Hapoel Beer-Sheva Izrael - Hapoel Beer-Sheva - Zprávy

Beer-Sheva podlehla v neatraktivním zápase švýcarskému Luganu a na jaře si Evropskou ligu nezahraje

Po gólu Carlinhose porazilo Lugano Beer-Shevu 1:0. Šanci na postup do jarní fáze Evropské ligy už však nemá ani jeden z týmů.

Preview: FC Lugano - Hapoel Beer-Sheva

Také druhé utkání v rámci "plzeňské" skupiny G bude velmi důležité. Hapoel Beer-Sheva se v něm pokusí porazit Lugano a zajistit si co nejlepší výchozí pozici do posledního zápasu s Viktorií Plzeň. Šanci na postup má stále i Lugano.

FCSB - Hapoel Beer-Sheva 1:1

První body ve skupině ztratilo rumunské FCSB, které si rozdělilo body s izraelskou Beer-Shevou. Domácí se ujali vedení v prvním poločase, ale odpověď hostů byla velice rychlá a další branka v Aréně Nacionala už nepadla.

Preview: FCSB - Hapoel Beer-Sheva

FCSB může udělat definitivní krok na cestě za postupem a proti Beer-Shevě je obrovským favoritem. Na rumunský celek v letošní sezoně vyzrály jen dva týmy, v domácí soutěži to byl Vitorul Constanta a v osudném předkole Ligy mistrů Sporting Lisabon. V Evropské lize zatím FCSB nastřádalo tři vítězství.

Hapoel Beer-Sheva - FCSB 1:2

FCSB zůstává stoprocentní. Získal už své třetí vítězství ve skupině a udělal opravdu velký krok k postupu do jarní fáze Evropské ligy. Tenhle výsledek určitě nahrál do karet Plzni, která se s Luganem a Hapoelem popere pravděpodobně o druhé místo. Beerševa neodehrála vůbec špatný zápas, jenže mizerná koncovka si nakonec vybrala svou daň.

Preview: Hapoel Beer-Sheva - FCSB

Skupina G je ostře sledovaná z českého pohledu, neboť o postup do jarní fáze v ní bude bojovat Plzeň, ve druhém utkání se představí izraelský mistr Hapoel Beer-Sheva s rumunským velkoklubem FCSB. Domácí výběr je v domácím prostředí velmi silný, ale vzhledem ke kvalitě jeho čtvrtečního rivala se dá očekávat nesmírně vyrovnaný souboj. Pokud si chce izraelský celek zachovat slušnou šanci na postup, tak potřebuje získat tři body.

Pekharta mrzela zahozená šance, podle něj rozhodla finální fáze

Útočníkovi Tomáši Pekhartovi v dresu Beer Ševy nevyšel návrat do České republiky a ve druhém utkání skupinové fáze Evropské ligy musel v Plzni skousnout porážku 1:3. Osmadvacetiletý fotbalista litoval vlastní neproměněné šance z úvodu, podle jeho názoru byla Viktoria lepší především ve finální fázi.

Plzeň si v Evropské lize spravila chuť, když porazila Beer Ševu 3:1

Fotbalisté Plzně ve druhém utkání základní skupiny Evropské ligy doma porazili Beer Ševu 3:1 a po úvodní prohře 0:3 s FCSB v soutěži poprvé bodovali. Jako první se ve 29. minutě trefil Milan Petržela, v 69. minutě vyrovnal Anthony Nwakaeme, ale čtvrt hodiny před koncem rozhodl Jan Kopic. Těsně před koncem ještě přidal pojistku náhradník Marek Bakoš.

Pekhart se těší, že ho do Plzně přijede podpořit rodina a přátelé

Pro útočníka Beer Ševy Tomáše Pekharta bude čtvrteční zápas Evropské ligy v Plzni mimořádný, protože se poprvé v pohárech postaví českému soupeři jako hráč zahraničního klubu. Osmadvacetiletý fotbalista se těší i na podporu rodiny a přátel.

Plzeň přivítá Beer Ševu s cílem poprvé bodovat ve skupině EL

Plzeňští ve druhém utkání skupiny Evropské ligy ve čtvrtek přivítají izraelského mistra Hapoel Beer Ševa, kde působí i český útočník Tomáš Pekhart. Cílem Viktorie je odčinit úvodní porážku 0:3 ze stadionu bukurešťského FCSB, domácím by mohla pomoci výborná forma a stoprocentní bilance z tuzemské nejvyšší soutěže.

Hapoel Beer-Sheva - FC Lugano 2:1

Izraelský klub Hapoel Beer-Sheva potvrdil úlohu favorita proti švýcarskému Luganu a v domácím prostředí tak získal důležité tři body, svého protivníka zdolal po výsledku 2:1. Měl skvělý vstup do zápasu, vedl od druhé minuty a vzápětí neproměnil pokutový kop. Tento duel byl zajímavý také pro českého fanouška, neboť krajánek Tomáš Pekhart odehrál 66 minut a byl to právě on, kdo nezužitkoval nabídnutou penaltu.

Preview: Hapoel Beer-Sheva - FC Lugano

Turner Stadium je podle očekávání den před zápasem takřka vyprodané a před zaplněným hledištěm tak na Lugano čeká nelehký návrat do základní fáze evropských pohárů. Domácí tým se mezitím pokusí po druhé v řadě o dobrý vstup do skupiny, ve které je čeká i český soupeř.

Pekhart zamířil do týmu izraelského mistra Hapoelu Beerševa

Tomáš Pekhart po konci angažmá v řeckém AEK Atény zamířil do Hapoelu Beerševa. S úřadujícím izraelským šampionem podepsal osmadvacetiletý český útočník tříletou smlouvu a může se těšit na boje o Ligy mistrů.

Beşiktaş JK - Hapoel Beer-Sheva 2:1

Beerševa bojovala na půdě favorita, co to šlo, nakonec se však postupu do osmifinále Evropské ligy vlastně nepřiblížila. Besiktas před vlastními fanoušky hájil dvoubrankový náskok a v podstatě si odvetu prvního kola play-off pohlídal. Nakonec stejně jako v prvním utkání na izraelské půdě dokázal zvítězit.

Preview: Beşiktaş JK - Hapoel Beer-Sheva

Naposledy se Hapoelu Beer-Sheva jednoduše nepodařilo navázat na své výsledky ze základních skupin Evropské ligy. V Istanbulu bude muset vstřelit minimálně tři branky, aby si uchoval naději na postup, a to bude proti tamnímu Besiktasi dozajista velký problém. Kara Kartallar zkrátka mají vše ve svých rukou.