Křídla Sovětů Samara Rusko - Křídla Sovětů Samara - Zprávy

Křídla Sovětů Samara - FK Saturn 2:1

Samara udělala velkou radost svým fanouškům a poprvé v této sezóně bodovala. V úvodním utkání pátého kola Premier Ligy díky brankám Bobjora a debutanta Djordjeviče porazila Saturn 2:1. Za hosty snižoval v 85. minutě Němov, ale to bylo ze strany mimozemšťanů vše.

Preview: Křídla Sovětů Samara - FK Saturn

Nesehraný, horkou jehlou šitý tým Křídel Sovětů v honbě za letošními prvními body hostí FK Saturn. Speciální utkání to bude hned pro několik hráčů hostí, na stadionu Metallurg totiž v minulosti několik sezón působili.

Těrek Groznyj - Křídla Sovětů Samara 2:0

Těrek prodloužil svou sérii bez prohry, když porazil Křídla Sovětů díky dvěma gólům Héctora Bracamonteho. Zároveň se posunul na druhé místo v tabulce. Hráči z Grozného ve čtyřech zápasech inkasovali pouze jednou.

Preview: Těrek Groznyj - Křídla Sovětů Samara

Dosud neporažený Těrek Groznyj přivítá na stadionu Sultana Bilimchanova Křídla Sovětů Samara. "Krysy" v letošním ročníku ještě neuhrály ani bod.

Křídla Sovětů Samara - Tom Tomsk 2:3

Přesto, že Křídla Sovětů už v jedenácté minutě vedly 2:0, nakonec podlehly hostům z Tomsku 2:3. Všechny góly padly v prvním poločase. Během zápasu padly dva vlastní góly, k vidění byla penalta a červená karta.

Preview: Křídla Sovětů Samara - Tom Tomsk

Křídlům Sovětů se blýská na lepší časy, ruský fotbalový svaz povolil volžskému klubu klubu registrovat nové hráče a proti Tomsku se představí mnohem silnější Samara než tomu bylo v předchozích dvou kolech.

Lokomotiv Moskva - Křídla Sovětů Samara 3:0

Křídla Sovětu ze Samary dostala další ránu v letošním utrápeném začátku sezony. Po chybách mladých odchovanců Samara prohrála s Lokomotivem Moskva 0:3 a uhnízdila se na posledním místě Premier ligy. Domácí si naopak připsali první vítězství v letošní sezoně, ve které mají ty nejvyšší ambice.

Preview: Lokomotiv Moskva - Křídla Sovětů Samara

Zdecimované Samaře dodal sebevědomí povedený organizovaný výkon proti Zenitu Petrohrad a nyní mají svěřenci kouče Jurije Gazzajeva v plánu potrápit dalšího favorita, Sjominův Lokomotiv Moskva.

Křídla Sovětů Samara - Zenit Petrohrad 0:1

Zenit Petrohrad proti výborně organizované obraně Křídel Sovětů spasil až v 66. minutě Portugalec Danny. Samara před domácím fantastickým publikem předvedla statečný výkon a nebyla daleko od bodu, ze stadionu Metallurg ani letos nebudou vozit body lehce.

Preview: Křídla Sovětů Samara - Zenit Petrohrad

Nového trenéra Zenitu Petrohrad Luciana Spallettiho čeká křest ohněm v Samaře, kde se jeho svěřenci utkají v úvodním kole Premier Ligy proti Křídlům Sovětů. Domácí trápí existenční problémy a nastoupí ve značně oslabené sestavě.

Koller s Jarošíkem žalují Samaru

Spor českých fotbalistů Jana Kollera a Jiřího Jarošíka s jejich bývalým zaměstnavatelem Samarou kvůli nevyplaceným mzdám a prémiím skončí u soudu. Koller s Jarošíkem se rozhodli, že na ruský klub podají žalobu. Informaci přinesl server championat.ru.

Rusko čeká dramatická ligová sezona 2010

Již za dva týdny je na programu start ruské Premier ligy. Nejvyšší ruská soutěž každým rokem nabývá na síle i sledovanosti a letošní ročník by podle předpokladů měl být vůbec nejvyrovnanější a nejzajímavější v její dosavadní krátké historii. Představme si tedy, co přinese sezona 2010 v ruské Premier lize a jaké jsou šance jednotlivých účastníků.

01.03.2010 Aktuality 133 komentářů
Zaujalo nás

Jarošík v Samaře promluvil přes zákaz do novin a přišel o miliony

Zhruba o sedm milionů korun přišel podle svých slov český fotbalista Jiří Jarošík, když loni poskytl ještě jako hráč Samary rozhovor ruským novinám. Vedení klubu, které předtím členům týmu zakázalo vystupovat v médiích, ho za porušení tohoto nařízení potrestalo pokutou 400.000 dolarů.

Souboj o Ignatjeva vyhrál Lokomotiv Moskva

Talentovaný záložník Vladislav Ignatjev na sebe v minulé sezoně ruské Premier Ligy upozornil skvělými výkony v dresu Křídel Sovětů Samara a vysloužil si zájem předních ruských klubů. Z přetahované o rychlonohé křídlo nakonec vyšel vítězně Lokomotiv Moskva, dnes se mu Ignatjev upsal na pět let.

Koller se rozloučil se Samarou, zanechal skvělý dojem

Přesto, že se Jan Koller se Samarou nerozloučil vítězstvím, o jeho působení ve volžském celku se nedá mluvit jinak než v pozitivním tónu. Zkušený kanonýr přišel do Ruska ne ve zrovna dobrém rozpoložení po neúspěšné etapě v Norimberku a smolném evropském šampionátu, ale na východě Evropy ožil.