Volyn Luck Ukrajina - Volyn Luck - Expres Zprávy

08.06.201920:25

V Lucku se baráž nedohrála

Utkání mezi Volynem Luck a Karpaty Lvov se nedohrálo a patrně bude zcela zrušeno. Po třetím gólu Karpat, který de facto rozhodl o jejich setrvání v Premier Lize, totiž několik fanoušků Volynu proniklo na hrací plochu a dokonce po rozhodčím i hodilo urvanou sedačku.

10.07.201619:08

Liberec - Volyň Luck 2:3

PŘÁTELSKY: Slovan Liberec - Volyň Luck (Ukr.) 2:3 (1:1).
Branky Liberce:
31. Komličenko, 82. Pokorný.
Sestava Liberce:
I. poločas: Hladký - Coufal, Karafiát, Chlumecký, Sýkora - Obročník, Bláha - Silva, Sixta, Vůch - Komličenko.
II. poločas: Hladký - Coufal, Karafiát, Pokorný, Bartošák - Folprecht, Sackey - Ekpai, Ševčík, Navrátil - Hadaščok. Trenér: Trpišovský.

ČTK
26.04.201616:58

Tři ukrajinské kluby jsou bez licence

Příští ročník ukrajinské nejvyšší soutěže se dost možná bude muset obejít bez Metalistu Charkov, který kvůli finančním problémům nedostal licenci. Podobně dopadly rovněž Hoverla Užhorod a Volyn Luck, všechny tři celky se v průběhu následujících deseti dnů mohou odvolat.

sport-express.ru
08.12.201409:25

Fanoušci na Ukrajině vyhnali sudího ze hřiště

Utkání ukrajinské ligy Volyň Luck - Metalist Charkov bylo předčasně ukončeno poté, co naštvaní domácí fanoušci vyhnali rozhodčího ze hřiště. Sudí podle nich jejich tým výrazně poškodil. Nedělní zápas skončil za stavu 1:2 v 88. minutě, v níž rozzuření příznivci Lucku vtrhli na trávník. Jeden z mužů držel v ruce světlici a hnal se na rozhodčího Dmytra Kutakova, jenž raději zmizel v tunelu. Podle místních médií kvůli obavám z dalších útoků zůstal arbitr v útrobách stadionu ještě dalších šest hodin.

ČTK
03.12.201419:00

Krasnodar jedná o příchodu Bicfalviho

Eric Bicfalvi hraje za ukrajinský celek Volyn Luck, což by nemuselo platit už moc dlouho - o přestupu rumunského záložníka jedná ruský FK Krasnodar.

03.07.201413:07

Babatunde bude bez fotbalu měsíc

Delší dovolenou bude mít Michel Babatunde, který si z MS v Brazílii odvezl zlomené zápěstí - nigerijský záložník ve službách ukrajinského celku Volyn Luck stráví na marodce měsíc.

01.07.201410:45

Sikov se stěhuje do Rapidu Vídeň

Vance Sikov opouští ukrajinský klub Volyn Luck a od nové sezóny bude hrát rakouskou nejvyšší soutěž. Makedonský obránce se dohodl na dvouletém kontraktu s vídeňským Rapidem.

transfermarketweb.com
14.03.201417:14

Volyn Luck bez hlavního trenéra

V Ukrajině se znovu rozbíhá nejvyšší liga a Volyn Luck se nebude moci spolehnout na trenéra. Vitalij Kvarcjany měl problémy se srdcem a podrobil se operaci, v tuto chvíli není jisté, kdy se bude moci vrátit k práci.

23.04.201317:58

Volyn Luck mění trenéra

Volyn Luck z posledních deseti zápasů vyhrál jenom jeden a vedení ukrajinského klubu se rozhodlo pro odvolání trenéra, bez práce se díky tomu ocitl Anatolij Demjaněnko.

12.02.201318:53

Slovácko - Volyň Luck 1:1

PŘÁTELSKY: 1. FC Slovácko - Volyň Luck 1:1 (1:0).
Branka Slovácka:
44. Hlúpik.
Sestava Slovácka: Melichárek (46. Heča) - Kuncl (60. Břečka), Trousil (60. Košút), Mezlík, Reinberk - Hlúpik (60. Kovář), Valenta (60. Trávník), Daníček (46. Hofmann), Volešák (60. Kordula) - Kerbr (60. Skalák), Došek (60. Haša). Trenér: Habanec.

03.07.201209:54

Šachtar získal nejlepšího střelce ligy

Šachtar Doněck získal posilu do útoku, z konkurenčního klubu Volyn Luck přichází Maicon. 24letý brazilský útočník dal za ukrajinský klub 29 branek v 57 zápasech a v uplynulé sezoně byl jedním ze dvou nejlepších střelců tamní nejvyšší soutěže, v Doněcku podepsal smlouvu na tři roky.

26.06.201210:00

Bicfalvi podepsal na Ukrajině

Eric Bicfalvi opouští jako volný hráč Steauu Bukurešť. 24letý záložník se do léta 2015 upsal ukrajinskému týmu Volyn Luck.

20.01.201217:58

Mladá Boleslav - Volyň Luck 3:0

PŘÁTELSKY: FK Mladá Boleslav - Volyň Luck (Ukr.) 3:0 (2:0). Branky: 6. Chramosta, 10. Kalina, 76. Kulič. Sestava Mladé Boleslavi: I. poločas: Šeda - Kysela, Johana, Dimitrovski, Kalina - Ščuk, Kúdela (30. Dudka) - Zahustel, Fillo, Štohanzl - Chramosta. II. poločas: Šeda - Kúdela, Rolko, Dimitrovski, Kalina - Dudka (72. Wojnar), Ščuk - Synek, Kulič, Bořil - Řezníček. Trenér: Koubek.

11.07.200623:00

Kryvbas Kryvoj Roh byl vyřazen z příštího ročníku nejvyšší ukrajinské soutěže. 14. tým uplynulé sezóny postihl bankrot a mezi tamní elitou ho v novém ročníku nahradí Volyn Lutsk, tedy tým, který letos obsadil 15. místo a původně sestoupil.