Udinese Calcio Itálie - Udinese Calcio - Zprávy

Immobile z penalty zase spasil Lazio, Udinese neodpovědělo

Římané v nedělním utkání vyhráli a z Udine si odvezli hodně důležité tři body. Zajistil mu je Ciro Immobile, který se prosadil z penalty.

Lazio brání čtvrtou příčku proti oslabenému Udinese

Nedělní program 36. kola Serie A uzavře domácí Udinese, které si k utkání pozvalo do Dacia Areny Lazio. Biancocelesti ke konci sezony přeci jen trochu ztrácí dech a potřebují bodovat naplno, aby jim sen o Lize mistrů neunikl.

Fiorentina se před cestou do Švýcarska naladila výhrou nad Udinese

Odveta semifinále Konferenční ligy se blíží a Fiorentina se v generálce naladila výhrou 2:0 nad nebezpečným Udinese. Kaňkou na tříbodovém vítězství je vyloučení Bonaventury za závěrečnou potyčku s Becaem.

"Fialky" touží zapomenout na Basilej, Udinese si s nimi ale ví rady

V neděli odpoledne se do boje v rámci 35. kola Serie A zapojí taky Fiorentina. Pohárový účastník má za sebou hrubě nezvládnuté semifinále Konferenční ligy a proti Udinese si bude chtít lízat rány. "Zebry" ale mají pro strach uděláno.

Sampdoria se nevzchopila a je prvním sestupujícím

Do Serie B už s jistotou míří Sampdoria Janov. "Námořníci" znovu prohráli, když v prvním poločase inkasovali z kopaček Roberta Pereyry a Adama Masiny. Udinese pak stačilo utkání kontrolovat a dovést do vítězného konce.

Sampdoria má zřejmě poslední šanci se ještě vzchopit

Sestupová propast do Serie B se Sampdorii postupně rozevírá, ale pokud existuje šance to zastavit, musí se o to Námořníci pokusit. Janovský celek čeká tentokrát cesta na půdu Udinese, kde není snadné získávat body.

Čekání je u konce! Neapol díky remíze s Udinese slaví titul

Luciano Spalletti slaví se svou Neapolí mistrovské Scudetto! Potřeboval k tomu jen 33 kol a slaví ho ve "svém" Udine. Domácí Zebry totiž s Partenopei jen remizovaly, což hostům stačilo.

Neapol je krůček od titulu, v Udinese může udělat poslední krok

Na mistrovské oslavy už se chystá Neapol. O víkendu to Partenopei nevyšlo, ale je jen otázkou času, kdy svůj třetí titul v historii definitivně stvrdí. Partu kolem stratéga Luciana Spallettiho čeká zápas v Dacia Aréně proti nebezpečnému Udinese.

Strefezzova penalta proti Udinese přiblížila Lecce k záchraně

Jediná trefa Gabriela Strefezzy stačila Lecce k domácí výhře nad Udinese. A zatímco Zebry dál předvádí velmi nevyrovnané výkony, Lecce se kvapem blíží k záchraně. V sotva načaté tabulce má už pětibodový náskok na pásmo sestupu.

Lecce cítí blízkost sestupu, proti Udinese potřebuje zabrat

Lecce se stále drží jen kousek nad sestupovým pásmem a musí začít sbírat body. V pátek večer k tomu má příležitost, protože na stadion Via del Mare zavítá Udinese. A s jeho letošní formou člověk může jen těžko předvídat výsledek.

"Zebry" doma splnily povinnost a porazily Cremonese o tři góly

Hladký průběh mělo utkání mezi Udinese a Cremonese. Domácí zvítězili o tři góly, přičemž všechny branky padly už v prvním poločase. Pro Cremonese je to komplikace v boji o záchranu a nováček zůstane i po tomto kole v sestupovém pásmu.

Čas se krátí. Cremonese potřebuje v Dacia Aréně bodovat

Do konce sezony zbývá odehrát osm kol a přesně tolik zápasů má Cremonese na to, aby udrželo nejvyšší soutěž. Nováček Serie A ztrácí na sedmnáctou příčku sedm bodů a jelikož v předchozích dvou kolech zvítězil, není záchrana nic nereálného. Celek z Cremony tentokrát zavítá do Udine.

Neproměněná penalta AS Řím dlouho nemrzela. O výhře nad Udinese rozhodl mladík Bove

Fotbalisté AS Řím zvítězili ve 30. kole Serie A na domácí půdě nad Udinese 3:0. Vlky poslal do vedení ve 37. minutě Edoardo Bove, který přesnou dorážkou napravil penaltové zaváhání Bryana Cristanteho. O klidném závěru zápasu pro fanoušky Giallorossi rozhodl krátce po návratu ze šaten Lorenzo Pellegrini, jenž úspěšně zakončil rychlý protiútok. Celek z hlavního města si tak připsal důležitou výhru, díky níž odskočil v tabulce svým potenciálním pronásledovatelům z Milána.

Herně se trápící AS vyzkouší Udinese, které mu naposled uštědřilo debakl

AS Řím má za sebou náročný výlet do Nizozemska, který ale vůbec nedopadl podle jeho představ. Ještě než se Vlci znovu porvou o postup v Evropské lize, čeká je domácí duel se Zebrami. Celek z Udine možná není zrovna ve formě, ale proti AS se mu v této sezoně abnormálně dařilo.

Čtyřgólová remíza v Dacia Aréně, Udinese hrálo s Monzou 2:2

Sobotní program italské Serie A otevřely v Dacia Aréně celky Udinese a Monzy a o branky nebyla nouze. První poločas ovládly "Zebry", ale po změně stran Monza otočila a byla blízko třem bodům. Konečnou remízu 2:2 zařídil až v nastaveném čase z pokutového kopu Beto.