ADO Den Haag Nizozemsko - ADO Den Haag - Expres Zprávy

09.03.201921:09

Necid se trefil za Den Haag

Český útočník Tomáš Necid se prosadil v zápase nizozemské ligy. Za Den Haag vyrovnával v 64. minutě utkání proti Heerenveenu na 1:1. Hosté ovšem za pár minut znovu odskočili do vedení.

22.02.201915:32

Zhang předčasně odchází z Den Haagu

Den Haag předčasně opustil Yuning Zhang. Čínský útočník, který je kmenovým hráčem West Bromwiche Albion, se má vrátit do vlasti, kde se o jeho služby zajímá Beijing Guoan.

transfermarkt.de
10.02.201916:15

Den Haag srovnal zásluhou Necida

Tomáš Necid se znovu prosadil za Den Haag. Slávistický odchovanec na půdě Emmenu srovnal na průběžných 2:2, avšak zanedlouho domácí znovu utkání otočili na svoji stranu.

03.02.201918:39

Necid dvěma góly zařídil výhru Den Haagu

Tomáš Necid se po téměř dvou měsících objevil v sestavě Den Haagu a hned se stal hlavní hvězdou souboje s Heraclesem. Český útočník přišel na trávník v 69. minutě, o deset minut později otevřel skóre a v samém závěru zvyšoval na konečných 2:0.

12.01.201921:00

Bas Kuipers bude hrát v Rumunsku

Bas Kuipers se oficiálně rozloučil s Den Haagem. Nizozemský obránce se nakonec stěhuje do Rumunska, získal ho tamní celek Viitorul Constanţa.

vi.nl
09.01.201923:22

Den Haag se rozloučil s Kuipersem

Bas Kuipers je na odchodu z Den Haagu. 24letý obránce od vedení nizozemského klubu dostal svolení, aby se odpojil od týmu a mohl doladit přestup do zatím nejmenovaného klubu.

vi.nl
12.12.201811:52

Ebecilio zkouší štěstí v Den Haagu

Kyle Ebecilio se pokouší oživit svou aktivní kariéru a v tuto chvíli se připravuje s nizozemským klubem ADO Den Haag. 24letý záložník vyrůstal ve Feyenoordu a Arsenalu a za Den Haag dříve hrával, naposledy hájil barvy Twente, s nímž se rozešel loni v červenci.

vi.nl
29.09.201820:31

Necid si otevřel ligový účet v Den Haagu

Tomáš Necid si na své konto připsal první ligový gól v dresu Den Haagu, český útočník zajistil nizozemskému klubu remízu 1:1 na půdě Heerenveenu.

27.09.201812:10

Necid vstřelil dvě branky

Útočník Tomáš Necid se dvakrát trefil v nizozemském poháru za ADO Den Haag. Na hřišti Rosmalenu pomohl k vysokému vítězství 6:0.

01.09.201821:39

Necid si připsal dvě asistence

Útočník Tomáš Necid přispěl nemalou měrou k vítězství svého ADO Den Haag na hřišti Excelsioru 4:2. Český forvard asistoval u dvou branek El Khayatiho, který nastřílel Excelsioru všechny čtyři góly.

31.08.201823:29

Kishna se vrací do Den Haagu

Ricardo Kishna odchází z Lazia na druhé hostování do Den Haagu. Nizozemský klub si útočníka vypůjčil již před rokem, fotbalista si ovšem tehdy vážně poranil koleno a přišel prakticky o celou sezonu.

vi.nl
28.08.201813:59

Troupée bude hostovat v Den Haagu

Giovanni Troupée mění v nizozemské lize dres, mladý obránce odešel z Utrechtu na hostování do Den Haagu.

vi.nl
01.08.201812:17

Den Haag jedná o příchodu Veermana

Stěhování v rámci nizozemské ligy před sebou možná má Henk Veerman. Útočník patří Heerenveenu, zájem o jeho služby ovšem má Den Haag a kluby už začaly o stěhování fotbalisty jednat.

vi.nl
27.07.201821:57

Alkmaar přivedl útočníka Johnsena

Bjørn Johnsen mění v nizozemské lize dres, norský útočník přestoupil z Den Haagu do Alkmaaru.

vi.nl
25.05.201819:29

Zwinkels absolvoval úspěšnou operaci

Robert Zwinkels za sebou má úspěšnou operaci třísel. Zkušený brankář nizozemského Den Haagu se zranil 9. května v barážovém utkání o Evropskou ligu proti Vitesse.

vi.nl
17.05.201810:55

Beugelsdijk pokračuje v Den Haagu

Tom Beugelsdijk spojil i další část kariéry s ADO Den Haag, obránce s vedením nizozemského klubu podepsal nový tříletý kontrakt.

vi.nl
11.05.201823:36

Zwinkels půjde na operaci s třísly

Robert Zwinkels měl problémy s třísly a ty nakonec vyřeší operací. Brankář nizozemského Den Haagu přijde o odvetu semifinále baráže o účast v Evropské lize proti Vitesse, v níž se jeho zaměstnavatel pokusí odčinit domácí porážku 2:5.

vi.nl
13.03.201817:43

Beugelsdijk má zraněný stehenní sval

Den Haagu bude v nejbližších týdnech chybět Tom Beugelsdijk, obránce nizozemského klubu si poranil stehenní sval.

vi.nl
09.03.201814:16

Den Haag podepsal Goossense

John Goossens má jasno o svém dalším angažmá. Devětadvacetiletý záložník, který byl po odchodu z Chicaga Fire bez angažmá, se vrací do vlasti, kde se dohodl na spolupráci s Den Haagem.

vi.nl
14.02.201810:25

Kanon má problémy se stehenním svalem

Wilfried Kanon nedohrál nedělní utkání nizozemské ligy proti Groningenu. Obránce Den Haagu si v závěru prvního poločasu poranil stehenní sval, nejedná se ovšem o nic vážného.