Real Madrid Španělsko - Real Madrid - Expres Zprávy

10.04.202410:08

Haaland se znovu netrefil proti Realu

Manchester City skóroval v úterním čtvrtfinálovém zápase Ligy mistrů na půdě Realu Madrid hned třikrát, ani jednou se každopádně neprosadil střelecky norský útočník Erling Haaland a hlavní ofenzivní postava anglického celku. Ten tak potvrdil, že na výběr Bílého baletu se mu nedaří, netrefil se proti němu v milionářské soutěži už třikrát. Takovou negativní bilanci přitom nemá forvard The Citizens proti žádnému jinému soupeři, proti němuž na této frontě kdy vyrukoval.

twitter.com/OptaJose
09.04.202423:54

Real Madrid doma nejlepší od roku 2013

Real Madrid v prvním mači čtvrtfinále Ligy mistrů uhrál remízu s Manchesterem City před vlastními fanoušky, protáhl tak svou sérii neporazitelnosti na domácím stadionu už na 27 utkání v řadě, pokud do sumáře započteme všechny soutěže (21 výher, 6 remíz). Od září roku 2013 je to pro madridský celek vůbec ta nejlepší bilance v madridském prostředí.

09.04.202422:54

Šlágr čtvrtfinále zatím nerozhodně

Výsledek prvního zápasu čtvrtfinále Ligy mistrů: Real Madrid - Manchester City 3:3 (12. vlastní Dias, 14. Rodrygo, 79. Valverde - 2. Silva, 66. Foden, 71. Gvardiol).

09.04.202421:48

Real Madrid v poločase otočil vývoj

Poločasový výsledek prvního zápasu čtvrtfinále Ligy mistrů: Real Madrid - Manchester City 2:1 (12. vlastní Dias, 14. Rodrygo - 2. Silva).

09.04.202421:31

Góly v Madridu padaly velmi rychle

Hodně divoce začal v Madridu duel mezi Realem a Manchesterem City v rámci čtvrtfinále Ligy mistrů, během úvodních 14 minut totiž padly hned tři branky. Ve vyřazovací fázi milionářské soutěže bylo alespoň třikrát změněno skóre za takovou dobu od úvodního hvizdu už jen jednou v historii, a to v dubnu roku 2019. V tomto zápase paradoxně taktéž figuroval výběr The Sky Blues, tehdy se v souboji s Tottenhamem rozvlnila síť dokonce čtyřikrát během 11 minut.

twitter.com/OptaJoe
09.04.202421:20

Silva se zařadil za Mandžukiče

Manchester City vstoupil do prvního čtvrtfinálového utkání Ligy mistrů proti Realu Madrid famózně a už po 108 sekundách se ujal vedení. Branku zařídil portugalský křídelník Bernardo Silva a stal se druhým nejrychlejším střelcem, který kdy skóroval na Estadio Santiago Bernabéu v rámci Ligy mistrů. Ještě dříve se podařilo v Madridu rozvlnit síť Mariovi Mandžukičovi, konkrétně po 77 vteřinách, a to v dubnu roku 2018 v dresu Juventusu.

09.04.202420:04

Sestavy: Real Madrid - Manchester City

Základní sestavy pro první čtvrtfinále Ligy mistrů:

Real Madrid: Lunin - Carvajal, Tchouaméni, Rüdiger, Mendy - Valverde, Kroos, Camavinga - Rodrygo, Bellingham, Vinícius Júnior.

Manchester City: Ortega - Stones, Akanji, Dias, Gvardiol - Rodri, Kovačić - Silva, Foden, Grealish - Haaland.

09.04.202419:43

Real Madrid s vyšším kurzem

Real Madrid za hodinu přivítá Manchester City a sázkové kanceláře vypisují nižší kurzy na anglický klub. V případě Bílého baletu se jedná o ojedinělý jev, bookmakeři na domácí zápas Realu mírně favorizují hosty podeváté za posledních 300 domácích zápasů madridského klubu.

09.04.202418:43

O Ceballose stojí AC Milán

Dani Ceballos se v létě chystá po dlouhých letech opustit Real Madrid, o zájemce přitom nemá nouzi. Sedmadvacetiletý Španěl je předmětem sledování mnoha klubů, mezi něž se řadí i AC Milán.

football-italia.net
09.04.202411:20

Ancelottiho čeká jubilejní zápas

Real Madrid večer nastoupí proti Manchesteru City a Carlo Ancelotti se stane prvním koučem, který v hlavní fázi Ligy mistrů odtrénuje 200 zápasů. Kormidelník v minulosti vedl i Parmu (6), Juventus (10), AC Milán (73), Chelsea (18), PSG (10), Bayern (12) a Neapol (12), zbývajících 58 startů zatím posbíral na lavičce Bílého baletu.

mundodeportivo.com
08.04.202409:51

V Madridu budou pískat Francouzi

Hlavním rozhodčím prvního čtvrtfinále Ligy mistrů Real Madrid - Manchester City byl delegován François Letexier, na pomezí mu pomohou francouzští asistenti Cyril Mugnier a Mehdi Rahmouni.

uefa.com
06.04.202421:30

Ceballos se rozhodl pro odchod

Dani Ceballos má podle španělského tisku částečně jasno o další budoucnosti a ta nebude spojena s Realem Madrid. Záložník má kontrakt na další tři sezony, opětovně ale dostává jenom minimum příležitostí a podle posledních zpráv se rozhodl pro letní odchod z Bílého baletu.

sport.es
04.04.202418:32

Tchouaméni v hledáčku Chelsea

Chelsea může v létě opustit Conor Gallagher, za něhož si londýnský klub vyhlédl náhradu. Podle informací Mundo Deportivo mají Blues zájem o Auréliena Tchouaméniho z Realu Madrid.

sport-express.ru
31.03.202423:33

Álvarez musel nuceně vystřídat

Athletic prohrál 0:2 s Realem Madrid, navíc ztratil Yeraye Álvareze, jenž po necelé půlhodině hry odstoupil ze zdravotních důvodů.

marca.com
31.03.202417:40

Ceballos zvažuje budoucnost

Dani Ceballos uvažuje o odchodu z Realu Madrid. Záložník má smlouvu do června 2027 a ani letos nepatří do základní sestavy, celkem odehrál 515 soutěžních minut.

football-espana.net
30.03.202420:19

Na částce za Daviese není shoda

Bayern Mnichov se nadále snaží o prodloužení kontraktu Alphonsa Daviese, zatímco paralelně vede i jednání s Realem Madrid o případném letním přestupu kanadského hráče. Na ceně se kluby zatím shodnou nemohou, zatímco Bavoři požadují 50 milionů eur, ze Španělska přichází nabídky téměř o polovinu nižší.

30.03.202419:31

Real Madrid už i s Militaem

Dlouhou dobu se na trávníku neukázal Éder Militao, který se v uplynulých týdnech postupně zapojoval do tréninkového procesu Realu Madrid a v minulém týdnu sehrál i modelové utkání. Dle slov Carla Ancelottiho by se brazilský stoper mohl dočkat několika minut proti Athleticu Bilbao.

30.03.202410:39

Vinícius Júnior hráčem měsíce

Nejlepším hráčem španělské ligy za měsíc březen byl zvolen Vinícius Júnior. Křídelník Realu Madrid odehrál všechny tři zápasy, na své konto si připsal pět branek.