Udinese Calcio Itálie - Udinese Calcio - Zprávy

Neapol potřebuje zabrat, na půdu mistra zavítá Udinese

Mistrovská Neapol neprožívá ideální začátek sezony a po úvodních dvou výhrách se výsledkově zasekla. Po víkendovém nezdaru s Boloňou je připravena zabrat a doma za každou cenu zdolat Udinese. Mimochodem Zebry na tom nejsou dobře a od začátku sezony ještě nevyhrály.

Kouzelník Terracciano udržel střelce Udinese na uzdě. Fialky uhájily na severu země vítězství

Fiorentina zvítězila v pátém kole Serie A na půdě trápícího se Udinese 2:0. V hostující brance přímo čaroval Pietro Terracciano, díky kterému se mohly Fialky dostat do vedení. Ve 32. minutě totiž skvělou akci zakončil argentinský stoper Lucas Martínez Quarta, jenž navázal na úspěšný zásah z minulého týdne. Celek z Toskánska, jehož lavičku zahříval po celý zápas i Antonín Barák, tak udržel kontakt s čelem soutěže, naopak domácí Bianconeri na první tříbodový zisk nadále čekají.

Udinese narazí v neděli odpoledne na Fiorentinu

Bez vítězství zůstává v probíhajícím ročníku Serie A Udinese a zlomit tuto negativní bilanci se pokusí proti Fiorentině. Finalista posledního ročníku Konferenční ligy střídá dobré výsledky se špatnými a navíc má za sebou pohárové vystoupení s Genkem.

Udinese po odchodu hvězdy stále chybí střelec. Čestného občana Ranieriho zradili hlavičkáři

Fotbalisté Cagliari remizovali ve čtvrtém kole Serie A s Udinese 0:0. Jen v průběhu první půle se domácí protlačili ke třem hlavičkovým zakončením z dobrých pozic, trestuhodně však ani jednou netrefili prostor brány. To jistě nepotěšilo Claudia Ranieriho, jenž se několik dní před utkáním stal díky postupu jeho družiny zpět mezi italskou elitu čestným občanem Cagliari. Prosadit se nedokázali ani Bianconeri, jimž se stále nepodařilo zalepit díru po nyní již hráči anglického Evertonu Betovi, a oba týmy tak dál čekají na premiérové vítězství v ročníku. Jakub Jankto sledoval celé utkání z lavičky.

Trápící se Cagliari touží v duelu s Udinese po první výhře

Při dvou posledních střetech mezi Cagliari a Udinese padalo hodně branek a hráčům Cagliari z tohoto období musí pořád ještě vstávat vlasy hrůzou na hlavě. V neděli po obědě má sardinský zástupce šanci na revanš a k dispozici navíc domácí prostředí.

Neoblomný rozhodčí odvolal dvě penalty i gól. Udinese se s nováčkem rozešlo bez branek

Frosinone remizovalo v duelu třetího kola Serie A 0:0 v Udine a již podruhé za sebou bodovalo. Nováček soutěže měl dosud poměrně dobrý vstup do ročníku a i v severovýchodní Itálii byl dlouho nebezpečnějším týmem. Po pauze se nicméně iniciativa přelila na stranu domácích, kteří se však také nemohli prosadit. Výsledek zápasu výrazně ovlivnil i videorozhodčí, na základě jehož podnětu byly odvolány dva pokutové kopy i jeden vlastní gól.

Udinese vyhlíží proti Frosinone první výhru

Úvodní dvě kola Udine na výhru nestačily a do třetice se o ní pokusí v domácím souboji s Frosinone. Papírově jsou "Zebry" favoritem, ovšem hosté si v minulém kole vyšlápli na Atalantu a jsou při chuti.

Everton reaguje na střelecké trápení, oznámil příchod Beta z Udinese

Beto přestupuje z Udinese Calcio do Evertonu, kde podepsal čtyřletý kontrakt. Liverpoolský klub za 25letého útočníka podle nepotvrzených zpráv zaplatí 31 milionů eur...

Udinese po zlepšeném výkonu sahalo po výhře. Salernitaně zachránil bod osvědčený kanonýr

Fotbalisté Udinese nedokázali odčinit třígólový příděl z předchozího klání proti Juventusu, když ve druhém kole Serie A pouze remizovali se Salernitanou na její půdě 1:1. Hosté byli celý zápas nebezpečnějším týmem, což dokázal přetavit v úvodní gól po změně stran Lazar Samardžič. Granata se sice dostala ke své první nebezpečné střele na branku až v 72. minutě, ta však byla ihned gólová. Postaral se o ní kanonýr Boulaye Dia, jenž táhl domácí celek už v minulé sezoně, ve které překonal brankáře soupeřů hned 16krát.

Salernitana už má bod, Udinese nikoliv

Pondělní dohrávka italské Serie A má na programu dva zápasy a jedním z nich je i duel Salernitany s Udinese. V prvním kole se nikdo vítězství nedočkal, nicméně Salernitana získala cenný bod v Římě a potvrdit ho bude chtít proti Zebrám.

Žádaný střelec zvyšuje svou cenu, Vlahovič se významně podepsal pod vítězství v Udine

Hráči Udinese nezvládli vstup do Serie A, když v prvním kole podlehli na domácí půdě Juventusu 0:3. Stará dáma odstartovala cestu za výhrou už ve druhé minutě, kdy se po nahrávce Dušana Vlahoviče prosadil z hranice pokutového území Federico Chiesa. Srbský útočník, o jehož angažování uvažovala Chelsea a dříve také Bayern, si ještě do přestávky připsal kromě asistence i přesný zásah, jelikož sebevědomě proměnil penaltu. Juve tak ideálně vstoupilo do nového ročníku, v němž vinou absence v evropských pohárech představuje zisk Scudetta jeho hlavní motivaci.

Co čekat od Juventusu? Stará dáma začne na hřišti Udinese

Fotbalisté Juventusu vstoupí do nové sezony na hřišti nebezpečného Udinese a je vlastně otázkou, co od tradičního giganta očekávat. V souvislosti se Scudettem se o Staré dámě moc nemluví, nejúspěšnější italský celek navíc absentuje v evropských pohárech a právě to by mohla být jeho výhoda. Už loňská sezona ukázala, že se s ním pořád musí počítat.

Juventus je sedmý a míří do Konferenční ligy

Juventus si v posledním kole dokázal zajistit evropské poháry a zamíří do Konferenční ligy. Konečnou sedmou příčku mu zajistila nejtěsnější výhra na půdě Udinese, kterou vystřelil Federico Chiesa.

Juventus svede na dálku boj o šesté místo, situaci nemá ve svých rukou

Fotbalisté Juventusu si mohou stále zajistit účast v evropských pohárech, ale potřebují k tomu vyhrát na Udinese a ještě zaváhání Řím se Spezií. Na druhé straně Udine už o nic nepůjde a tým trenéra Sottila skončí na dvanáctém místě.

Salernitana přestřílela Udinese 3:2, vítězný gól padl v šesté minutě nastavení

Přestřelka se šťastným koncem pro Salernitanu byla k vidění na stadionu Arechi. Ještě v nastaveném čase svítil na ukazateli skóre stav 2:2, ale k dělbě bodů nakonec nedošlo, protože v šesté minutě nastavení rozhodl William Troost-Ekong a pro Salernitanu tím dokonal obrat z 0:2 na 3:2.