06.10.2012 14:30 CET
0 : 0
(0:0)

Tatran Prešov - Slovan Bratislava 0:0

Tatran Prešov doma opäť neinkasoval z hry, ale ani neprekonal súpera a tak si so Slovanom body podelil po remíze 0:0. Hostia nevyhrali druhý duel za sebou, ale na čele tabuľky ostávajú.

Hneď v 1. minúte sa Prešov dostal do vápna súpera, center pred bránu, kde mohol niekto z domácich zakončiť do brány však adresáta nenašiel. Na druhej strane sa delovkou prezentoval Milinkovič, tesne minul. V 11. minúte vyslal na Diviša propagačnú strelu Grendel. Tesne vedľa o niečo neskôr mieril prízemnou strelou Halenár. Na druhej strane vyslal tiež nepresnú strelu Zošák. Po polhodine hry sa na bránu Slovana rútila ofenzíva Prešova, ale zbrklé zakončenie gól neprinieslo. Nepresne pálil aj Ledesma. Veľkú šancu mal z priameho kopu Halenár, ale Diviš jeho pokus vytesnil tesne vedľa žrde. Päť minút pred koncom polčasu hlavičkoval tesne nad Petráš.

Druhá štyridsaťpätminútovka začala šancou Prešova, Papajov center ale Zošák nezakončil a tak sa skóre nemenilo. O niečo neskôr hlavičkoval Petráš len do stredu brány, ale Putnocký mal čo robiť, aby z toho nebol gól. Vysoko nad bránu potom po strate lopty hostí pálil Adam. Tesne vedľa pálil na Diviša Ledesma, nechýbalo veľa, aby potešil svojich. Diviš podržal mužstvo aj po strele Grendela. V 74. minúte posielal strieľanú prihrávku na Adama Ševčuk, ale tomu čosi na presné zakončenie chýbalo. V závere sa ešte tímy o čosi pokúsili, no nie tak dôležité, aby sa menilo skóre. Duel tak víťaza nemal a nepadol ani gól. Remíza je však zaslúžená.

Autor: Ľubomír Hudačko