Mistrovství světa žen do 20 let FIFA - Mistrovství světa žen do 20 let 2014 - expres zprávy

25.08.201422:39

Němky mistryněmi světa do dvaceti let

Své seniorské kolegy napodobily fotbalistky Německa do dvaceti let, když ve finále mistrovství světa žen této věkové kategorie porazili 1:0 po prodloužení fotbalistky Nigérie. Bronz získaly Francouzky po vítězství 3:2 nad reprezentantkami KLDR.

17.08.201408:18

Mladé Severokorejky si zahrají o medaile

Spanilá jízda Severokorejek ženským mistrovstvím světa do 20 let pokračuje i na úkor historicky nejúspěšnějších Američanek. Trojnásobné držitelky titulu nyní Asiatkám, které před šesti lety přemohly ve finálovém souboji, podlehly až na penalty a teprve podruhé z celkových sedmi pokusů se ani nezúčastní semifinále a následných bojů o medaile. Dalšími semifinalistkami se v noci na úkor Kanaďanek staly mladé Němky.