TSG Hoffenheim Německo - TSG Hoffenheim - Zprávy

Preview: TSG Hoffenheim - Borussia Dortmund

Čtrnácté kolo Bundesligy nabídne i souboj dvou nadmíru ofenzivně laděných týmů. Do Sinsheimu přicestuje Borussia Dortmund, která by se ráda posunula blíže k evropským pohárům, domácí Hoffenheim může v případě ideálních výsledků putovat až na druhé místo.

1. FC Köln - TSG Hoffenheim 0:4

Hoffenheim potvrdil, že má celkem slušnou formu, a ze hřiště 1. FC Köln si veze drtivou výhru 4:0. O ní hosté rozhodli již v úvodu a zajistili si tím pohodu v dalším průběhu utkání, domácí naopak navázali na herně špatné představení z Berlína a tentokrát selhali i výsledkově.

Preview: 1. FC Köln - TSG Hoffenheim

TSG Hoffenheim jede do Kolína s jasným cílem, porazit domácí kozly. Hosté to ovšem budou mít těžké, protože defenzivní činnost hráčů Kolína se řadí mezi nejlepší v lize. Lví podíl na tom má kolumbijský brankář Faryd Mondragón, který hned v polovině z dosud 12 odehraných kol udržel čisté konto.

TSG Hoffenheim - VfL Wolfsburg 1:2

Wolfsburg dokázal otočit ve svůj prospěch souboj s Hoffenheimem díky dvěma slepeným brankám z úvodu druhé půle a uštědřil domácímu celku první domácí porážku v letošním ročníku.

Preview: TSG Hoffenheim - VfL Wolfsburg

V 12. kole bundesligy dojde mimojiné ke střetu dvou vysoce ambiciózních celků. TSG Hoffenheim přivítá doma VfL Wolfsburg a půjde o hodně. Ztrácí totiž na druhé místo pouhé dva body a případná výhra je může posunout výše v tabulce. To Vlci se mohou vyhoupnout nejlépe na čtvrté místo, ale bundesligové čelo je letos nesmírně vyrovnané a počítá se každý bod.

Páté místo by bylo skvělé, domnívá se Hopp

V Hoffenheimu neprožívají tak skvělý podzim jako před rokem, přesto v malém, avšak bohatém klubu panuje spokojenost. TSG 1899 je před dvanáctým kolem na páté příčce a právě takové umístění na konci sezóny by si přál mecenáš klubu Dietmar Hopp...

SC Freiburg - TSG Hoffenheim 0:1

Hoffenheim na třetí pokus v historii dokázal bodovat na hřišti Freiburgu a hned z toho jsou tři body. TSG ovládlo první půli, na jejímž konci vstřelil Maicosuel jediný gól zápasu, a po změně stran již si výsledek pohlídalo, díky čemuž se posunulo na pátou příčku.

Preview: SC Freiburg - TSG Hoffenheim

V nedělní dohrávce 11. kola Bundesligy se spolu střetnou SC Freiburg s TSG 1899 Hoffenheim. Domácím se poslední dobou vůbec nedaří, prohráli tři ligové duely v řadě a nyní je čeká doma těžký soupeř z Hoffenheimu. Tomu se nepovedl vstup do soutěže, avšak pomalu ale jistě šilhá po vyšších patrech tabulky a Freiburg by mohl být dobrý odrazový můstek.

Dunga povolal dva nováčky

Carlos Eduardo (Hoffenheim) a Hulk (Porto) se mohou těšit na premiérový start v brazilském dresu. Trenér Carlos Dunga je povolal k přátelskému utkání proti Anglii.

TSG Hoffenheim - 1. FC Norimberk 3:0

Po dvou prohrách v řadě znovu naplno zabral Hoffenheim, který doma přehrál Norimberk a zaslouženě ho 3:0 porazil. Hosté z Bavorska dvakrát zaspali mezi třicátou a čtyřicátou minutou a se svojí neškodnou ofenzivou už neměli ve druhé půli naději na zvrat.

Preview: TSG Hoffenheim - 1. FC Norimberk

10. kolo Bundesligy zavítá v sobotu i do Sinsheimu, kde se místní TSG Hoffenheim střetne s 1.FCN Nürnberg. Domácím se poslední dobou mnoho nedařilo, když utkání v Mainzu i Werderu prohráli. Naopak hosty velmi povzbudila vysoká domácí výhra nad Herthou BSC.

Werder Brémy - TSG Hoffenheim 2:0

Loni na podzim přineslo utkání těchto dvou soupeřů devět branek, letos to sice byl úplně jiný zápas, ale vyhrály ho znovu domácí Brémy. Ty tak zůstávají už osm zápasů bez porážky a brankář Tim Wiese 619 minut bez obdrženého gólu, naopak Hoffenheim prohrál podruhé v řadě.

Preview: Werder Brémy - TSG Hoffenheim

9. kolo Bundesligy je opravdu bohaté na zajímavé duely. V sobotu odpoledne na Weserstadion si to totiž v souboji o 4. příčku rozdají Werder Brémy s TSG Hoffenheim. A bude vskutku na co dívat, protože minulý rok dopadl tento duel divokou přestřelkou 5:4, v které šťastnějším celkem byli nakonec hráči Werderu.

1. FSV Mainz 05 - TSG Hoffenheim 2:1

1.FC Mainz potvrdil domácí neporazitelnost a porazil TSG Hoffenheim 1899 2:1. Hosté tak neprodloužili sérii 4 výher v řadě a nechali se Mainzem dotáhnout v tabulce. Přesto díky lepšímu skóre si dokázali udržet 4. příčku

Preview: 1. FSV Mainz 05 - TSG Hoffenheim

V 8. kole Bundeligy přivítá 1.FSV Mainz 05 na své půdě TSG Hoffenheim a bude věru o co hrát. Domácí totiž tuto sezónu neodešli ze Stadion am Bruchweg poraženi a s prázdnou se odsud vracel i mnichovský Bayern. Hostům se zase poslední 4 kola nesmírně daří. Získali z nich totiž 12 bodů a nasázeli svým soupeřům dohromady 13 branek.