulič Milinkoviča. Špílmacher hostí obhodil Šullu a jeho strela obtrela žrď senickej brány. V závere polčasu si za faul na prenikajúceho Hlohovského žltú kartu vyslúžil Saláta.

Po Meszárošovej strele zasiahol Šulla. V 62. minúte centroval Kontár, lopta sa odrazila od jeho protihráča a ďalší na ňu nedosiahol. V 68. minúte sa chyby dopustila obrana Slovana. Tá nechala vystreliť Mráza spoza hráča. Krnáč sa po lopte hodil, ale nedosiahol na ňu - 1:1. O pár minút nato Komarovu strelu hosťujúci brankár s námahou vyrazil. V 81. minúte Šulla efektne zachránil pri strele Milinkoviča v drobrej šanci. O minútu mal Krnáč problémy so strelou z diaľky v podaní Dolného. Tri minúty pred koncom riadneho hracieho času vystrelil sprava Dolný tesne vedľa žrde. V poslednej minúte po Milinkovičovom centri z priameho kopu odkopával Ventúra v núdzi.

Autor: Dušan Guman / onlajny.sk