Real Valladolid Španělsko - Real Valladolid - Zprávy

Preview: Getafe CF - Real Valladolid

Kouč domácího výběru Michel nabádá své ovečky k tomu, aby pokračovali ve výkonech, které předváděly na konci právě uplynulého roku. To by proti Valladolidu nemusel být až takový problém.

Real Valladolid - Sporting Gijón 2:1

Valladolid porazil trefou Medunjanina z poslední minuty Sporting Gijon. Pro domácí to bylo od října první ligové vítězství.

Preview: Real Valladolid - Sporting Gijón

Kouč domácího celku Mendilibar ví, že jeho dobrá práce vykonaná v průběhu několika minulých let může přijít vniveč. To za předpokladu, že se výsledky jeho týmu nezačnou zlepšovat.

Real Valladolid - Málaga CF 1:1

Fotbalisté Malagy se ani tentokrát nevymanili z pásma sestupu. Jejich pátá remíza v ligovém utkání v řadě proti jednomu ze svých úhlavních rivalů je tak nemůže příliš těšit.

Preview: Real Valladolid - Málaga CF

Kouč hostů Muníz je přesvědčen, že se výsledky jeho týmu brzy obrátí k lepšímu. Malaga je totiž bezprostředně ohrožena sestupem, nicméně její poslední výsledky jí dávají naději. Pro druhou výhru v sezoně si tak Malaga jede s odhodláním.

Sevilla FC - Real Valladolid 1:1

Naděje Sevilly na titul dostaly další pořádnou facku. Po nedávné remíze s Málagou nevyzrála na domácí půdě ani na Valladolid. Uhrála s ním pouhou remízu 1:1.

Preview: Sevilla FC - Real Valladolid

Křídelník Sevilly Diego Capel varuje své spoluhráče před podceněním o mnoho pozic níže postaveného Valladolidu. Ten vyhrál pouhé dva ligové zápasy z posledních třiadvaceti, což znamená, že ho od pásma sestupu dělí pouhé čtyři body.

Real Valladolid - CD Tenerife 3:3

Real Valladolid nepochopitelně ztratil tři body v zápase proti Tenerife, které během druhého poločasu povstalo z popela a dokázalo odvrátit téměř jasnou porážku. Slovo nepochopitelně možná není na místě, důvodů zejících za pěkným vyrovnáním je hnedle několik - špatná obrana domácích, zbytečná blaženost domácích hráčů při stavu 3:0, ale také bojovnost a odhodlanost hostujících hráčů, kteří si bod nakonec zasloužili a v závěru dokonce sahali po vítězství.

Preview: Real Valladolid - CD Tenerife

Ač máme stále jen listopad a konec sezóny je v nedohlednu, vzájemné střetnutí domácího Realu Valladolid s nováčkem soutěže z Tenerife by mohlo hodně napovědět, jaké jsou šance obou týmů na udržení se v nejvyšší soutěži. I proto k tomuto klání přistupují obě mužstva s potřebnou obezřetností.

Villarreal CF - Real Valladolid 3:1

Dvě rychlé Nilmarovy branky v úvodu první a druhé půle zlomili odpor Valladolidu, který podlehl na El Madrigal místnímu Villarrealu celkem jasným rozdílem 1:3. Slušně zaplněné ochozy mohly sledovat na španělské poměry průměrné utkání, v němž diktovalo tempo domácí mužstvo, které potvrdilo výtečnou formu z posledních týdnů.

Preview: Villarreal CF - Real Valladolid

Villarreal před reprezentační přestávkou potvrdil několika dobrými výsledky, že se ze svou pozicí v nejnižších patrech tabulky nespokojí. Dnes přivítá ve své tvrzi El Madrigal nevyzpytatelné mužstvo z Valladolidu, který byl před nucenou přestávkou v dobré herní i výsledkové pohodě.

Real Valladolid - Xerez CD 0:0

Valladolid si připsal bezbrankovou, ale zaslouženou remízu s dalším celkem z Andalusie Xerezem. Zápas byl velmi podobný tomu, který se odehrával několik desítek kilometrů v Almérii, kde alespoň padaly branky. Nenabídl fotbalovou krásu, ale utrpení. Závěrečný hvizd byl vysvobozením takřka pro všechny, zejména usínající fanoušky.

Preview: Real Valladolid - Xerez CD

Kouč hostujícího celku José Angel Ziganda požaduje po svých svěřencích, aby na hřišti Valladolidu hráli disciplinovaně a bez přehnaného respektu. Jedině tak prý lze dosáhnout druhého vítězství v sezoně.

Espanyol Barcelona - Real Valladolid 1:1

Naděje Espanyolu na čtvrté vítězství v sezoně zhasly až v samotném nastavení. V 94. minutě totiž Medunjanin vyrovnal a připravil tak méně slavnější barcelonský klub o cenné tři body.

Preview: Espanyol Barcelona - Real Valladolid

Espanyol se probojoval do první poloviny tabulky, zisk dalších bodů se nyní očekává v domácím duelu s Valladolidem. Tomu patří čtrnáctá příčka.