Martin Jol se vrací do Den Haagu. Zkušený kouč bude v nizozemském klubu vykonávat funkci technického konzultanta.

transfermarkt.de
24.12.201915:45

Den Haag oficiálně představil Pardewa

Alan Pardew se stal novým koučem Den Haagu. Zkušeného trenéra čeká náročný úkol, neboť nizozemský celek od konce srpna vyhrál jediný ligový zápas a potácí se na předposledním místě Eredivisie.

16.12.201921:46

Beugelsdijk před sebou má operaci

Tom Beugelsdijk letos v nizozemské lize nevynechal ani jeden zápas, což se už brzy změní. Obránce Den Haagu má zdravotní problémy, o víkendu utrpěl dvojnásobnou zlomeninu zápěstí a tento týden ho čeká operace.

vi.nl
16.12.201916:21

Pardew jedná s Den Haagem

Den Haag by mohl převzít Alan Pardew. Nizozemský celek hledá náhradu za Fonse Groenendijka, přičemž zkušený stratég by podepsal smlouvu do konce probíhajícího ročníku.

skysports.com
14.12.201920:15

Necid srovnal skóre proti Groningenu

Den Haag hraje s Groningenem nerozhodně 1:1, na čemž se výrazně podílel Tomáš Necid. Odchovanec Slavie na konci prvního poločasu vyrovnal a zaznamenal šestý ligový gól v sezóně.

03.12.201909:13

Den Haag hledá nového trenéra

Fons Groenendijk po dvou a půl letech končí jako trenér Den Haagu, první tým dočasně povede dosavadní asistent Dirk Heesen. Nizozemský klub se trápí a v tabulce je předposlední, o víkendu prohrál vysoko 0:4 na půdě Heraclesu.

vi.nl
01.12.201908:18

Groenendijk zváží odchod z Den Haagu

Fons Groenendijk podle svých slov zváží další pokračování na lavičce ADO Den Haag. Nizozemskému klubu se nedaří a v tabulce je na předposledním místě, když vyhrál pouze tři zápasy, v sobotu večer schytal debakl 0:4 v Almelu.

vi.nl
23.11.201922:39

Necid zaznamenal dvě branky

Den Haag doma remizoval s Willemem II (3:3) a velký podíl na tom měl Tomáš Necid, český útočník zaznamenal ve 49. minutě první trefu domácího týmu, v 83. minutě pak snížil na průběžných 2:3.

02.10.201912:31

Muringen dostal první profesionální smlouvu

Dehninio Muringen bude svůj talent nadále rozvíjet v Den Haagu, nizozemský klub s ním podepsal dvouletý kontrakt a součástí smlouvy je opce na třetí sezonu. Mladý obránce zatím čeká na debut v dresu prvního týmu ADO, v letošní sezoně zatím čtyřikrát usedl na lavičku náhradníků.

vi.nl
15.09.201917:51

Fanoušci Den Haagu darovali plyšáky

Fanoušci ADO Den Haag pokračují ve své tradici a během zápasu na půdě Feyenoordu opět zasypali hřiště a tribuny plyšovými hračkami, které pomohou dětské nemocnici v Rotterdamu.

espn.com
25.08.201914:09

Necid dvakrát skóroval

Útočník Tomáš Necid se hned dvakrát trefil v dresu Den Haagu v nizozemské lize a pomohl mu k vítězství nad Waalwijkem. První gól vstřelil v 57. minutě, kdy zvyšoval na 2:0 a skóre uzavřel na 3:0 v 83. minutě z pokutového kopu.

15.08.201920:15

El Khayati podepsal smlouvu s Qatar SC

Abdenasser El Khayati oficiálně přestoupil z Den Haagu do Qatar SC, ofenzivní záložník s novým zaměstnavatelem podepsal dvouletý kontrakt.

vi.nl
13.08.201913:51

Den Haag přijde o El Khayatiho

O jednu ze svých klíčových postav přijde Den Haag. Nizozemský klub opouští ofenzivní záložník Abdenasser El Khayati, který přestoupí do celku Qatar SC, týmy jsou domluveny a pro hráče je nachystána dvouletá smlouva.

vi.nl
11.08.201921:10

Necid skóroval proti PSV Eindhoven

PSV Eindhoven hraje na začátku druhého poločasu s Den Haagem nerozhodně, na čemž má podíl i Tomáš Necid. Český útočník po půlhodině hry poslal hostující celek do vedení, ještě do přestávky ale srovnal Bruma.

21.06.201914:29

Union Berlín před příchodem Beckera

Sheraldo Becker si může vyzkoušet 1. Bundesligu. Zájem o 24letého útočníka Den Haagu má berlínský Union.

kicker.de
20.06.201921:59

Havekotte pokračuje v Den Haagu

Mike Havekotte stráví rovněž další dvě sezony v Den Haagu. 23letý brankář letos naskočil jenom k jednomu ligovému zápasu, nizozemský klub s ním každopádně počítá a prodloužil mu kontrakt do června 2021.

vi.nl
15.05.201921:18

Necid dvakrát navýšil vedení Den Haagu

Den Haag vede v posledním kole nizozemské ligy nad Willemem II a svůj podíl na tom má i Tomáš Necid. Český útočník dal v 74. minutě čtvrtou branku svého týmu, v 86. minutě pak zvyšoval už na 6:2.

21.04.201918:41

Necidův gól na body nestačil

Tomáš Necid si na své konto připsal sedmou branku v letošní sezoně nizozemské ligy. Český útočník ve službách Den Haagu se trefil do sítě PSV Eindhoven, jeho trefa ale na body nestačila, favorit doma vyhrál 3:1.

06.04.201920:41

Necid pojistil vítězství Den Haagu

Český útočník Tomáš Necid naskočil do zápasu nizozemské nejvyšší soutěže v dresu svého Den Haagu proti Utrechtu až v 78. minutě. Hned po pěti minutách se ale zapsal na střeleckou listinu a zvyšoval tak na 4:0. Den Haag nakonec ještě jednu branku přidal a zvítězil 5:0.

29.03.201913:28

Immers podepsal nový tříletý kontrakt

Lex Immers se může těšit na další roky v dresu ADO Den Haag, 32letý záložník se s vedením dohodl na podmínkách nové smlouvy a nizozemskému klubu se upsal do června 2022.