Villarreal CF Španělsko - Villarreal CF - Zprávy

Villarreal se vítězných ovací opět nedočkal. Bod s Alavésem získal díky spolehlivému Morenovi

Souboj dvou trápících se celků v 10. kole LaLigy vítěze nenašel, když Villarreal na vlastním hřišti remizoval s Alavésem 1:1. Úvodní půle příliš pohledných příležitostí nenabídla, a skóre se tak poprvé měnilo až po změně stran. Zkraje druhého dějství poslal Deportivo do vedení Samu, na trefu 19letého španělského útočníka, jenž do Baskicka zamířil na hostování z madridského Atlétika, ale domácí krátce po hodině hry odpověděli zásluhou proměněné penalty Gerarda Morena. Pro 31letého útočníka šlo už o 25. gól z pokutového kopu v kariéře.

Villarreal vyzve v souboji trápících se celků Alavés

Dva týmy, upoutané velmi pevně ve spodní polovině tabulky a zároveň tabulkové sousedy, s naprosto totožným počtem bodů, vítězství, remíz i proher, svede k vzájemnému souboji utkání desátého kola španělské LaLigy. Villarreal má, stejně jako Alavés, na svém kontě dvě vítězství, dvě remízy a pět porážek! Zejména pro "Žlutou ponorku" to po velmi povedené minulé sezóně znamená velký šok. Po postupu z LaLigy2 se ale i Deprotivo rozhodně vidělo v tabulce výše, než na současné sedmnácté pozici.

Reina na důchod ještě nemyslí. Rozhodne klub, říká 41letý brankář

Pepe Reina koncem srpna oslavil už 41. narozeniny, do starého železa každopádně stále nepatří a ukázal to například minulý týden. Zkušenému gólmanovi Villarrealu navíc stále nechybí chuť a letošní sezona by tak rozhodně nemusela být poslední v jeho bohaté kariéře.

Nelichotivou ofenzivu Las Palmas podpořil obránce od rovníku. Villarreal zůstává zklamáním

Las Palmas porazilo v devátém kole LaLigy Villarreal 2:1, a navíc na hřišti soupeře zaznamenalo vůbec první gólový zápis v sezoně. O ten se chvíli před přestávkou postaral obránce z Rovníkové Guiney Saúl Coco, jenž výstavním premiérovým zásahem mezi španělskou elitou přiblížil klub z Kanárských ostrovů výhře. Rozdílovou branku ovšem zaznamenal až po změně stran Marc Cardona. Hosté sice zůstali se šesti trefami nejhůře skórujícím týmem soutěže, posunuli se však v tabulce do její první poloviny. Naopak celek z Valencijského společenství zaplul až k sestupovým vodám.

Villarrealu se nedaří, proti Las Palmas chce tři body

Rozporuplný začátek prožívá v LaLize Villarreal, jenž po osmi zápasech má na kontě jen dvě výhry. O tu třetí se pokusí v neděli odpoledne proti Las Palmas. Co se získaných bodů týče, jsou na tom hosté stejně.

Sörloth zajistil Villarrealu první výhru. Bodový zisk Rennes odmítl vyhlížený navrátilec

Hráči Villarrealu zvítězili ve druhém kole skupiny F Evropské ligy proti Rennes 1:0. Trenér hostí se rozhodl hned několik opor nechat od začátku na lavičce, což se mu následně také vymstilo. Rozhodující úder jeho svěřencům zasadil na konci prvního poločasu Alexander Sörloth. Hosté měli exkluzivní možnost srovnat v samém závěru utkání, jenže Martin Terrier, který se na trávníku objevil poprvé od ledna, neproměnil pokutový kop.

Zapomene Villarreal na neúspěšné týdny? Doma uvítá neporažené Rennes

Trápící se Villarreal nedokáže od začátku ročníku najít sám sebe. Pokud by přitom v LaLize i nadále pokračoval v současném výsledkovém rozpoložení, jen stěží by mohl usilovat o místa, jež mu pro příští sezónu znovu zaručí účast v pohárové Evropě. Teď si zkusí napravit reputaci proti Rennes, které na rozdíl od něj vstoupilo do hlavní části Evropské ligy správnou nohou.

Getafe CF - Villarreal CF 0:0

Hráči Getafe nedokázali v osmém kole LaLigy využít dlouhou přesilovku a proti Villarrealu pouze remizovali 0:0. Už v první půli byl za úder loktem do tváře soupeře naprosto zbytečně vyloučen hostující křídelník Álex Baena. Azulones ovšem více jak hodinovou početní výhodu využít nedokázali, a to především kvůli fantasticky chytajícímu brankáři Filipu Jörgensenovi. Domácí tak na celek z Castellónu nevyzráli už podesáté v řadě.

Getafe hostí neoblíbeného soupeře. Dokáže na desátý pokus Villarreal porazit?

Ani Getafe, ani Villarreal nevstoupily do nové sezóny právě nejlépe. Okupují jedenácté, respektive třinácté místo, bodů zatím posbíraly opravdu málo, mají identické skóre 10:13 a nyní je k vzájemnému souboji svede duel osmého kola. Dokáže některý z celků na třetí pokus vyhrát, nebo se rozejdou smírně a spokojen nebude nikdo? Na to odpoví sobotní odpoledne.

LaLiga má nečekaného lídra. Gironu poslal do čela bleskový obrat vedený ze vzduchu

Girona zvítězila v utkání sedmého kola LaLigy na trávníku Villarrealu 2:1. Vyrovnaný duel v provincii Castellón gólově načal krátce po přestávce domácí Dani Parejo, jenž proměnil pokutový kop. Blanquivermells ale Španělův zásah nakopl a po necelé čtvrthodině od inkasování již byli ve vedení, když nejprve hlavou srovnal Arťom Dovbyk a následně stejným způsobem skóroval Eric García. Hosté tak využili zaváhání Barcelony a se ziskem úctyhodných 19 bodů se posunuli na průběžnou první příčku tabulky.

Villarreal se doma pokusí zastavit fantastickou Gironu

Girona zatím patří mezi největší pozitivní překvapení současné sezony a těžko se zastavuje. Tenhle cíl bude ve středu večer mít Villarreal, který Gironu na Estadio de la Cerámica přivítá. Jenže domácí si zatím moc dobře nevedou.

Villarreal po návratu z Atén neobstál ani v domácí lize. Blesková odpověď Raya určila remízu

Vallecano se v šestém kole LaLigy poprvé dělilo se soupeřem o body, když remizovalo 1:1 s Villarrealem. Mužstva se prosadila chvíli po sobě. Skóre otevřel brankou v 15. minutě Alexander Sörloth, na nějž odpověděl jen o chvíli později po bleskové akci Kike Pérez. Hosté tak po prohraném utkání s Panathinaikosem v Evropské lize nezvítězili i kvůli vyloučení Alberta Morena ani ve španělské nejvyšší soutěži, v níž se nacházejí až tři body za Madriďany.

Rayo nebo Villarreal? Domácí si mohou upevnit pohárové příčky

Aktuálně šestý tým tabulky Rayo se otřepal z nedávných porážek a proti Villarrealu si může upevnit pohárové umístění. Žlutá ponorka sice v lize naposledy vyhrála, ale ve čtvrteční Evropské lize nestačila na Panathinaikos a zatím to z její strany není optimální.

Villarreal hledal skvělou formu v Evropské lize marně, Panathinaikos vyválčil všechny body

Panathinaikos vstoupil do skupiny F Evropské ligy vítězně, když na svém stadionu porazil Villarreal 2:0. Rozhodující akce celého utkání se jako blesk z čistého nebe odehrála ve 38. minutě, kdy po přihrávce Giannise Kotsirase přeloboval brankáře Fotis Ioannidis. Celek z Pyrenejského poloostrova v ofenzivně laděnějším druhém poločase na vyrovnání nedosáhl a po pojistce Andraze Šporara naopak podruhé inkasoval. Žlutí tak na úvod druhého nejprestižnějšího evropského poháru, kde při předchozí účasti před dvěma lety prošli celou soutěží až do vítězného finále bez porážky, padli.

Panathinaikos zažívá skvělý start, přibrzdit ho chce Žlutá ponorka

Panathinaikos v lize solidně válí a tuhle dobrou formu si bude chtít přenést také na trávníky Evropské ligy. Jeho soupeřem sice bude v pohárech zkušený a protřelý Villarreal, nicméně je pravda, že španělskému týmu se momentálně moc nedaří.