Turín FC Itálie - Turín FC - Zprávy

Spezia zaskočila Turín jedinou brankou

Turín doma padl. V souboji se Spezií se očekávaly body, jenomže ofenziva domácích se zasekla, a když ve 28. minutě proměnil pokutový kop M'Bala Nzola, bylo na překvapení zaděláno.

Turín se po AC pokusí skolit i Spezii

Turínské FC by si jistě přálo pohybovat se v tabulce o pár příček výš, ale chybí mu větší vyrovnanost. Býci však dostali velký impulz v Coppa Italia a na tohle památné vítězství budou chtít navázat doma proti Spezii.

Salernitana remizovala s Turínem

Guillermo Ochoa přispěl svým výkonem k zisku jednoho bodu proti Turínu. Hosté měli v Salernu v prvním poločase více ze hry, ale mexický brankář předváděl jisté zákroky. Na úvodní branku Sanabrii odpověděl po změně stran Vilhena.

Turín hledá kanonýra na půdě Salernitany

Salernitaně se komplikuje její sen o záchraně, protože si připsala již třetí porážku v řadě. V neděli krátce po poledni ji navíc čeká velmi nepříjemný soupeř z Turína, který bude chtít odčinit poslední zaváhání.

Dělba bodů v Turíně, Granata hrála s Hellasem 1:1

Poslední tým tabulky Hellas získal v Turíně bod a bude se moci odrazit k lepším výsledkům. Hosté se ujali vedení na sklonku prvního poločasu, když se trefil Milan Djurić, ale FC Turín přispěchal po hodině hry s odpovědí a vyrovnal zásluhou Alexeje Mirančuka. Granata pak v nastavení sahala po vítězství, ale Saša Lukić hlavou netrefil zařízení.

Hellas doufá v restart, Turín ale bývá příliš silným soupeřem

Turín před sezonou vyhlásil boj o vyšší příčky, ale po podzimní části zůstává stále trochu za očekáváním. I proto mu jméno jeho dalšího soupeře musí dělat radost, protože na Stadio Grande Torino přijede ve středu odpoledne Hellas.

AS Řím opět selhal, Turín si odváží remízu

AS Řím opět selhal a doma dokázal v posledním duelu před pauzou jen remizovat s turínským FC. Šancí bylo na obou stranách požehnaně, ale domácí začali hrát efektivně opět až s navrátilcem Dybalou na trávníku.

Římané hledají cestu z herní krize proti zlepšujícímu se Turínu

Římané v poslední době dvakrát ztratily dobrý výsledek a to mělo za následek pád mimo pohárové příčky. S tímhle stavem budou chtít Giallorossi něco udělat v posledním utkání před pauzou. Na Olympijský stadion do Říma přijede FC Turín, který se naopak herně i výsledkově zvedá.

Vlašić s Radonjićem potupily Sampdorii, Turín opět vyhrál

Turínské FC zvládlo před příštím náročným kolem s AS Řím vyhrát a porazilo Sampdorii. Janovský celek se neprosadil ani jednou, zatímco domácí barvy slavily balkánskou spolupráci.

Sampdoria se pokusí vylepšit nejhorší ligový útok proti Turínu

Turín po dvou ligových výhrách v řadě v minulém kole padl a do středečního duelu půjde s potřebou vrátit se na vyšší mety. Pomoct mu k tomu má i slabší soupeř, protože do Piemontu zavítá trápící se Sampdoria.

Boloňa se raduje z výhry nad Turín FC

Bologna předvedla v nedělním zápase s Turín FC dokonalý obrat. Granata totiž ovládla první poločas proměněným pokutovým kopem Lukiće, ale po změně stran nejprve vyrovnal Orsolini a po něm rozhodl Posch. Hosté tak nenavázali na vítězné představení proti AC Milán a v tabulce zůstanou desátí.

Bologna je na vzestupu, Turín ale rovněž

Stadio Renato Dall'Ara bude v neděli krátce po poledni hostit souboj dvou týmů, jejichž forma má konečně vzrůstající tendenci. Domácí Bologna vyhrála už ve třech minulých kole a je v laufu, ale totéž se dá říct i o Turínu.

Turín po protrápeném měsíci vstává z popela. Milán pomohl skolit netradiční střelec

Turínské FC si ve 12. kole italské Serie A poradilo s AC Milán 2:1. Skóre otevřel ve 35. minutě Koffi Djidji, pro kterého šlo o první gól v dresu Býků. Naposledy se navíc trefil 10. dubna minulého roku, kdy hostoval v Crotone. Jeho tým po nepovedených výkonech z přelomu září a října opět porazil v tabulce lépe postavený celek, v minulém kole si totiž poradil s rozjetým Udinese. David Zima přišel do hry v 76. minutě z lavičky náhradníků.

FC Turín prověří mistrovský AC Milán

Do Turína zavítá v neděli večer italský šampion a utkání potřebuje nutně zvládnout. Jen tři body mu zajistí kontakt s vedoucí Neapolí a krom toho ho i pozitivně naladí na očekávaný duel Ligy mistrů proti Salzburgu.

Udinese přišlo o sérii neporazitelnosti, raduje se Turín FC

Série devíti zápasů v řadě bez porážky skončila překvapivě na domácí půdě proti Turínu FC. Udinese tak potvrdilo negativní trend z posledních týdnů a znovu zaváhalo. Rozhodující branku vstřelil ve druhém poločase Pietro Pellegri.